Raphinha11
Dołączył/a: maj 2026
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Julian Alvarez welcome to FC Barcelona (Danza kuduro remix)
0
@Hindus Spoko że cudem, ale jednocześnie ich pokonali, co wcześniej jeszcze nawet za G2 się nie udawało. A taki argument że cudem jest trochę głupi, patrząc np. na to jak cudem przeszło Spirit przez G2 ;D
0
@takisobiektos Trudno, zawsze tak może być. W LM też często są takie drabinki.
0
@takisobiektos Spoko drabinka była, Falcons rozjechało każdego.
4
Major dla NiKo się należał jak psu buda, w końcu spełnił to marzenie.
1
@Toretto Akurat obwinanie Ferrana że nie zostawił gola dla Nico to już idiotyczna szpilka, nikt tak nie robi jak ma okazje strzelić na pustaka + nie wiedział że jest na spalonym.
12
Jak czuje się Cubarsi grając już ponad 4000' w tym sezonie:
https://zapodaj.net/plik-oGmyswqbEs
6
Cały świat przeciwko rekinowi... Mimo wszystko uważam że to wina fryzury, w krótkich włosach zjadał rywali.
2
Zajeżdża przekupionym spotkaniem z Atletico i golem Cubarsiego w PK.
0
Biedny Ferran, szkoda że jakiejś cieszynki nie zapodał.
0
@Geble To chyba nie oglądałeś partidazo Kolumbia - Curacao.
0
@chavez Da, da. To samo można było mówić o Olmo że jest szklanką, dostał indywidualny plan coś a'la Pedri i nie jest połamany od kontuzji barku po meczu z Atletico w grudniu.
1
@L3OM3SSI @marcin62 No to rozumiem, tyle że w tym poście na X'ie nie ma tego podanego, o to mi chodzi.
2
Al Owairan - gostek który gdyby nie FIFA to nikt by o nim nie słyszał.
5
@SiempreCule10 Strach myśleć co by było gdyby choć trochę popracował nad wykończeniem, biłby się o Złotego Buta.
0
@marcin62 Zawsze lubię wywiady z piłkarzami w których nie ma podanego żadnego źródła, tak się właśnie narodziły teksty Zlatana.
3
Ferran to nasz Lukaku aktualnie jak się to ogląda.
0
Fernando Torres czy Ferran Torres?
1
@Soetie Pedri w tym meczu w porównaniu do wczorajszego Frenkuli to paździerz.
3
Ferran może nie strzeli gola, ale chociaż skontuzjuje zawodnika.
0
@partymaker Dlaczego? Modrić też to nie ten sam piłkarz już, ale ma znacznie większą klasę niż Rodri.
4
@Gibbon_FCB Biorę do ręki Nerfa i strzelam sobie w skroń.
1
Patrzysz na tego Rodriego i masz z tyłu głowy, że wygrał ZP, błąd w matrixie.
0
Zaraz Ferran strzeli - pewniak tak zwany.
0
@Rifek Jestem twardy i nie stosuje leków przeciwbólowych. Raz wziąłem APAP Noc w dzień i mnie wykręciło, od tamtego czasu stronię.
0
@Sebastian7 Tak.
0
@Szczygiel06 Podobno nic go nie boli, przejdzie jakiś zabieg a potem wraca do drużyny, tzn. brak kontuzji.
37
@Criss18Barca Tak, a jak Mbappe przejdzie do realu to nie powąchamy trofeów przez 10 lat.
1
@Korek365 Nieee, ja mam tylko na 3G/A Yamala, strzały z daleka mi wiszą.
28
@jacobFCB efekt realu madryt