Kto wymyślił taką plote to ja nie wiem,to jest ostatni zawonik,który by zawitał w Manchesterze...Rozumiem ploty z Yaya bo ma odejść,ale to już kompletna porażka gazet.
"Ronaldo nie spełnia oczekiwań"... kolejny obiektywny news na tej stronie z cyklu " Real zaczął pierwszy " ... dobrze,że chociarz niektórzy userzy zachowują szczątki obiektywizmu,bo o redaktorach tego powiedzieć nie można.
A co do tematu:
- Nowa liga
- Zlepiona w tydzień drużyna
- Duża cześć sezonu Ronaldo praktycznie pod formą
- nie wystąpienie w 13 meczach w sezonie = 26 bramek w La Liga,a łącznie chyba z 32...zgodzę się,że nie gra na maxa,ale to tylko mu schelbia,że w niepełnej dyspozycji strzela tyle bramek i można tylko się domyslać co się bedzie działo gdy "zatrybi".A wy sie doszukujecie na siłe jakiegoś ośmieszającego minusa...wiecej niż klub?
Musicie się z tym pogodzić,że królów jest dwóch: Messi i Ronaldo.
Na tronie teraz jest Messi,dwa sezony temu był Plastik i jestem pewny,że jeszcze nie raz będą się przeskakiwać nawzajem.Tylko śmieszne jest to,że jeśli w danym sezonie rządzi Messi to nie potraficie powiedzieć,że Ronaldo jest drugi tylko odrazu 68...
Nie wbijłem tu żeby cisnąć beke,ale niektorzy z was to jacys paranojicy jak United kocham. Czy z wami już nie można wygrać?! Wszędzie widzicie antyfutbol. Sokro jesteście tacy mega do przodu (bo w sumie jesteście) to najlepszy atak na świecie powinnien z łatwiością rozmontować ten wasz urojony autobus,który stoi u każdego kto wam sprawi problemy...
Tak samo atak jak i obrona to część gry i kto jest inteligentniejszy ten potrafi to wykorzystać,a wy jedno :"przegraliśmy bo się bronili", no na Boga gdzie wy macie jaja ludzie?! Może jeszcze sie umówmy,żeby nie podawać do bramkarza,żeby sprzyjać waszej filozofi gry,co wy na to?
Nawet jeśli by inter co minute wybijał by piłke z lini,to co? To jest antyfubtol? Grają z najlepszym atakiem na świecie to się bronią bo są ciśnęci chyba proste,czy oczekujecie,że się położą i dadzą bić.
Antyfutbolem to była gra polskiej repry pod koniec eliminacji MŚ,inter genialnie rozegrał to w obronie i w ogóle pod względem taktycznym.
I mało tego. M.Borek powiedział,że Inter panicznie się broni,ale chyba się przejęzyczył chłopak. To Barca panicznie atakowała: tyle chaotycznych ataków,przede wszystkim strzałów,nie widziałem u was w całym sezonie taka prawda,a to co robił Maicon,Samuel,Cambiaso i Lucio to poezja gry obronnej : opanowanie,taiming w wybiciach itp.,jeśli wogóle wiecie o co chodzi,bo przecierz dla was wszyscy którzy sie postawią Barcy grają antyfubol.Więc powtarzam,jeśli by inter się błaźnił i ogólnie mówiąc miał wiecej szczęscia niż rozumu to by był antyfutbol,to co widzieliśmy to książkowa gra obronna (pomijam gre interu w 10).
Nauczcie się pokory chłopaki bo aż strach czytać te wasze herezje. Naszczęście są tu jeszcze ludzie z mózgami,którzy juz egzamin gimnazjalny mają dawno za sobą choć są w miejszości.
jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...
a teraz to co cche glownie napisac:
nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach barcy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze barca rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.
a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk barcy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),
do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)
takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!
jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...
a teraz to co chce glownie napisac:
nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach Barçy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki Barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w Barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze Barça rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.
a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk Barçy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),
do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)
takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!
