0

GD szykuja sie ekscytujaco,zeby tylko skutecznosc byla dobra to ten mecz Real wygra.Barca jak to Barca bedzie nudzila swoja gra a Real bedzie kontrowal a Ronaldo uwielbia miec wolna przestrzen,tak samo Di maria ,Skrzydla tu beda kluczowe.

0

Zygac sie chce jak sie to czyta, wspanialy Leo,biedne dziecko itd... Ludzie miliony pilkarzy daja pieniadze na dzieci,zreszta sam by dawal gdybym mial tyle kasy, ale Messi to Messi.Nigdzie nie znajdziemy takiego zlotego dziecka,skromny,swietny a do tego bardzo sliczny ;d

0

AnetaFcB - Jak mu nie zalezy na kasie to niech za darmo gra a swoja wyplate przeznaczy na dzieci.

0

haha kolejny pilkarz ktory bedzie rgzal lawe i pewnie odejdzie szybciej niz przyszedl ale nic sie nie stanie to Real wszystkich marnuje.

0

focus08 - Szczescia to raczej zyczyc mozna tobie i twoim kolegom ktorzy tu produkuja sie, aby ponizyc Pharasa.Chlopak zrobil wam wode z mozgu.

0

hahaha ale jaja, brawo pheras czy jak ci tam wystarczy troche nawyzywac pilkarzy Barcy a cala strona cie styra ;p

0

Panowie ozil wcale tak nie powiedzial,jak zawsze news zle przetlumaczony.

0

Hehehe widac ze boji sie o mecz Barca - Real.Wie ze Real jest silny i moze wygrac dlatego gada o ty mze oprocz tych meczy jest jeszcze wiele do rozegrania.,

0

Jeszcze sie rpzejedziecie na tych wychowankach.

0

Panowie przypominam wam tylko ze jeszcze przed wami Villarreal.Co do meczu Barca Real to 1-0 dla Realu .Barca bedzie pewnie przy pilce a Real potrafi miec zabujcze kontry.;p

0

galopującymajor -A nie zauwazyles ze Real po strzelniu dwoch bramek gral na pol gwizdka? Fakt faktem Atletico moglo cos trafic ale Real wyraźnie sie oszczedza.

0

Panowie mam nadzieje ze dzisiaj po zwyciestwie Realu nie bedzie gadania ze grali ze slabymi rywalami.A tak pomijajac ten fakt i wasze wspominki o histori i paru lat bez trofeow Realu proponuje sie obudzic bo w tym momecie na waszym miejscu zaczynal bym sie bac tej druzyy bo narazie jeszcze nie przegrali i jak narazie sie na to nie zanosi.

0

luckash1985 -

Rzeczywiscie u was polityka polega na sprowadzaniu sprawdzonych graczy ;p Czychrynski, caceres, i wiele innych a dotego sprawdzone gwiazdy swiatowego formatu zlatan villa mascherano.Wlasnie taki bale by wam sie przydal mlody glodny sukcesow.

0

Nikt cienie chce w Madrycie bo niestety byles za salaby na taki klub.

0

szpion - Moim zdaniem tak by bylo,wyraźnie to widac ze Messi swietnie sie czuje w grze kombinacyjnej,a taka gra Barca jako jedna z nielicznych druzyn.W Barcelonie rozumie sie z kazdym bez slow,w innej druznie musialby zaczynac od zera.

0

theone - Prosze cie... Ronaldo placzek? Ronaldo jest zywklym czlowiekiem,ktory ciezko pracujac stal sie swietnym pilkarzem.Jestem pewny ze gdybys go zoabczyl na zywo to podniecal bys sie z 2 lata,taka prawda wiec troche szacunku.

0

lukasoon15 wedlug ciebie w Finale Francja - Wlochy Zidane gral slabo? No to chyba nie mamy o czym rozmawiac.Samo to jak wykonal rzut karny pokazuuje jego wielka klase,ktory pilkarz by zdecydowal sie na taki strzal w Finale mistrzostw swiata.Zaden

0

Nie no panowie hahaha .Ja rozumiem ze kochacie swoj klubik i swoich pilkarzykow ale troche obiektywizmu.Ktos tam napsial ze Roznica pomiedzy Messim a Ronaldo jest ogromna hahah .Podja jakies argumenty w czym ten Messi jest lepszy.A tak w ogole to nie porownuj Zinedina Zidane z Messim bo to lekka przesada.Zidane w najwazniejszych turniejach,Finalach zawsze gral wspaniale.Jak dla mnie Ronaldo i Messi sa na rownym poziomie.Messi gra swietnie w Barcelonie,A Ronaldo i w Angielskiej i w Hiszpanskiej jak dla mnie poradzilby sobie w kazdej druzynie w przeciwienstwie od Messiego ktory pasuje tylko do systemu gry Barcy w innym klubie by tak nie blyszczal.Sneijder zasluguje najbardziej na zlota pilke i takie sa fakty.On kazda swoja druzyne doprowadzil do finalu zarowno inter ja i Holandie.Xavi rowniez ale na pewno mniej znaczyl dla hiszpani niz Holender.

