Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Barcelona-negocjuje-transfer-Fabregasa,wid,13537586,wiadomosc.html?ticaid=1c8a9
Cos ruszylo w sprawie Cesca:D
0
Zabrzmialo jakby byl juz Nasz:D
Ale poczekajmy na oficjalne informacje
0
Powoli zaczyna to przypominac opere mydlaną podobnie jak w sprawie Cesca.
0
Pewnie chodzilo o dolary.
Wtedy to mozna zaakceptowac;D
0
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Polscy-kibice-min-Realu-Madryt-maja-problem,wid,13522637,wiadomosc.html?ticaid=1c824
:D
0
Przyszlosc Barcy to Thiago:D
0
Opery mydlanej ciąg dalszy.
Niech Barca da 40 mln a Cesc pojdzie na ustepstwa tak jak Mashe.
W koncu jak tak chce grac w Barcelonie to moze troche tej kasy poswiecic;D
0
Świetny arytkuł. Podpisuje sie pod nim calym sobą. Dla mnie Cesc to piłkarz genialny, ktory w Barcelonie jeszcze sie rozwinie. Thiago to rzeczywiscie przyszłosc Blaugrany ale nie juz teraz, nie jest tak wartosciowy jak Fabregas.
Czekam na ten transfer od dawna i oby w tym roku moje marzenie sie urzeczywistniło.
0
Jesli ktos z dwójki Rossi Sanchez to zdecydowanie wybieram Sancheza.
Choc najlepiej gdyby przyszedł Neymar:D
0
Troche z innej beczki:D
http://euro2008.blox.pl/2011/06/Piekny -gol-bramkarza-Barcelony-wideo.html
Visca El Barca
0
Szkoda ze nie ma Roniego.
0
Neymar grał swietną pilke:D
Czekam na niego w Barcie.
0
Moze jeszcze Neymar:D
Nie no nie ma na to szans:D
A.Sanchez, Cesc i jakis dobry obronca;D
0
Jeśli to prawda to już nie doczekam sie w tym sezonie Neymara:D
Ale Mundo Deportivo to nie jest jakies bardzo potwierdzone zrodlo:D
Ale wydaje mi sie ze aby kupic tych 3 pilkarzy trzeba wylozyc okolo 100 mln euro a przeciez potrzeba jeszcze obroncow a przynajmniej 1 klasowego...
0
Moze jeszcze skuszą sie na Neymara:D
0
Lepszy Aguero niż Rossi:D
0
Atak wyglada niesamowicie:D
0
Widze ze nie ma juz duzych szans na transfer Neymara:D
Moze kiedys....
0
Czekam na Neymara:D
0
No to 3 Złota Piłka dla Leo!!!
Dziekuje Barca za ten świetny sezon, wiele wzruszeń. Dziekuje że mogłem kolejny sezon oglądac kwintesencje gry w piłke.Po prostu Dziekuje.
0
Jednak Abidal:D
No i mamy Rooneya i Chicharito, moze jednak troche zaryzykuje Ferguson:D
Vamos Barca!!!
Narazie Cules, zycze niezapomnianej nocy!!!
0
Po przeczytaniu wypowiedzi zawodników dochodzę do wniosku że dużo bardziej na zwyciestwie zależy United niż Barcie. Może spowodowane to jest chęcią rewanzu za 2009, tego nie wiem. Rosell juz uwaza ze i tak sezon jest świetny i cała Barca powinna fetowac to co jest. A United bardziej chce zwyciestwa oczywiście Barcelona również ale wieksza motywacje widze w graczach United.
Vamos Barca!
0
Wszystko zależy jak zagra United w środu pola. Jeśli bedą go mocno zagęszczac nie doprowadzając do naszej "tiki taki" to moze byc ciezko. Ale jeśli zagramy swoją gre w srodku to nie ma sie czego obawiac;D
Vamos Barca!!!
0
Neymar:D
0
Żenada Vladimir
0
Gdybyśmy mieli w skladzie Eto'o byłbym bardzo spokojny o wynik a tak... jestem spokojny:D
0
A ja licze ze przyjdzie Neymar:D
0
Alves Pique Mashe i Puyol
Bedzie spokoj w tyłach
0
On nie jest wart tyle kasy. Thiago moze osiagnac jego poziom a nawet byc lepszym od Cesca ale na to trzeba poczekac. Mysle ze i tak przejdzie do Barcy ale za takie pieniadze...
0
Ile goli łącznie ma Ronaldo a ile Messi we wszystkich rozgrywkach tego sezonu?