Siema! (komentarz z newsa Nawet Portugalczycy uważają, że Messi jest lepszy,zeby wiecej z was to przeczytalo)
jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...
a teraz to co chce glownie napisac:
nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach Barçy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki Barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w Barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze Barça rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.
a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk Barçy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),
do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)
takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!
Zgadza sie ze Pique jest dobry,jak dla mnie jest w piatce najlepszych srodkowych obroncow swiata ale:
1.mowienie on z puyoleml to najlpesza para stoperow to jakas prowokacja,troche obiektywizmu,z pique sie zgodze,ale do pary jest jeszcze potrzebny jeden zawodnik,a puyol nim napewno nie jest,zgoda ze puyol to walczak itp.ale najlpeszy to on nie jest napewno.niechce tu swirowac,ale tamten sezon nalezal do ferdinanda i vidica bez dwoch zdan (i nie piszcie zaraz o finale LM),co prawda w tym sezonie graja katastrofalnie,ale to nie zmienia faktu ze puyolowi troche barkuje do ich klasy podobnie jak do klasy pique,co juz widac.
2.nie piszcie ze ferguson to glupiec bo pozbyl sie pique jak za darmo i wogole po co to robil.
po pierwsze ile byscie dali za malolata ktory nie mial wyrobionej marki,i gral od czasu do czasu?
po drugie ferguson nie mogl mu zagwarantowac regularnej gry,a czego bardzo chcial pique,bo jest vidic i ferdinand,a do tego jest evans ktory nie jest gorszy,ale bardziej cierpliwy,wiec kogos ferguson musial sprzedac,padlo na pique i szkoda bo jakby zostal to za pare lat srodek evans-pique bylby najlepszy na swiecie.
Komentarze
0
Tak jak wy mieliście beke z tego, że Barca chce za 40 baniek Ramosa tak samo ja mam z tego, że United chce Zlatana.
0
Nie spinajcie sie...
Kto wymyślił taką plote to ja nie wiem,to jest ostatni zawonik,który by zawitał w Manchesterze...Rozumiem ploty z Yaya bo ma odejść,ale to już kompletna porażka gazet.
To tak jakby napisać,że Barca,chce Fletchera...
0
Właśnie dlatego.Wiedzą co czytają i jakie nieraz herezje gazety wypisują w Hiszpanii to powinni wziąść na to poprawke.
0
"Ronaldo nie spełnia oczekiwań"... kolejny obiektywny news na tej stronie z cyklu " Real zaczął pierwszy " ... dobrze,że chociarz niektórzy userzy zachowują szczątki obiektywizmu,bo o redaktorach tego powiedzieć nie można.
A co do tematu:
- Nowa liga
- Zlepiona w tydzień drużyna
- Duża cześć sezonu Ronaldo praktycznie pod formą
- nie wystąpienie w 13 meczach w sezonie = 26 bramek w La Liga,a łącznie chyba z 32...zgodzę się,że nie gra na maxa,ale to tylko mu schelbia,że w niepełnej dyspozycji strzela tyle bramek i można tylko się domyslać co się bedzie działo gdy "zatrybi".A wy sie doszukujecie na siłe jakiegoś ośmieszającego minusa...wiecej niż klub?
Musicie się z tym pogodzić,że królów jest dwóch: Messi i Ronaldo.
Na tronie teraz jest Messi,dwa sezony temu był Plastik i jestem pewny,że jeszcze nie raz będą się przeskakiwać nawzajem.Tylko śmieszne jest to,że jeśli w danym sezonie rządzi Messi to nie potraficie powiedzieć,że Ronaldo jest drugi tylko odrazu 68...
0
Nie wbijłem tu żeby cisnąć beke,ale niektorzy z was to jacys paranojicy jak United kocham. Czy z wami już nie można wygrać?! Wszędzie widzicie antyfutbol. Sokro jesteście tacy mega do przodu (bo w sumie jesteście) to najlepszy atak na świecie powinnien z łatwiością rozmontować ten wasz urojony autobus,który stoi u każdego kto wam sprawi problemy...
