0

Zabrzmialo jakby byl juz Nasz:D

Ale poczekajmy na oficjalne informacje

0

Powoli zaczyna to przypominac opere mydlaną podobnie jak w sprawie Cesca.

0

Pewnie chodzilo o dolary.

Wtedy to mozna zaakceptowac;D

0

Przyszlosc Barcy to Thiago:D

0

Opery mydlanej ciąg dalszy.

Niech Barca da 40 mln a Cesc pojdzie na ustepstwa tak jak Mashe.

W koncu jak tak chce grac w Barcelonie to moze troche tej kasy poswiecic;D

0

Świetny arytkuł. Podpisuje sie pod nim calym sobą. Dla mnie Cesc to piłkarz genialny, ktory w Barcelonie jeszcze sie rozwinie. Thiago to rzeczywiscie przyszłosc Blaugrany ale nie juz teraz, nie jest tak wartosciowy jak Fabregas.

Czekam na ten transfer od dawna i oby w tym roku moje marzenie sie urzeczywistniło.

0

Jesli ktos z dwójki Rossi Sanchez to zdecydowanie wybieram Sancheza.

Choc najlepiej gdyby przyszedł Neymar:D

0

Troche z innej beczki:D

http://euro2008.blox.pl/2011/06/Piekny -gol-bramkarza-Barcelony-wideo.html

Visca El Barca

0

Szkoda ze nie ma Roniego.

0

Neymar grał swietną pilke:D

Czekam na niego w Barcie.

0

Moze jeszcze Neymar:D

Nie no nie ma na to szans:D

A.Sanchez, Cesc i jakis dobry obronca;D

0

Jeśli to prawda to już nie doczekam sie w tym sezonie Neymara:D

Ale Mundo Deportivo to nie jest jakies bardzo potwierdzone zrodlo:D

Ale wydaje mi sie ze aby kupic tych 3 pilkarzy trzeba wylozyc okolo 100 mln euro a przeciez potrzeba jeszcze obroncow a przynajmniej 1 klasowego...

0

Moze jeszcze skuszą sie na Neymara:D

0

Lepszy Aguero niż Rossi:D

0

Atak wyglada niesamowicie:D

0

Widze ze nie ma juz duzych szans na transfer Neymara:D

Moze kiedys....

0

Czekam na Neymara:D

0

No to 3 Złota Piłka dla Leo!!!

Dziekuje Barca za ten świetny sezon, wiele wzruszeń. Dziekuje że mogłem kolejny sezon oglądac kwintesencje gry w piłke.Po prostu Dziekuje.

0

Jednak Abidal:D

No i mamy Rooneya i Chicharito, moze jednak troche zaryzykuje Ferguson:D

Vamos Barca!!!

Narazie Cules, zycze niezapomnianej nocy!!!

0

Po przeczytaniu wypowiedzi zawodników dochodzę do wniosku że dużo bardziej na zwyciestwie zależy United niż Barcie. Może spowodowane to jest chęcią rewanzu za 2009, tego nie wiem. Rosell juz uwaza ze i tak sezon jest świetny i cała Barca powinna fetowac to co jest. A United bardziej chce zwyciestwa oczywiście Barcelona również ale wieksza motywacje widze w graczach United.

Vamos Barca!

0

Wszystko zależy jak zagra United w środu pola. Jeśli bedą go mocno zagęszczac nie doprowadzając do naszej "tiki taki" to moze byc ciezko. Ale jeśli zagramy swoją gre w srodku to nie ma sie czego obawiac;D

Vamos Barca!!!

0

Neymar:D

0

Żenada Vladimir

0

Gdybyśmy mieli w skladzie Eto'o byłbym bardzo spokojny o wynik a tak... jestem spokojny:D

0

A ja licze ze przyjdzie Neymar:D

0

Alves Pique Mashe i Puyol

Bedzie spokoj w tyłach

0

On nie jest wart tyle kasy. Thiago moze osiagnac jego poziom a nawet byc lepszym od Cesca ale na to trzeba poczekac. Mysle ze i tak przejdzie do Barcy ale za takie pieniadze...

0

Ile goli łącznie ma Ronaldo a ile Messi we wszystkich rozgrywkach tego sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?