0

Tak jak wy mieliście beke z tego, że Barca chce za 40 baniek Ramosa tak samo ja mam z tego, że United chce Zlatana.

0

Nie spinajcie sie...

Kto wymyślił taką plote to ja nie wiem,to jest ostatni zawonik,który by zawitał w Manchesterze...Rozumiem ploty z Yaya bo ma odejść,ale to już kompletna porażka gazet.

To tak jakby napisać,że Barca,chce Fletchera...

0

Właśnie dlatego.Wiedzą co czytają i jakie nieraz herezje gazety wypisują w Hiszpanii to powinni wziąść na to poprawke.

0

"Ronaldo nie spełnia oczekiwań"... kolejny obiektywny news na tej stronie z cyklu " Real zaczął pierwszy " ... dobrze,że chociarz niektórzy userzy zachowują szczątki obiektywizmu,bo o redaktorach tego powiedzieć nie można.

A co do tematu:

- Nowa liga

- Zlepiona w tydzień drużyna

- Duża cześć sezonu Ronaldo praktycznie pod formą

- nie wystąpienie w 13 meczach w sezonie = 26 bramek w La Liga,a łącznie chyba z 32...zgodzę się,że nie gra na maxa,ale to tylko mu schelbia,że w niepełnej dyspozycji strzela tyle bramek i można tylko się domyslać co się bedzie działo gdy "zatrybi".A wy sie doszukujecie na siłe jakiegoś ośmieszającego minusa...wiecej niż klub?

Musicie się z tym pogodzić,że królów jest dwóch: Messi i Ronaldo.

Na tronie teraz jest Messi,dwa sezony temu był Plastik i jestem pewny,że jeszcze nie raz będą się przeskakiwać nawzajem.Tylko śmieszne jest to,że jeśli w danym sezonie rządzi Messi to nie potraficie powiedzieć,że Ronaldo jest drugi tylko odrazu 68...

0

Nie wbijłem tu żeby cisnąć beke,ale niektorzy z was to jacys paranojicy jak United kocham. Czy z wami już nie można wygrać?! Wszędzie widzicie antyfutbol. Sokro jesteście tacy mega do przodu (bo w sumie jesteście) to najlepszy atak na świecie powinnien z łatwiością rozmontować ten wasz urojony autobus,który stoi u każdego kto wam sprawi problemy...

Tak samo atak jak i obrona to część gry i kto jest inteligentniejszy ten potrafi to wykorzystać,a wy jedno :"przegraliśmy bo się bronili", no na Boga gdzie wy macie jaja ludzie?! Może jeszcze sie umówmy,żeby nie podawać do bramkarza,żeby sprzyjać waszej filozofi gry,co wy na to?

Nawet jeśli by inter co minute wybijał by piłke z lini,to co? To jest antyfubtol? Grają z najlepszym atakiem na świecie to się bronią bo są ciśnęci chyba proste,czy oczekujecie,że się położą i dadzą bić.

Antyfutbolem to była gra polskiej repry pod koniec eliminacji MŚ,inter genialnie rozegrał to w obronie i w ogóle pod względem taktycznym.

I mało tego. M.Borek powiedział,że Inter panicznie się broni,ale chyba się przejęzyczył chłopak. To Barca panicznie atakowała: tyle chaotycznych ataków,przede wszystkim strzałów,nie widziałem u was w całym sezonie taka prawda,a to co robił Maicon,Samuel,Cambiaso i Lucio to poezja gry obronnej : opanowanie,taiming w wybiciach itp.,jeśli wogóle wiecie o co chodzi,bo przecierz dla was wszyscy którzy sie postawią Barcy grają antyfubol.Więc powtarzam,jeśli by inter się błaźnił i ogólnie mówiąc miał wiecej szczęscia niż rozumu to by był antyfutbol,to co widzieliśmy to książkowa gra obronna (pomijam gre interu w 10).

Nauczcie się pokory chłopaki bo aż strach czytać te wasze herezje. Naszczęście są tu jeszcze ludzie z mózgami,którzy juz egzamin gimnazjalny mają dawno za sobą choć są w miejszości.

Dziękuje,dobranoc!

