O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5780
  • Liczba komentarzy 86
  • Polecenia 0

Komentarze

0

gaszu20 - Jaja chyba sobie robisz,jesli Iniest twoi mzdaniem gral caly rok dobrze to powodzenia zycze.Chłop pol sezeonu mial kontuzje,a gdy juz gral to nie byla to zadna rewelacjia,ani nie strzelał ani nie asystowal wiec nie wiem co robi w trojce.

0

Racja Mourinho. Moim zdaniem Sneijder juz bardziej zasluguje na złotą pilke od Xaviego. A co dopiero od Messiego i Iniesty ktory jest w trócje za jedna bramke w finale.Rowniez Robben tu powinnien sie znaleźć za Inieste.Nikt tez nie patrzy na to ze Barca manajlepszy kolektyw na swiecie i o wiele łatwie gra sie w takiej druzynie niz w druzynie Interu czy Bajernu .

0

Busquets czy jak mu tam moze w chwili obecnej buty wiazac Alonso :).To ze gra w Barcelonie dosc dobrze nie znaczy ze ejst lepszym zawodnikiem od Alonos.Przez niego Liverpool sie rozpadl a gra Realu bez Xabiego wyglada o wiele gorzej.

0

Patrzac na same Mistrzostwa To Casillas Ramos Pigue Puyol Coentrao Alonso Sneijder Xavi Muller Forlan Villa . Patrzac na caly rok to Cesar Maicon Lucio Puyol lewa obrona to nie wiem . Snieijder Xavi Robben Ronaldo Messi Eto

0

Ja tutaj nie mowie o osiagnieciach.Barcelona ma obecnie takich pilkarzy i tak zgrany kolektyw ze wasi wychowankowie ktorzy wcale nie sa lepsi od wychowankow Realu graja tam i to z powodzeniem a to dlatego ze cala druzyna jest mega dorba.Zidane takiego czegos nie mial.Byl geniuszem w kazdym calu,widzielsicie bramkez karnego w finale z Wlochami? Kto by wykonal tak rzut karny.Nikt inny nie odwazylby sie.Bramka z leverkusen,bramki w finale z brazylia.Zreszta nie ma co tu sie rozpisywac Zinedine Zidane byl jest i bedzie ponad wszystkimi,przynajmniej narazie.Bo zaden Xavi,zaden ineista nie moga sie z nim rownac. Dajcie Messiego i tych waszych wspanialy grajaka do innych dryzyn to wtedy sie rpzekoanmy kim na prawde sa. Iniesta ani nie strzela,ani nie asystuje,mydli wam oczy swietny mdryblingiem i popisowymi zagraniami.xavi jest swietnym rozgrywajacym,nie psoada on ani strzalu,ani dryblingu,ani czegosc szczegolnego co by go wyroznialo od Zidane.Dajcie spokoj to sa swietni pilkarz bo obecnie w baracelonie jes na fali.Zobacyzm yw latach kiedy przyjdzie kryzys czy beda tak wspanaili i nie ebdziecie ich sprzedawac.

Zobacz wszystkie

0

Aelż on skoromny haha,jezeli ktos w Barcelonie ma dostac zlota pilke to tylko Messi nie widze innych kandydatów no chyba ze Xavi.

0

Panowie nie gadajcie glupot ze dopiero z Valencia,villarealem czy sevilla sie okaze ja kreal gra.Prawda ejst taka ze Real w tych meczach zainkasuje komplet pk

0

Iniesta za co Za bramke w finale chyba bo nie przypominam sobie zeby on gral w Barcelonie.Wiecej kontuzjowany niz to wszystko warte

0

Te wasze porownania mozecie sobie wsadzic gdzies... Na boisku decyduje forma dnia,przypomne wam tylko ze to wy bedzsiecie musieli atakowac a Real ma bardzo szybkich pilkarzy w przodzie do tego najlepsza ich bronia jest kontratak.Jezeli Real trafi pierwszy bedzie po was,Mourinho juz wie co ustawic w bramce :D

0

stifler111 piatym kolem u wozu ? hahahah rozbawiles mnie to nie nie strzelił bramki w ostatnim czasie nie swidczy o tym ze slabo gra,fakt jest taki ze gra salbo jak na siebie ale nawet w takiej formie daje o wiele wiecej pozytku niz taki Villa,ja ogoladam mecze Realu i widze moze strzaly mu nie wychodza i gra samolubnie ale w meczu przynajmnie z trzy razy poda gdzie ejst stuprocentowa szansa na bramke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?