0

Po pierwsze to mialem na mysli dobra gre a nie puchary.Ale ok masz racje ze Xavi wiecej wygral.Jesli chodzi o Messiego to fakt strzelal te bramki ale co to dalo?Sneijder wygral praktycznie wszytko ,doprowadzil Inter do Finalu Lm oraz Holandie do Finału MS swiata. O ile sie nie myle to zostal krolem strzelców MS mimo tego ze gra na srodku pomocy.Co takiego ten Xavi gral na mistrzostwach? Wedlug mnie nic szczegolnego wedlug mnie juz bardziej Casillas zasluguje.Iniesta to juz w ogole nie powinnien byc nawet nominowany,caly sezono wieczne kontuzje i jedynie udalo mu sie trafil w finale bramke.Zreszta co tu duzo mowic ,sneijder bezapelacyjnie powinnien zgarnac zlota pilke.Messi zagral slabo na mistrzostwach,Forlan tez moze wygrac bo dobrze gral na Mundialu,Robben mial swietna forme.Na pewno nie Iniesta mimo ze ma wielkie umiejetnosci.

0

Ila razy wam mozna wbijac do glowy ze zlotej pilki sie nie dostaje za caloksztalt kariery,a nawet jezeli by tak bylo to Xavi co najwyzej mogby dostac zlotego koguta haha bo 3 sezony na dobrym poziomie nie jeden mial.Np.Gerrard Lampard Raul Del piero .Xavi moze im buty nosic.

0

focus08 - Fakt przesadzilem troche , co nie zmienia faktu ze dla mnie taki Pedro nigdy sie nie zblizy do poziomu Messiego,Xaviego czy Iniesty i nie sadze zeby za pare lat na nim ciazyla gra FcB tak jak teraz na tej trojce.

0

Prawda jest taka ze trafil wam sie wysyp i chyba nikt nie zaprzeczy.Na dobra sprawe Xavi Iniesta i Messi kiedys odejda a jak narazie ich zastepców nie widac.oczywiscie macie dobrych wychowankow, ale to nie ten poziom.Ten news ogolnie smieszny troche.Wiecznie sie chwalicie,wy macie kulture,jestescie wiecej niz klubem itd.A rzeczywistosc jest taka ze wasz klub mial najlepsze lata w historii i nie sadze aby szybko Barca wrocila do takiej formy.Owszem macie te swoja filozofie posiadania pilki,ale swietnie to wychodzi gdy jest forma bo bez niej ogladac sie tego nieda. Poczekajmy na Derby i wtedy bedzie mozna oceniac ale znajc zycie po zwyciestwie Real bedzie gadanie ze wydaja Miliony na tranfsery a Barca szkoli.

0

hahaha kogo to interesuje ze Barca ma wcyhowankow.Nie sadze aby po odejsciu Messiego,Xaviego iniesty czy puyola znaleźli sie ich nastepcy bo Jakies Nolita,Bojany to mozecie o kant rozbic tak samo jakis Pedro.

0

Sneijder, i na drugim Messi Xavi lub Robben

0

zado77 Maldini Totti Raul Giggs Puyol oni tez powinni dostac zlota pilke bo od pocztku kariery prezentuja rowna forme.

0

Dla Iniesty? Za Co ? haha

0

No tak Dani, nie wiem skad sie bierze u ciebie ta nienawisc do Realu,kazdy dobrze wie ze gdyby w tamtym czasie to Real zapukal do ciebie to teraz bys nie lubial Barcy.

0

Ja nie moge z was.To ze mowicie Xavi i Messi ,jeszcze mozna sie zgodzic, ale iniesta? Za co? tej nagrody nie wygrywa sie za calokasztalt, nie dostal jej Raul,Totti,del piero i inni a taki iniesta ma dostac zabramke w finale... Prosze was troche obiektywizmu jak dla mnie Sneijder lub Messi slbo i Robben ktory nie watpliwie rowniez gral ekstra.Od inety lepiej wypada juz Kaka a co dopiero mowic o Ronaldo.

0

Panowie nie gadajcie glupot ze dopiero z Valencia,villarealem czy sevilla sie okaze ja kreal gra.Prawda ejst taka ze Real w tych meczach zainkasuje komplet pk

0

Panowie podniecacie sie tym co zrobil i chybajuz do konca kariery bedziecie tym zyli,ale fakt jest taki ze Pepe jest swietnym obronca i ja szczerze mowiac ma w tylku czego to on nie zrobil byle by gral dobrze ,a tak gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?