0

Nie wbijłem tu żeby cisnąć beke,ale niektorzy z was to jacys paranojicy jak United kocham. Czy z wami już nie można wygrać?! Wszędzie widzicie antyfutbol. Sokro jesteście tacy mega do przodu (bo w sumie jesteście) to najlepszy atak na świecie powinnien z łatwiością rozmontować ten wasz urojony autobus,który stoi u każdego kto wam sprawi problemy...

Tak samo atak jak i obrona to część gry i kto jest inteligentniejszy ten potrafi to wykorzystać,a wy jedno :"przegraliśmy bo się bronili", no na Boga gdzie wy macie jaja ludzie?! Może jeszcze sie umówmy,żeby nie podawać do bramkarza,żeby sprzyjać waszej filozofi gry,co wy na to?

Nawet jeśli by inter co minute wybijał by piłke z lini,to co? To jest antyfubtol? Grają z najlepszym atakiem na świecie to się bronią bo są ciśnęci chyba proste,czy oczekujecie,że się położą i dadzą bić.

Antyfutbolem to była gra polskiej repry pod koniec eliminacji MŚ,inter genialnie rozegrał to w obronie i w ogóle pod względem taktycznym.

I mało tego. M.Borek powiedział,że Inter panicznie się broni,ale chyba się przejęzyczył chłopak. To Barca panicznie atakowała: tyle chaotycznych ataków,przede wszystkim strzałów,nie widziałem u was w całym sezonie taka prawda,a to co robił Maicon,Samuel,Cambiaso i Lucio to poezja gry obronnej : opanowanie,taiming w wybiciach itp.,jeśli wogóle wiecie o co chodzi,bo przecierz dla was wszyscy którzy sie postawią Barcy grają antyfubol.Więc powtarzam,jeśli by inter się błaźnił i ogólnie mówiąc miał wiecej szczęscia niż rozumu to by był antyfutbol,to co widzieliśmy to książkowa gra obronna (pomijam gre interu w 10).

Nauczcie się pokory chłopaki bo aż strach czytać te wasze herezje. Naszczęście są tu jeszcze ludzie z mózgami,którzy juz egzamin gimnazjalny mają dawno za sobą choć są w miejszości.

Dziękuje,dobranoc!

0

Nie wbijłem tu żeby cisnąć beke,ale niektorzy z was to jacys paranojicy jak United kocham. Czy z wami już nie można wygrać?! Wszędzie widzicie antyfutbol. Sokro jesteście tacy mega do przodu (bo w sumie jesteście) to najlepszy atak na świecie powinnien z łatwiością rozmontować ten wasz urojony autobus,który stoi u każdego kto wam sprawi problemy...

Tak samo atak jak i obrona to część gry i kto jest inteligentniejszy ten potrafi to wykorzystać,a wy jedno :"przegraliśmy bo się bronili", no na Boga gdzie wy macie jaja ludzie?! Może jeszcze sie umówmy,żeby nie podawać do bramkarza,żeby sprzyjać waszej filozofi gry,co wy na to?

Nawet jeśli by inter co minute wybijał by piłke z lini,to co? To jest antyfubtol? Grają z najlepszym atakiem na świecie to się bronią bo są ciśnęci chyba proste,czy oczekujecie,że się położą i dadzą bić.

Antyfutbolem to była gra polskiej repry pod koniec eliminacji MŚ,inter genialnie rozegrał to w obronie i w ogóle pod względem taktycznym.

I mało tego. M.Borek powiedział,że Inter panicznie się broni,ale chyba się przejęzyczył chłopak. To Barca panicznie atakowała: tyle chaotycznych ataków,przede wszystkim strzałów,nie widziałem u was w całym sezonie taka prawda,a to co robił Maicon,Samuel,Cambiaso i Lucio to poezja gry obronnej : opanowanie,taiming w wybiciach itp.,jeśli wogóle wiecie o co chodzi,bo przecierz dla was wszyscy którzy sie postawią Barcy grają antyfubol.Więc powtarzam,jeśli by inter się błaźnił i ogólnie mówiąc miał wiecej szczęscia niż rozumu to by był antyfutbol,to co widzieliśmy to książkowa gra obronna (pomijam gre interu w 10).

Nauczcie się pokory chłopaki bo aż strach czytać te wasze herezje. Naszczęście są tu jeszcze ludzie z mózgami,którzy juz egzamin gimnazjalny mają dawno za sobą choć są w miejszości.

