Ramossss
Dołączył/a: sierpień 2010
f
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gaszu20 - Jaja chyba sobie robisz,jesli Iniest twoi mzdaniem gral caly rok dobrze to powodzenia zycze.Chłop pol sezeonu mial kontuzje,a gdy juz gral to nie byla to zadna rewelacjia,ani nie strzelał ani nie asystowal wiec nie wiem co robi w trojce.
0
Racja Mourinho. Moim zdaniem Sneijder juz bardziej zasluguje na złotą pilke od Xaviego. A co dopiero od Messiego i Iniesty ktory jest w trócje za jedna bramke w finale.Rowniez Robben tu powinnien sie znaleźć za Inieste.Nikt tez nie patrzy na to ze Barca manajlepszy kolektyw na swiecie i o wiele łatwie gra sie w takiej druzynie niz w druzynie Interu czy Bajernu .
0
Busquets czy jak mu tam moze w chwili obecnej buty wiazac Alonso :).To ze gra w Barcelonie dosc dobrze nie znaczy ze ejst lepszym zawodnikiem od Alonos.Przez niego Liverpool sie rozpadl a gra Realu bez Xabiego wyglada o wiele gorzej.
0
Patrzac na same Mistrzostwa To Casillas Ramos Pigue Puyol Coentrao Alonso Sneijder Xavi Muller Forlan Villa . Patrzac na caly rok to Cesar Maicon Lucio Puyol lewa obrona to nie wiem . Snieijder Xavi Robben Ronaldo Messi Eto
0
Ja tutaj nie mowie o osiagnieciach.Barcelona ma obecnie takich pilkarzy i tak zgrany kolektyw ze wasi wychowankowie ktorzy wcale nie sa lepsi od wychowankow Realu graja tam i to z powodzeniem a to dlatego ze cala druzyna jest mega dorba.Zidane takiego czegos nie mial.Byl geniuszem w kazdym calu,widzielsicie bramkez karnego w finale z Wlochami? Kto by wykonal tak rzut karny.Nikt inny nie odwazylby sie.Bramka z leverkusen,bramki w finale z brazylia.Zreszta nie ma co tu sie rozpisywac Zinedine Zidane byl jest i bedzie ponad wszystkimi,przynajmniej narazie.Bo zaden Xavi,zaden ineista nie moga sie z nim rownac. Dajcie Messiego i tych waszych wspanialy grajaka do innych dryzyn to wtedy sie rpzekoanmy kim na prawde sa. Iniesta ani nie strzela,ani nie asystuje,mydli wam oczy swietny mdryblingiem i popisowymi zagraniami.xavi jest swietnym rozgrywajacym,nie psoada on ani strzalu,ani dryblingu,ani czegosc szczegolnego co by go wyroznialo od Zidane.Dajcie spokoj to sa swietni pilkarz bo obecnie w baracelonie jes na fali.Zobacyzm yw latach kiedy przyjdzie kryzys czy beda tak wspanaili i nie ebdziecie ich sprzedawac.
0
Prawda jest taka ze wam sie nie przetlumaczy.Ja rozumiem to ze uznajacie wyzszosc Messiego nad C.Ronaldo.Choc moim zdaniem kazdy ma odmienne style i jest rownie w nich dobry .Pewnie nigdy sie nie dowiemy jakby Messi gral w innej druzynie, ale swietnie pokazuje to Rep.Argentyny.Ktos tu pisze Iniesta,Xavi na rownie z Zidanem, jeszcze przy tym mnie obrazaja.Litosci... Zidane niemial takiej wizji jak Xavi? hehe usmiac sie idzie.Tak na prawde to wy jestescie zaslepieni swoja druzyna. Ja wam tego nie ujmuje ze obecnie macie najlepsza druzyne swiata,oczywiscie pod wzgledem ofensywnym nikt wam nie dorownuje,ale przypomnijcie sobie dwu mecz z Chelsa.Gdzie wtedy byl Leo Messi? Gdzie Messi byl z Interem?Mowienie ze jest Bogiem jest smieszne.Szczerze to dla mnie Messi w Salbiej lidze Hiszpanskiej moze strzelacmilion bramek co sezon a i tak nie bedzie lepszy od zidane,Ronaldo czy Ronaldinho.Wikeszasc z was pokochala wlasnie Barce od Ery Roniego.Smieszy mnie tez fakt ze zdanie mwiekszosc juz jestescie w 1/4 ligi mistrzow.Obyscie sie nie przejachali bo do lutego sporo czasu.Dajmy na to ze Messi by doznal akurat kontuzji i wasze szanse na awans sa praktycznie 50 na 50.Takze troche pokory bo fakt wygraliscie z Realem 5-0,ale glowna zasluga to psychika pilkarzy Realu, bo nie uwazam zeby te kluby dzielila az taka przepasc,Nie wiem co tam sie stalo dokoladnie,zreszta nie ma wytlumaczenia na taka kleske,lecz nie popadajcie w huraoptymizm bo w lidze mistrzow nikt wam tak meczu nie doda jak to zrobil Real.
