0

Może i tak :)

0

Moim zdaniem Super Złota Piłka dla Messiego za osiągnięcia jak niegdyś dostał Di Stefano za całokształt swojej kariery, a złota piłka dla CR7 za ten rok :)

0

Tak w ogóle to dlaczego napisałeś z małej litery Real Madryt. Mniejsza o to. Jeśli piszesz o tym krzyżu to najpierw dowiedz się gdzie on będzie zmieniony :) tylko i wyłącznie na kartach bankowych w ZEA :) ale fakt, że piłka nożna poszła tylko i wyłącznie w kierunku jak największej kasy, choćby logo Arabów na koszulce Barcelony :)
Pozdrawiam.

0

Mou miał 3 sezony. Ale to Carlo poukładal ten zespół.

3

No fakt słabym zespołom, a w szczególności Bayern, BVB, Juve czy Atleti ;) pozdro.
Tak w ogóle to mistrzostwa świata się nie liczą, bo to jest nagroda UEFA a nie FIFA.
Był najlepszym zawodnikiem w Europie w tym sezonie :)

1

To są ludzie którzy, nie szanują Barcelony, czyli nie szanują Realu również. To nie są fani Realu tylko przeciwnicy Barcelony i tyle :) po prostu jest dużo takich ludzi na obu stronach i nie ma co na nich zwracać uwagi :) a co do Suareza, to mam nadzieję, że oba zespoły zagrają w najmocniejszych składach i Gran Derbi będzie tak samo emocjonujące jak to na SB 3:4 tylko o by tym razem to Real był górą :) pozdro :)

3

Ty teraz jak napisałeś "Hala Dzieci" też pokazałeś na jakim jesteś poziomie :) pozdro!

3

Ten temat był już wałkowany :D chodzi o 6 tytułów w sezonie :)

2

a to Ci ciekawe :D Kroos drewniany, kiedyś określali takich Pepe, Pique, później doszło do Benzemy, niedawno był Bale, Higuain i Alves, a teraz Toni :D niedługo Messi i CR będą drewniani :D

2

no nie wiem czy obrona była ogórkowata: Carlos, Hierro, Salgado czy Helguera :D teraz też obrona jest dość mocna: Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo do tego dochodzą Varane, Coentrao, Arbeloa czy Nacho :) jednak myślę, że jeśli Barcelona kupi jakiegoś bardzo dobrego stopera ( i bez tego będzie mocna) , to El Clasico może być w tym roku naprawdę niesamowite :)

0

ja rozumiem, tylko, że ja nigdzie nie napisałem, że Real wygra te tytuły tylko, że ma szanse na wygranie ich wszystkich i mam nadzieję, że wygrają jak najwięcej :)

0

tak myślę, że Real jest w stanie zdobyć potrójną koronę :) wydaję mi się, że każdy człowiek jak jest za jakąś drużyną, to liczy na to, że wygrają wszystkie trofea :)

0

Chodzi o 6 tytułów w tym sezonie czyt. KMŚ, Superpuchar Hiszpanii, La Liga, Puchar Króla, LM i Superpuchar Europy :)

0

No fakt:D patrząc na to że jestem za Realem to się będę cieszył. Ale tak sero yo tylko 2 pkt a liga długaaaa :D

0

Ale marudzicie jakby Barca kilka meczy z rzedu przegrała :D jedyne na co można narzekać to styl w jakim przegrali :P

0

Varane jest mlody i jest w stanie wrócić do swojej formy. Ale fakt ze wszystko zależy od niego.

0

Ale w Realu grał regularnie. Teraz nie gra, bo miał 4 miesiące kontuzji ;)

0

Masakra. Osmieszasz Real takimi postami...

0

Serio myślisz, że Real sprzeda tu Varane'a ? ;)

0

Juz spina, po co zaczynacie temat Realu,skoro gra Barca z Atleti?

0

Powie mi ktoś dlaczego nie gra dziś Neymar?:)

0

Witam. (Tak jestem fanem Realu) zapogowalem sie na tej stronie, ponieważ dziwi mnie to jak na tej stronie zaczynacie prowokawac. Nie tylko kibice Barcy, tyczy sie to tez kibicow Realu. Nie rozumiem, po co pisza co niektórzy komentarze o Realu skoro zaczyna sie najprawdopodobniej najważniejszy mecz w La Liga. Pozdrawiam was i mam nadzieje ze oboejrze dzis fajny mecz i ze bede mogl tu porozmawiac z normalnymi ludzmi :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?