Dziękuje,dobranoc!

0

Nie wbijłem tu żeby cisnąć beke,ale niektorzy z was to jacys paranojicy jak United kocham. Czy z wami już nie można wygrać?! Wszędzie widzicie antyfutbol. Sokro jesteście tacy mega do przodu (bo w sumie jesteście) to najlepszy atak na świecie powinnien z łatwiością rozmontować ten wasz urojony autobus,który stoi u każdego kto wam sprawi problemy...

Tak samo atak jak i obrona to część gry i kto jest inteligentniejszy ten potrafi to wykorzystać,a wy jedno :"przegraliśmy bo się bronili", no na Boga gdzie wy macie jaja ludzie?! Może jeszcze sie umówmy,żeby nie podawać do bramkarza,żeby sprzyjać waszej filozofi gry,co wy na to?

Nawet jeśli by inter co minute wybijał by piłke z lini,to co? To jest antyfubtol? Grają z najlepszym atakiem na świecie to się bronią bo są ciśnęci chyba proste,czy oczekujecie,że się położą i dadzą bić.

Antyfutbolem to była gra polskiej repry pod koniec eliminacji MŚ,inter genialnie rozegrał to w obronie i w ogóle pod względem taktycznym.

I mało tego. M.Borek powiedział,że Inter panicznie się broni,ale chyba się przejęzyczył chłopak. To Barca panicznie atakowała: tyle chaotycznych ataków,przede wszystkim strzałów,nie widziałem u was w całym sezonie taka prawda,a to co robił Maicon,Samuel,Cambiaso i Lucio to poezja gry obronnej : opanowanie,taiming w wybiciach itp.,jeśli wogóle wiecie o co chodzi,bo przecierz dla was wszyscy którzy sie postawią Barcy grają antyfubol.Więc powtarzam,jeśli by inter się błaźnił i ogólnie mówiąc miał wiecej szczęscia niż rozumu to by był antyfutbol,to co widzieliśmy to książkowa gra obronna (pomijam gre interu w 10).

Nauczcie się pokory chłopaki bo aż strach czytać te wasze herezje. Naszczęście są tu jeszcze ludzie z mózgami,którzy juz egzamin gimnazjalny mają dawno za sobą choć są w miejszości.

Dziękuje,dobranoc!

0



- United :

07/08:

Lyon,Roma,Barca,Chelsea

08/09:

Inter,PORTO,Arsenal,Barca

09/10

Milan,Bayern

- Barca:

07/08:

CELTIC,SCHALKE,United

08/09:

Lyon,Bayern,Chelsea,United

09/10

STUTTGART,Arsenal

0

Santiago:

Chłopcze,jak już co mówisz to poprzyj to argumentami.

- United : - Barca:

07/08: 07/08:

Lyon,Roma,Barca,Chelsea CELTIC,SCHALKE,United

08/09: 08/09:

Inter,PORTO,Arsenal,Barca Lyon,Bayern,Chelsea,United

09/10 09/10

Milan,Bayern STUTTGART,Arsenal

Rzeczywiście rok w rok mamy takiego farta,że tylko przez to przechodzimu dalej.

0

Siema chłopaki,mam pytanko:

Dlaczego w zakładce "Historia: Ponad 100 lat" pisze,że Barça zdobyła mistrza w 1950 roku?Przecierz to było Atletico Madryt.Mały bład chyba się wkradł,albo mnie poprawcie

0

Siema chłopaki,mam pytanko:

Dlaczego w zakładce "Historia: Ponad 100 lat" pisze,że Barca zdobyła mistrza w 1950 roku?Przecierz to było Atletico Madryt.Mały bład chyba się wkradł,albo mnie poprawcie

0

Hahahahahaha co to jest wogole?

Wiem,ze strone prowadzą kibice Barcy,ale to juz jakas patologia.W kazdym newsie chcecie pokazac ze Barca najlepsza w tym najlepsza w tamtym...jak narazie zrobiliscie dobry interes z tym transferem i koniec!Nie wiem co wy chcecie takimi "statystykami" osiagnac?Osmieszyc eto'o?Inter?

