21

Julian Alvarez welcome to FC Barcelona (Danza kuduro remix)

0

@Hindus Spoko że cudem, ale jednocześnie ich pokonali, co wcześniej jeszcze nawet za G2 się nie udawało. A taki argument że cudem jest trochę głupi, patrząc np. na to jak cudem przeszło Spirit przez G2 ;D

0

@takisobiektos Trudno, zawsze tak może być. W LM też często są takie drabinki.

0

@takisobiektos Spoko drabinka była, Falcons rozjechało każdego.

4

Major dla NiKo się należał jak psu buda, w końcu spełnił to marzenie.

1

@Toretto Akurat obwinanie Ferrana że nie zostawił gola dla Nico to już idiotyczna szpilka, nikt tak nie robi jak ma okazje strzelić na pustaka + nie wiedział że jest na spalonym.

12

Jak czuje się Cubarsi grając już ponad 4000' w tym sezonie:
https://zapodaj.net/plik-oGmyswqbEs

6

Cały świat przeciwko rekinowi... Mimo wszystko uważam że to wina fryzury, w krótkich włosach zjadał rywali.

2

Zajeżdża przekupionym spotkaniem z Atletico i golem Cubarsiego w PK.

0

Biedny Ferran, szkoda że jakiejś cieszynki nie zapodał.

0

@Geble To chyba nie oglądałeś partidazo Kolumbia - Curacao.

0

@chavez Da, da. To samo można było mówić o Olmo że jest szklanką, dostał indywidualny plan coś a'la Pedri i nie jest połamany od kontuzji barku po meczu z Atletico w grudniu.

1

@L3OM3SSI @marcin62 No to rozumiem, tyle że w tym poście na X'ie nie ma tego podanego, o to mi chodzi.

2

Al Owairan - gostek który gdyby nie FIFA to nikt by o nim nie słyszał.

5

@SiempreCule10 Strach myśleć co by było gdyby choć trochę popracował nad wykończeniem, biłby się o Złotego Buta.

0

@marcin62 Zawsze lubię wywiady z piłkarzami w których nie ma podanego żadnego źródła, tak się właśnie narodziły teksty Zlatana.

3

Ferran to nasz Lukaku aktualnie jak się to ogląda.

0

Fernando Torres czy Ferran Torres?

1

@Soetie Pedri w tym meczu w porównaniu do wczorajszego Frenkuli to paździerz.

3

Ferran może nie strzeli gola, ale chociaż skontuzjuje zawodnika.

0

@partymaker Dlaczego? Modrić też to nie ten sam piłkarz już, ale ma znacznie większą klasę niż Rodri.

4

@Gibbon_FCB Biorę do ręki Nerfa i strzelam sobie w skroń.

1

Patrzysz na tego Rodriego i masz z tyłu głowy, że wygrał ZP, błąd w matrixie.

0

Zaraz Ferran strzeli - pewniak tak zwany.

0

@Rifek Jestem twardy i nie stosuje leków przeciwbólowych. Raz wziąłem APAP Noc w dzień i mnie wykręciło, od tamtego czasu stronię.

0

0

@Szczygiel06 Podobno nic go nie boli, przejdzie jakiś zabieg a potem wraca do drużyny, tzn. brak kontuzji.

37

@Criss18Barca Tak, a jak Mbappe przejdzie do realu to nie powąchamy trofeów przez 10 lat.

1

@Korek365 Nieee, ja mam tylko na 3G/A Yamala, strzały z daleka mi wiszą.

28

@jacobFCB efekt realu madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?