Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi sie ze bramkarz Gijon nie bedzie nadążał wyciagac pilki z siatki:D
Stawiam na 3 manite z rzedu:D
Hat trick LEO!!!:D
0
Pomysł z ocenami za komentarze bardzo pozytywny:D
0
W tym sezonie jest wstanie byc juz samodzielnym liderem wszechczasow;D
Vamos!!!
0
Wierze w efektowne w zwyciestwo:D
Mysle ze tak z 4-1 byloby odpowiednie:D
0
Pierwszym piłkarzem Barcy ktorego mialem koszulke był własnie Kluivert:D
Stare dobre czasy....
0
Jakbyscie mieli tę historie z CR7 i tym chlopcem bylbym wdzieczny za linka;D
0
To byla ta Barca ktora kocham najbardziej:D
Non stop pressing, świetna gra w srodku no i golelada;D
Visca El Barca!!!
0
Ale Cesc:D
0
Spalony byl:D
0
poprzeka:D
0
85/15 posiadanie:D
0
Jak ja ich kocham:D
0
Powinien wylozyc tace Daniemu:D
ale jes 4 - 0:D
0
PIeknie David:D
0
Ajjjjj Cesc:D
0
Ceeeeeeeeeeessssssssssssccccccccccc:D
0
Ale poezja:D
0
Gdzie jak gdzie ale na Camp Nou musimy ich pokonac:D
Trzeba wrocic na wlasciwe tory i nie pozwolic RM na ucieczke punktową.
0
Najwazniejsze 3 pkt wynik mniej istotny choc licze na udany wystep po wpadce z Sociedad
0
Troche komplikuje sie sytuacja w ataku. Villa totalny piach gra wiec trzeba dawac szanse Ibiemu choc w sumie Cesc i Iniesta tez moga grac ofensywe
0
Pep zlekcewazyl rywala. Niestety zemscilo sie to i nie ma co sie oszukiwac. 2pkt straty do Realu to jeszcze nie tragedia ale psychicznie Real bedzie mial przewage
0
Kontrolujemy mecz. Spokojnie, bez zbednego rwania, troche malo widoczny Thiago
0
Wyglada niestety na powazniejszy uraz;/
0
hahahaha:D
CEEEEEEEEEEESC
0
GOOOOOOOOOOOl
0
Walka Adamka bedzie na RTL-u. Niemcy zapowiadaja ze nie zakodują kanału. A Barca wygra 4-0 Cesc na pewno cos ustrzeli:D
0
No nie wiem czy Maradona jest lepszy od Pele:D
Z reszta jednoznacznie tego okreslic sie nie da;D
0
Jesli to inteligentny chlopak to zostanie.
0
Liczy ze kiedys stworzy z Messim najlepszy duet napastnikow w dziejach:D
0
Teoretycznie to kazdy moze mowic ze ma sposob ale na boisku tego zastosowac nie potrafi
Messi zbyt dobrze kontroluje pilke
Tyle