"...Ktoś powie, że nie można porównywać osiągnięć zawodników grających w dwóch tak odmiennych ligach. W takim razie spójrzmy..."-żenada

Proponuje Pellegriniego z Guardiolą porównać,tak dla lepszego samopoczucia,bo Ronaldo vs.Messi juz sie przejadło na tej stronie.

Pokory chlopaki.

Pzdr.

0

Szkoda ze nie przytoczyliscie tych slow Cruyffa:

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne/Cruyff-To-tak-nie-działa.html

tak a propo naglowka "Bohaterowie są zmęczeni; Barça - Rubin 1:2".

Dobrze ze chociarz On patrzy na to obiektywnie.

0

robokochambarce

To ze Manchester nie potrafi sprzedawac to jest wiadome od dawna,to ich slaby punkt,ale przyczyna sprzedazy Pique nie byla nierozwaga tylko to co napisalem w komentarzu nizej,wiec nie musi kryc żalu,bo wiedzial ze to nie za dobry ruch jeszcze przed podpisaniem umowy Pique z Barca.

A co do ceny?

Ile jest warty 21 letni młokos bez wyrobionej marki (co u nie ktorych sie juz zdarza w tym wieku) i nie duzym udziale w sukces United w latach w ktorych tam gral?4 mln to faktycznie malo,ale mysle ze w tamtym czasie bez wzgledu na potencjal,ktory w pełni pokazal dopiero w Barcelonie,8 mln to bylo maximum,pamietajac o tym ze wtedy jeszcze Real nie przewrocil rynku do góry nogami,wiec duzej pomylki raczej nie bylo...bo nie wydaje mi sie ze (biorac pod uwage to ze teraz jest wart jakies 32mln) powinnien byc sprzedany za jakies 15-18 mln.Teraz to sie wydaje śmieszne,ale jeszcze 1,5 roku temu bylo by to co najmniej drogo...

0

Ferguson nie mial wyboru,musial go oddac bo nie bylo miejsca dla czterech obroncow w skladzie do tego grajacych na takim poziomie...a wiadomo ze Pique chcial grac,w tamtym czasie byl tez Evans ktory nie wygladal gorzej,a do tego jest brytyjczykiem.

Ferguson sam powiedzial ze bardziej zarzad naciskal na sprzedaz Pique,jesli mialby wybor to by go nie poscil,tylko nic by to nie dalo bo nie posadzilby Rio albo Vidica na lawce,wiec rok pozniej i tak by odszedl...szkoda bo za 5 lat srodek evans-pique byly super.

Co do naj- obroncy swiata juz sie tu rozpisywalem kiedys,powtorze tylko ze w tym momencie Pique napewno jest w czubie,ale zeby uzyskac taki status jak ma Ferdinand musi jeszcze troche pograc na takim poziomie jaki prezentuje teraz.

pomijajac to ze jak narazie rio-evans-vidic graja piach,a rio to przechodzi samego siebie.

0

yyyyyyyyy!nie moze byc,tak nie godne zachowanie w takim preztizowym klubie vipow jak barcelona?!nie moze byc!coraz wiecej skaz na tym klubie,moze niech sie poda do dymisji i zakumpluje z perezem?

0

hahah wiedzialem ze ktos mi to zadedykuje,niechce im sie juz klocic.

powiem tylko na koniec w jednym zdaniu:

moim zdaniem nigdy nie byl i nie jest najlepszym srodkowym obronca swiata bo chlopak gra od 1999 roku a w tym czasie przewineli sie tacy jak maldini,nesta,cannavaro,ferdinand,stam czy teraz pique-nikt mnie nie przekona ze byl najlepszy skoro to widac jak czarne na bialym.(mowie oczywiscie o grze w srodku,bo bok obrony to inna kwestia zupelnie)-a mowienie ze pyoul to wogole najlepszy obronca na swiecie,to obraza dla alvesa,maicon,evry,carlosa,cafu i dlugo by jeszcze wymieniac.

stifler111-wiadomo,vidic gra w PL 3 sezon i dopiero 2 sezon na najwyzszym poziomie,wiec to jest pikus w porownaniu z 10-letnim stazem puyola,ale jesli vidic nie obnizy lotow i bedzie gral na takim poziomie jak w ubieglym sezonie do wieku np.34 lat,to mysle ze bedzie uznany za lepszego.