0
svennn-Tak sie sklada zedosc czesto ogladam Barce.Nie twierdze ze Messi,Iniesta czy Xavi sa slabi,wrecz rpzeciwnie bardzo dobrzy.Lecz nie oszukujmy sie, ta trojak nie ma sie co rownac do Zidane,Ronalidnho czy Ronaldo.mowienie ze taktyka sie zmienial jest co najmniej smieszne.Ronaldinho jeszcze nie tak dawno osmieszal Chelsea ktora slynela z zelaznej obrony.Ronaldo strzelal bramki wszedzie,mial wszystko.Gdyby nie kontuzje i nie zdrowy tryb zycia... Co do Zidane to byl to geniusz nie z tej ziemi.Juznie chodzi o sam efekty gry,ale o te zagrania,piekne bramki,to cos czego nie posiada obecnie nikt na swiecie. Oni radzili sobie w kazdej taktyce,w kazdym skladzie,w kazdej druzynie.Taki Messi,Xavi i Iniesta to pilkarze jednego stylu,co potwierdza Messi w Argentynie.A co do tego kto jest lepszy Ronaldo czy Messi to dalbym tu remis.Raz gra ten wsaniale raz ten.Prawda jest taka ze Ronaldo to jest typowy pilkarz do ligi Angielskiej i tam sie czuje najlepiej,bo z klepi to za dobrze nie gra ale mimo wszystko strzela w kazdym zespole.Jednym slowem jest uniwersalny.Messi zas jest swietny w grze na malej przestrzeni i do tego ma swietny rpzeglad pola.
0
Jeszcze chcialbym dodac jedna rzecz.Drodzy fani Barcelony zastanowcie sie nie raz.Ja rozumiem nienawisc do Ronaldo itd,ale to na prawde jest swietny pilkarz,a mowienie na akzdym kroku ze zawsze zawodzi jest nie na miejscu.Co ma zrobic bez pomocy? Bez koelgow. Na Camp nou nas pozarliscie i nawet wasz wszechmogacy Messi by nic nie zdziala bedac na miejscu Crisa.
0
Boze dzieci ale wy jestescie dziwni.Co do tego maja statystyki. Leo gra wspaniale w Barcelonie a Ronaldo wspaniale w Relu. Osobiscie uwazam ze zaden z nich nigdy nie osiagnie poziomu Zidane,Ronaldinho czy Ronaldo z Brazylii. To byli wirtuozi z innej planety. Messi jest wspanialy ale wolalem zdecydowanie ogladac wymienionych panow.Dzieki takim jak oni sie kocha pilke nozna. Ronaldo najlepszy napastnik swiata,jednym slowem kompletny. Ronaldinho nie gral zbyt dlugo na wysokim poziomie ale ejgo podania,gole to cos bajecznego.Wprowadzil wiele do fudbolu.Zinedine zidane choc wiekszosc z was go pewnie za geniusza nie uwaza,ale kazdy postrrony kibic wie kto to byl. Prowadzil kazda druzyne a co najwazniejsze w finalach i waznych meczach zawsze byl genialny.Dla waspewnie Xavi jest bogiem,fakt jest dobry ale poziom francuza jest dla neigo nieosiagalny,mimo to ze gra w jednym klubie cale zycie i praktycznie gra na pamiec z koelgam iz druzyny.