Tak samo atak jak i obrona to część gry i kto jest inteligentniejszy ten potrafi to wykorzystać,a wy jedno :"przegraliśmy bo się bronili", no na Boga gdzie wy macie jaja ludzie?! Może jeszcze sie umówmy,żeby nie podawać do bramkarza,żeby sprzyjać waszej filozofi gry,co wy na to?
Nawet jeśli by inter co minute wybijał by piłke z lini,to co? To jest antyfubtol? Grają z najlepszym atakiem na świecie to się bronią bo są ciśnęci chyba proste,czy oczekujecie,że się położą i dadzą bić.
Antyfutbolem to była gra polskiej repry pod koniec eliminacji MŚ,inter genialnie rozegrał to w obronie i w ogóle pod względem taktycznym.
I mało tego. M.Borek powiedział,że Inter panicznie się broni,ale chyba się przejęzyczył chłopak. To Barca panicznie atakowała: tyle chaotycznych ataków,przede wszystkim strzałów,nie widziałem u was w całym sezonie taka prawda,a to co robił Maicon,Samuel,Cambiaso i Lucio to poezja gry obronnej : opanowanie,taiming w wybiciach itp.,jeśli wogóle wiecie o co chodzi,bo przecierz dla was wszyscy którzy sie postawią Barcy grają antyfubol.Więc powtarzam,jeśli by inter się błaźnił i ogólnie mówiąc miał wiecej szczęscia niż rozumu to by był antyfutbol,to co widzieliśmy to książkowa gra obronna (pomijam gre interu w 10).
Nauczcie się pokory chłopaki bo aż strach czytać te wasze herezje. Naszczęście są tu jeszcze ludzie z mózgami,którzy juz egzamin gimnazjalny mają dawno za sobą choć są w miejszości.
Dziękuje,dobranoc!
0
Siema!
jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...
a teraz to co cche glownie napisac:
nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach barcy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze barca rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.
a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk barcy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),
do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)
takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!
0
Siema!
jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...
a teraz to co chce glownie napisac:
nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach Barçy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki Barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w Barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze Barça rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.
a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk Barçy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),
do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)
takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!
0
Siema! (komentarz z newsa Nawet Portugalczycy uważają, że Messi jest lepszy,zeby wiecej z was to przeczytalo)
jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...
a teraz to co chce glownie napisac:
nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach Barçy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki Barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w Barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze Barça rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.
a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk Barçy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),
do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)
takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!
0
Zgadza sie ze Pique jest dobry,jak dla mnie jest w piatce najlepszych srodkowych obroncow swiata ale:
1.mowienie on z puyoleml to najlpesza para stoperow to jakas prowokacja,troche obiektywizmu,z pique sie zgodze,ale do pary jest jeszcze potrzebny jeden zawodnik,a puyol nim napewno nie jest,zgoda ze puyol to walczak itp.ale najlpeszy to on nie jest napewno.niechce tu swirowac,ale tamten sezon nalezal do ferdinanda i vidica bez dwoch zdan (i nie piszcie zaraz o finale LM),co prawda w tym sezonie graja katastrofalnie,ale to nie zmienia faktu ze puyolowi troche barkuje do ich klasy podobnie jak do klasy pique,co juz widac.
2.nie piszcie ze ferguson to glupiec bo pozbyl sie pique jak za darmo i wogole po co to robil.
po pierwsze ile byscie dali za malolata ktory nie mial wyrobionej marki,i gral od czasu do czasu?
po drugie ferguson nie mogl mu zagwarantowac regularnej gry,a czego bardzo chcial pique,bo jest vidic i ferdinand,a do tego jest evans ktory nie jest gorszy,ale bardziej cierpliwy,wiec kogos ferguson musial sprzedac,padlo na pique i szkoda bo jakby zostal to za pare lat srodek evans-pique bylby najlepszy na swiecie.
0
Rozwad-co to za wojsko ze nie omzna nawet nawiasu postawic!hamstwo