zebys lepiej zrozumial to ja moge powiedziec ze pique moze czyscic buty kazdemu bo nie ma tylu trofeow co puyol,a jak dla mnie pique juz teraz powoli przegania puyola.

pozdrawiam!buziaczki:*

0

Valdes

z druga czescia zdania zgodze sie z toba,ale...

nie chce porownywac puyola z o'shea bo zawodnik United do pięt nie dorasta do umiejetnosci puyola,ale jeden i drugi nadrabiaja ambicja,walecznoscia,oddaniem klubowi itp,jeden i drugi to taka "maskotka klubu" ktora w przypadku puyola zostanie legenda za sam charakter,ale zmierzam do tego ze puyol ma poprostu za malo umiejetnosci czysto obronnych,czasami ambicja i walka nie wystarcza a brakuje "stoperskiej glowy",i wlasnie tym puyol rozni sie od tych najlepszych,to sa detale ale z biegem lat widac roznice.

0

eL-Farto

nie wiem czy zauwazyles ale napisalem rowniez do puylowi brakuje troche juz teraz do pique,a napewno bedzie jeszcze wiecej w przyszlosci,wiec o co chodzi?

tak jestem zdania ze w tamtym sezonie rio-vidic byli najlepsi,tak samo ze w tym momencie(czyli poczatek tego sezonu) pique jest jednym z najlepszych,a nawet powiedzial bym ze przez te kilka kolejek prezentuje sie lepiej niz ferdinand i vidic.

moze i puyol ma teraz dobry poczatek sezonu,ale to nic dla mnie nie zmienia.moim zdaniem zawsze mu brakowalo do najlepszych,a do tego co pokazala "para z manchesteru" w tamtym seoznie i to co pokazuje pique teraz,zmiejsca zabiera puyolowi miano najlepszego srodkowego obroncy swiata.jak dla mnie to przesada tak mowic o nim,fakt ma dobry poczatek sezonu ale to jest apre meczy,porownaj sobie puyola z przed jakiegos czasu z chociazby z terrym czy milito,ale rozumiem ze nie wychwalam pod niebiosa waszej calej pary i przez to bede dla ciebie nieobiektywny,ale nie zyje w twoim swiecie zeby mi sie wydalwalo ze wszystko co zwiazane z barca to jest naj.

zeby byla jasnosc puyol nawet przez moment nie byl nigdy najlepszym stoperem na swiecie i nigdy raczej nie bedzie,natmomiast pique bedzie napewno,jestem pewny ze do vidica-ferdinanda-terrego-pique barkuje mu napewno(to ze dwoch z nich gra w United to dla mnie nie ma znaczenia,ale pewnie powiesz ze wymienilem terrego bo gra w PL i musze trzymac sztame z wyspami?),a i wydaje mi sie ze niedlugo bedzie tak mozna powiedziec ze barkuje mu do Czigrinskiego(czy jak to sie tam pisze),tyle.

0

Zgadza sie ze Pique jest dobry,jak dla mnie jest w piatce najlepszych srodkowych obroncow swiata ale:

1.mowienie on z puyoleml to najlpesza para stoperow to jakas prowokacja,troche obiektywizmu,z pique sie zgodze,ale do pary jest jeszcze potrzebny jeden zawodnik,a puyol nim napewno nie jest,zgoda ze puyol to walczak itp.ale najlpeszy to on nie jest napewno.niechce tu swirowac,ale tamten sezon nalezal do ferdinanda i vidica bez dwoch zdan (i nie piszcie zaraz o finale LM),co prawda w tym sezonie graja katastrofalnie,ale to nie zmienia faktu ze puyolowi troche barkuje do ich klasy podobnie jak do klasy pique,co juz widac.

2.nie piszcie ze ferguson to glupiec bo pozbyl sie pique jak za darmo i wogole po co to robil.

po pierwsze ile byscie dali za malolata ktory nie mial wyrobionej marki,i gral od czasu do czasu?

po drugie ferguson nie mogl mu zagwarantowac regularnej gry,a czego bardzo chcial pique,bo jest vidic i ferdinand,a do tego jest evans ktory nie jest gorszy,ale bardziej cierpliwy,wiec kogos ferguson musial sprzedac,padlo na pique i szkoda bo jakby zostal to za pare lat srodek evans-pique bylby najlepszy na swiecie.