0
hehe no panowie Chocby Messi strzelal miliony bramek to niegdy nie zbilizy sie do tego co strzelal Ronaldinho czy Zidane.Sama przyjemnosc ich ogladania,te podania magiczne.Z calym szacunkiem do Messiego ale on jest szybki i swietnie trzyma pilke prz nodze.To jest cala jego gra.Zidane w kazdym waznym meczu wymiatal.Nie widzialem lepszego pilkarza, moze Ronaldinho kiedyb yl w formie mu dorownywal.Xavi nie ma nic do zaoferowania przeciwko zizu.Messiego ciezko porownac ale porownujac go do Ronaldo to jest przepasc.Chlop byl najlepszym napastnikiem swiata.oczywiscie nie oglądalem Pelego,czy maradony,van basten ale nie sadze zeby mieli takie umiejetnsoci i do tego w tamtych czasach nawet reprezenatacja polski gral dorbze wiec to raczej swiadczy o poziomie.Zero taktyki nic.W tych czasach chcialbym ich zoabczyc.
0
Zobaczymy aj to bedzie panowie,zyciestwo Arsenalu bedzie wielka niespodzianka.Nie wierze w to Ze Arsenal zagra otwarta pilke. Pamietacie ro ktemu ? Arsenal mogl prowadzic 2-0 na camp Nou a wtedy byscie sie meczyli.Real zrobil blad ze nie wyszli na kontre tylko otwarta pilke.
0
Zawsze powtarzam ze pilakrze Barcelony sa tacy jak reszta,ale dla wielu z was to jednak wiecej niz pilkarze,kazdy skromny itd.hehe
0
Juz sie nie podneicajcie zwyscietwem nad Realem i Mourinho,Liga trwa dalej i wszystko sie moze zdarzyc.Guardiola jest swietnym trenerem dla Barcy i niech tak zostanie bo kazdy dobrze wie ze w innym klubie nic by nie grala jego druzyna.
0
Chlopaczki ja rozumiem ze sie cieszycie z tego ze Barca ma 3 kandydatow.Powiedzmy sobie szczerze Sneijder mila o wiele lepszy sezon od Xaviego i Messiego.Nie mowie tu nawet o Iniescie bo Wedlgu mnie rownie dobrze Ronaldo,Robben Milito zagrali lepszy sezon.Zlota pilka ostatnimi latami to dno.Xavi tez nie rgal bajecznej pilki,owszem wy uwazacie ze za caloksztalt i to jedyne z czym sie zgadzam.Wedlug mnie bardziej zaluguje juz Messi niz Xavi bo jednak to on nastrzelal tych bramek od groma, a kazdy normalny kibic bardziej sie zalamie na brak messiego w skladzie niz Xaviego.
0
Racja, to sa jakies kpiny zeby Iniesta startowal. Chlop caly rok leczyl kontuzje ,strzelił jedna bramke w finale i ma dostac zlota pilke? Ten plebiscyt to jakies gowno, oczywisice nie umiejszam iniescie umiejetnosci jakie posiada ale sorry w tym zesonie nie zrobil nic... zero...
0
Gran derbi nic nie pokazalo bo wstawiajac Messiego do skaldu Realu a Ronaldo do skladu Bacry gra weygladala by tak samo.Czyli Messi nie gral by nic a Ronaldo gral by dobrze.Takie sa fakty
0
Porto,Chelsea,Arsenal,Milan to ze nie trafil Barcelonie to poprostu przypadek i predzej czy pozniej trafi.Gdzie byl geniusznad geniuszami w polfinale z Chelsea bo byl kompletnie bezbarwny,gdzie byl Messi z Interem? Prawda jest taka ze przyjelo sie tak kiedys i tak juz zostalo to samo ze to czlowiek myslacy tylko o sobie,jest z nim w necie film godzinny i tam widac jaki na prawde jest.
0
hehe ale obiektywny artykul,Ronaldo zawodzi w waznych meczach? Smieszny jest szanowny pan.
