Użytkownik zbanowany
15 stycznia 2012, 22:45
0
Xavi6:) co jest pod linkiem tego dawicza?
15 stycznia 2012, 22:43
Oj sory troche mnie poniosło nie powinienem sory.
15 stycznia 2012, 22:42
15 stycznia 2012, 22:40
Widzę wyrównany mecz.
15 stycznia 2012, 16:40
Kriss0007 Nie rób wstydu prawdziwym kibicom Realu.
15 stycznia 2012, 10:45
Obstawiam 2-1 dla was
15 stycznia 2012, 16:25
Jestem kibicem Realu ale Barce szanuję i nie podobają mi się teksty typu puta barca albo farsa. Ciekawe GD się zapowiada bo obydwie drużyny mają zniżkę formy. HALA Madrid!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Xavi6:)
co jest pod linkiem tego dawicza?
0
Oj sory troche mnie poniosło nie powinienem sory.
0
0
Widzę wyrównany mecz.
0
Kriss0007
Nie rób wstydu prawdziwym kibicom Realu.
0
Widzę wyrównany mecz.
0
Obstawiam 2-1 dla was
0
0
Jestem kibicem Realu ale Barce szanuję i nie podobają mi się teksty typu puta barca albo farsa. Ciekawe GD się zapowiada bo obydwie drużyny mają zniżkę formy.
HALA Madrid!!!
0
Oj sory troche mnie poniosło nie powinienem sory.