0

Bywam czesto na realmadryt.pl i kazdy mowi ze to dzieci z epoki Joga Bonito,moze i troche racji w tym jest,ale to juz ktorys news w ostatnim czasie na tej stronie na temat Ronaldo vs. Messi,takie tu macie cisnienie na tym punkcie ze powoli to sie smieszne zaczyna zrobic.

Niektorzy z was tak to przezywaja ze przebijacie nawet rm.pl,nawet po ilosci komentarzy widac jacy spompowani jestescie w tym temacie,macie newsy o wazniejszch klubowych sprawach,a przezywacie te najmniej istotne i do tego w dziecinny sposob.

Czy to przystoi reprezentantom i kibicom takiego klubu z klasą i preztizem jak wielka Barcelona?

Nie wydaje mnie sie.

Pozdrawiam!

0

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Valdano-ostro-krytykuje-Barcelone,wid,11431900,wiadomosc.html?ticaid=18a27

mimo ze jestem kibiciem manutd,to wlasnie to kiedys w pewnej klotni chcialem wam przekazac,pozdrawiam i zycze szczescia wszytskim vipom z katalonii

0

Rozwad-co to za wojsko ze nie omzna nawet nawiasu postawic!hamstwo

0

nastepny:

"to klub inny niz wszytskie" to zadufanie wasze mnie poraza,powtarzam jebie mnie ten final byliscie lepsi juz,zreszta pominy ten sezon ja mowie o kilku wczesnijeszych.

wiadomom ze strone robia kibicie barcy,ale pisanie tekstu w stylu:

"kolejny przegenialny ruch,naszego najlmlodszego trenera ktory zdobyl 3 korone,najwspanialszy,bez wad,rowniez wychowanek,kupil maxwella" oto taki wasz obraz,wy poprostu nie widzicie u siebie zadnych wad i slabych punktow

moze stworzcie kosciol jak kibice maradony?

0

po pierwsze mi nie chodzi o to ze sie cieszycie z 3 korony i mnie h** strzela,chodzi mi o to ze takie zachowanie bylo jak nie odnosiliscie takich sukcesow,rozumiem ze mozna byc dumnym z wychowankow itp.to normalna rzecz,ale wy sie zachowujecie,jakby barcelona do byl klub dla kibicowskich vipow,niechce mi sie juz powtarzac.....

0

wkleilem tu znowu bo we wczesniejsze,juz zeszly jako "glowne"(ten o messim)

czy ja sie kloce,nie uzylem zadnego epitetu,kulturalnie sie wyrazam,ale widze ze wam zylka sie napina,i jak pisalem nie mowmy,juz o LM i slabym sezonie united,poprostu chcialem opisac zachowanie ktore sie rozwija u was od czasow rijkarda(czy jak to sie pisze)

0

nikt wazny - ten komentarz byl do newsa "Nawet Portugalczycy uważają, że Messi jest lepszy",nie chodzi mi o maxwella.

michalcioch -"Tego nie trzeba pokazywać - to każdy wie.","Bo ponad pieniądze cenią zasady moralności i tradycje ? Mes que un club - 4 prosta słowa, a odpowiedzą na wszystkie twoje wątpliwości."

te slowa tylko utwierdzaja w przekonaniu tego co napisalem wczesniej...

i jeszcze jedno,nie mowie ze to cos zlego,ale to wychwlanie typu "Mes que un club ,4 proste slowa,honor,ambicja,tradycje jestemy zajefani..."to jest juz blazenada,bez przesady.

a po drugie dradycje ma kazdy klub,kazdy ma szkolki i itp.ale wy sie tylko tak tym unosicie.

""Bo ponad pieniądze cenią zasady moralności i tradycje"-przypomnij sobie sezony wczesniej jak 100 baniek wam lecialo luzem to nikt nic nie mowil.tyle

0

Siema! (komentarz z newsa Nawet Portugalczycy uważają, że Messi jest lepszy,zeby wiecej z was to przeczytalo)

jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...

a teraz to co chce glownie napisac:

nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach Barçy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki Barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w Barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze Barça rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.

a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk Barçy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),

do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)

takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!

0

Siema!

jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...

a teraz to co chce glownie napisac:

nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach Barçy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki Barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w Barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze Barça rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.

a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk Barçy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),

do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)

takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?