0
Panowie to chodzi o teraźniejszy sezon a w tym nie watpliwie lepszy jest Ozil od iniesty chocby dlatego ze ma wiecej asyst i 3 czy 4 bramki,to samo sie tyczy Khediry ktory w Realu gra bez zarzotow wygryzl lassane a u was Sergio B siedzi.Co do Carvalho to moze lekka przesada.
0
gilbert3- Hercules cos ci to mowi? Do wszych wypowiedzi nalezy dodac fakt, ze Real pilkarsko jest o wiele lepszy od Interu.A mimo to mourinho potrafil wygrac z Brca.
0
To ze Villa ma wieksze umiejetnosci od Higuaina to wiadomo,ale tez nie gadajcie ze Villa dobrze gra w Barcelonie bo od niego sie bramek wymaga,benzema tez w Realu gra dobrze i swietnie sie rozumie z ronaldo itd a gra Higuain.
0
kumaczaczi -hahah tak sie zastanawiam czemu nie wzieles w tym swoim porownaniu 11 zero? Di Maria gorszy od Perdo ? Chyba dlatego ze wczoraj trafil dwie bramki,Casillas gorszy od Valdesa?Zreszta zoabczymy w poniedzialek.
0
Te wasze porownania mozecie sobie wsadzic gdzies... Na boisku decyduje forma dnia,przypomne wam tylko ze to wy bedzsiecie musieli atakowac a Real ma bardzo szybkich pilkarzy w przodzie do tego najlepsza ich bronia jest kontratak.Jezeli Real trafi pierwszy bedzie po was,Mourinho juz wie co ustawic w bramce :D
0
Messi ma mega talent,Ronaldo za to ambicjie.Powiem tak Messi na pewno jest bardziej przydanty Barcelonie niz Ronaldo Madrytowi.Messi jest geniuszem w grze kombinacyjnej na malej przestrzeni,Ronaldo znowu jest swienty gdy ma duzo miejsca i sie rozpedzi o czym ostatni przekonali sie wasi gracze z Reprezentacji Hiszpani.Kazdy ma swoj styl.
0
hahaha dobrze zaznaczone to ile Ronaldo bramek z karnych trafil ;pPanowiejak narazie czy Ronaldo strzela z wolnych karnych czy do gory nogami to on prowadzi a wy na sile probojecie umiejszyc jego zaslugi tym ze strzelil 4 karne.Ale dodajcie tez taki Fakt ze Messi jest perfekcyjnie zgrany z ta druzyna i dlatego strzela tyle goli,Ronaldo nie jest tak zgrany a strzela rownie duzo.
0
Aletu macie kompleks Realu,hehe.Jezlili jestescie tak wspaniali to powinniscie byc na pierwszym mimo tego ze Real ma tyle karnych.Tego jeszcze nie bylo...
0
Widze bo wysokim zwycietwie wiekszosc z was czeka juz na grad goli dla barcy w poniedzialek.Tylko weźcie pod uwage to ze ten Real jest duzo silniejszy niz ten Pellegriniego, z ktorym to rok temu na CN przyfarciliscie.
0
Okaze sie na 29 listopadajakich to macie dobrych tych zawodnikow,skro Vlades lepszy od Ikera.Marcelo gorszy od Abidala,Pigue 2 razy lepszy od Pepe do tego Messi Xavi Villa i reszta nie maja sobie rownych na swoich pozycjach,aaaa jeszcze zgranie druzyny ja nie widze nic iinego jak z 5-0 dla was, Ronaldo placzek Casillas nie to co Valdes,Di maria za slaby wraz z ozilem,Alonso gorszy od Busiego,villa najlepszy snajper swiata... Panowie co bedzie jak wasz super swietny skladzik dostanie w dupcie? A mam nadzieje ze tak bedzie bo juz mi sie zygac chce jak to wszysyc wasi kibice sie podniecaja,trzeba was w koncu sprowadzic na ziemie.
0
hahha bez jaj,jak wy mozecie porownywac Valdesa do Casillasa. Gdyby na mistrzostwach nie Casillas to Hiszpania by odpadla po przez waszych swietnuch obroncow Pigue i Puziolaaa ;p
0
Jak narazie to Casillas lepszy i Marcelo ,co do Pigue pepe daje remis