0

Xavi6:)

co jest pod linkiem tego dawicza?

0

Oj sory troche mnie poniosło nie powinienem sory.

0

0

Widzę wyrównany mecz.

0

Kriss0007


Nie rób wstydu prawdziwym kibicom Realu.

0

Jestem kibicem Realu ale Barce szanuję i nie podobają mi się teksty typu puta barca albo farsa. Ciekawe GD się zapowiada bo obydwie drużyny mają zniżkę formy.
HALA Madrid!!!

0

Obstawiam 2-1 dla was

0

BAN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?