Moim zdaniem Super Złota Piłka dla Messiego za osiągnięcia jak niegdyś dostał Di Stefano za całokształt swojej kariery, a złota piłka dla CR7 za ten rok :)
Tak w ogóle to dlaczego napisałeś z małej litery Real Madryt. Mniejsza o to. Jeśli piszesz o tym krzyżu to najpierw dowiedz się gdzie on będzie zmieniony :) tylko i wyłącznie na kartach bankowych w ZEA :) ale fakt, że piłka nożna poszła tylko i wyłącznie w kierunku jak największej kasy, choćby logo Arabów na koszulce Barcelony :)
Pozdrawiam.
No fakt słabym zespołom, a w szczególności Bayern, BVB, Juve czy Atleti ;) pozdro.
Tak w ogóle to mistrzostwa świata się nie liczą, bo to jest nagroda UEFA a nie FIFA.
Był najlepszym zawodnikiem w Europie w tym sezonie :)
No fakt słabym zespołom, a w szczególności Bayern, BVB, Juve czy Atleti ;) pozdro.
Tak w ogóle to mistrzostwa świata się nie liczą, bo to jest nagroda UEFA a nie FIFA.
Był najlepszym zawodnikiem w Europie w tym sezonie :)
a to Ci ciekawe :D Kroos drewniany, kiedyś określali takich Pepe, Pique, później doszło do Benzemy, niedawno był Bale, Higuain i Alves, a teraz Toni :D niedługo Messi i CR będą drewniani :D
no nie wiem czy obrona była ogórkowata: Carlos, Hierro, Salgado czy Helguera :D teraz też obrona jest dość mocna: Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo do tego dochodzą Varane, Coentrao, Arbeloa czy Nacho :) jednak myślę, że jeśli Barcelona kupi jakiegoś bardzo dobrego stopera ( i bez tego będzie mocna) , to El Clasico może być w tym roku naprawdę niesamowite :)
Komentarze
0
Może i tak :)
0
Moim zdaniem Super Złota Piłka dla Messiego za osiągnięcia jak niegdyś dostał Di Stefano za całokształt swojej kariery, a złota piłka dla CR7 za ten rok :)
0
Tak w ogóle to dlaczego napisałeś z małej litery Real Madryt. Mniejsza o to. Jeśli piszesz o tym krzyżu to najpierw dowiedz się gdzie on będzie zmieniony :) tylko i wyłącznie na kartach bankowych w ZEA :) ale fakt, że piłka nożna poszła tylko i wyłącznie w kierunku jak największej kasy, choćby logo Arabów na koszulce Barcelony :)
Pozdrawiam.
0
Mou miał 3 sezony. Ale to Carlo poukładal ten zespół.
3
No fakt słabym zespołom, a w szczególności Bayern, BVB, Juve czy Atleti ;) pozdro.
Tak w ogóle to mistrzostwa świata się nie liczą, bo to jest nagroda UEFA a nie FIFA.
Był najlepszym zawodnikiem w Europie w tym sezonie :)
3
No fakt słabym zespołom, a w szczególności Bayern, BVB, Juve czy Atleti ;) pozdro.
Tak w ogóle to mistrzostwa świata się nie liczą, bo to jest nagroda UEFA a nie FIFA.
Był najlepszym zawodnikiem w Europie w tym sezonie :)
3
Ten temat był już wałkowany :D chodzi o 6 tytułów w sezonie :)
3
Ty teraz jak napisałeś "Hala Dzieci" też pokazałeś na jakim jesteś poziomie :) pozdro!
2
a to Ci ciekawe :D Kroos drewniany, kiedyś określali takich Pepe, Pique, później doszło do Benzemy, niedawno był Bale, Higuain i Alves, a teraz Toni :D niedługo Messi i CR będą drewniani :D
2
no nie wiem czy obrona była ogórkowata: Carlos, Hierro, Salgado czy Helguera :D teraz też obrona jest dość mocna: Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo do tego dochodzą Varane, Coentrao, Arbeloa czy Nacho :) jednak myślę, że jeśli Barcelona kupi jakiegoś bardzo dobrego stopera ( i bez tego będzie mocna) , to El Clasico może być w tym roku naprawdę niesamowite :)