0

Siema!

jestem kibicem United i zarazem antyfanem ronaldo,co do sporu to oczywiscie w tym roku messi byl najlpeszy i zlota pilke dostanie,ale rok temu nie mial szans rywalizowac z dziewczyna z madery...

a teraz to co cche glownie napisac:

nie wracajmy do finalu LM itp,itd.ale czytam strony,chelsea,liverpoolu,barcy,realu i wiele innych i uderza mnie w kibicach barcy taka "dumna arogancja",wiem ze byliscie w tym seoznie najlepsi ale to jest przesada,chcecie za wszelka cene pokazac jaki barcelona to klub z klasa,prestizem,zasadami itp,to robi sie troche smieszne,nie wiem jeszcze jak opisac,ale czepiacie sie do realu ze wydaje tyle pieniedzy,zaciagneli,kupili i splaca ich sprawa,mowicie ze to jest chore,ale dla mnie chore w barcelonie jest tak jak napisalem wyzej ze na sile chcecie byc potrzegani jako elitaryny klub z 22 wychowankami w skladzie,bez reklamy na koszulce,itp.,dlatego uwazam ze pan laporta chcialby sprowadzic fabregasa tylko dla tego ze "ma barcelone w DNA" i krew go zaleje jak ich chlopak bedzie gral w innym klubie,"przecierz to nie jest na miejscu zeby czlowiek z katalonii nie gral w barscie,prawda?"prawda jest taka ze fabregas do niczego wam nie jest potrzebny,no ale macie swoj "ambitny projekt" i za wszelka cene chcecie go realizowac,jesli ktos mowi ze real jest chory bo robi to co robi to ja mowie,ze barca rowniez,mimo ze chce stosowac,wielce "honorowe" rozwiazaniac.co za duzo to nie zdrowo.

a co do samej strony,chyba prowadzi ja jakis istny fanatyk barcy,bo teksty sa bardzo nie obiektywne,co nawet widac w tym newsie,nie mowiac juz o zachwycaniu sie nad poszczegolnymi osobami z klubu(no normalnie klub idealny wszytskie osoby sa idealami,dobrze ze Hleb wkoncu sie odezwal ,moze to bedzie dla was szok,ale nie wszytstko jest idealne),

do tego ta propaganda w stylu "to cos znaczy" itp.,chyba komunizmu juz nie ma?!(i ten zachwyt nad glosowaniem portugalczykow na messiego!,normalnie miod na wasze uszy,tak wszyscy klecza i podziwiaja wasza klase)

takie dwa slowa odemnie,pozdrawiam i zycze szczescia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?