Rekin_bialy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Alba i Dest są do dyspozycji trenera
1
Komentarz usunięty
4
Xavi nie ma dostępnych 4 piłkarzy z powodu COVID i chcialby przełożenia meczu :D
Dokładnie to Abde, Balde, Cou i Dembele. Reszta to kontuzje i niezarejstrowani gracze ale to już raczej nie powód by przekładać mecze.
2
@Azacca statystyki w Niemczech czy w UK różna się osd Polskich tym że w Polsce ktoś dostał zawał umarł na raka i miał kivid bezobjawowy to zmarł na COVID. W UK i DE umarłby na zwykła chorobę. W Polsce 38% osob hospitalizowanych to zaszczepieni. Te 1/10 to dane z 01.01.21 do lipca gdzie w Polsce praktycznie nie było osób zaszczepionych dane 10. 21 i 11.21 to właśnie 38%.
Manipulacja danymi jest między innymi po to by dostać większą kasę z UE
1
Wiecie że pies szczepiony w Szwecji tym samym preparatem ta sama dawka ma 2lata ważne szczepienie a pies w Polsce ma rok.
Szczepienia jednak to niezły biznes.
1
@Encore pasuje :D
0
@Salchent ale JAKO wolny zawodnik tyle dostanie...
1
Kompromitacja czy tak można już ocenić rządy Laporty?
Rozumiem ciężka sytuację klubu ale zwlekanie z wyrzuceniem Ronalda, akcja z Messim, zawirowania przy transferach, Czekanie na decyzję Dembele do 30.12.21 zamiast sprawę postawić jasno już na samym początku rządów...
Dla mnie to już powoli kompromitacja bo nie wszystko można tłumaczyć Bartkiem.
0
@Worny można Navasa wcisnąć... W kadrze nie zagra ale Hiszpanskie obywatelstwo ma.
1
@Boro79 to samo piszesz pod newsem ze Barca dogadała się z obrońcami Chelsea?
0
@Gaucho to było oczywiste kasę dostanie większą wróci do swojego kraju. Będzie miał przy sobie znajomych rodzinę zero bariery językowej... Znowu będzie grał z Messim...
Układ idealny. Sprobowal sił gdzie indziej nie poszło wróci na swoje podwórko.
A PSG znowu daje potężnego pstryczka Barcelonie klątwa Verattiego trwa nadal. Szejk chyba nawet jeśli będzie trochę stratny to wykorzysta każda sytuację by upokorzyć Barcelonę
0
@Kusco15 jak to killer jeden z najlepszych w Europie.
Gdyby przyszedł do Barcy byłby najlepszym napastnikiem takiego Ferrana to on wciąga nosem
0
@SkyWalkerr właśnie może tam nikt nie gada w innym języku i dlatego ściągają hiszpanow
0
@wodztek97 ja go w pełni rozumiem. Nie poszło mu w Barcelonie to idzie gdzie indziej. Aklimatyzacja brak perspektyw w klubie sam fakt że nie idzie mu z Hiszpanksim pokazuje jak mu tam źle.
2
@KrychaFCB taaa w RMF wczoraj mówili że najlepsze połączenie to 1 dafka Pfizera plus Astra :D
Polewka. Gdybym był zaszczepiony to wstydziłbym się w lustro spojrzec
0
@Ghotti gdyby tak było to Barca wreszcie miałaby typowego snajpera. Morata to kot.
0
@betonito prawda jest taka że Dembele zmniejszać swój kontrakt zrobił by lepiej niż odchodząc.
0
@Mroziu postaw się w jego sytuacji... On dostanie w nowej robocie takie same pieniądze jak nie większe. Co byś zrobił? Zresztą widać że facet nie aklimatyzuje się w środowisku. Więc nie przedłuża umowy i pójdzie gdzieś robić za większą kasę.
1
@Pawlak1992 niemożliwe pójdzie do roboty gdzie więcej płacą szok :D
Sam bym tak zrobił. Facet do 32 roku życia pobiega poleży później emeryturka i życie jak w Madr...
4
@bolinho89 pytanie czy masz rację... Sam jestem ojcem a mój brat nie i wtrąca się głupio madruje do tego przyklaskuje mu jego dziewczyna bo ona wie jaka to odpowiedzialność bo ma kota...
Jeśli są zaburzenia w rozwoju ma ataki agresji w swoim kierunku lub innym jest osowialy wkurzają go dźwięki np płaczących dzieci cofa się w rozwoju to może to być autyzm.
Ale to wróżenie z fusów weź ich na poważna rozmowę na samym początku uczul że ty masz inna perspektywę itp i żeby Ci to wytłumaczyli dlaczegóż tak jest. Weź ich pod włos.
1
@AlwaysBlaugrana no ale pensje i tak musisz mu płacić i o to się rozchodzi. Po za tym weź jakie to dziecinne i żałosne nie chce kontraktu podpisać a ma do tego prawo to za karę na trybuny czy wyrejestrowanie to jest te więcej niż klub? Barcelona się kompromituje takimi zagrywkami. Trzeba uszanować taką decyzję i tyle
1
A co do Dembele. Czego się spodziewaliście po pracowniku nie szanującego swojego pracodawcy Troyes czy Dortmund te strajki krzyki te wymuszanie transferu. To samo tyczy się Coutinho. Kupuje się takiego to na co się liczy? Że co, że się zmieni?
A spojrzymy na REAL i sytuację z Mbappe chłopak wiadomo że zagra w Realu do końca jednak w wywiadach że teraz najważniejsze jest pokonanie Realu ze chce się odwzdzieczyc za zaufanie PSG itp...
Można... Można...
0
@Pogba pamiętaj że tylko 25% możesz wykorzystać z tej puli do póki Barca będzie przekraczać limity
0
@Essos dziki007
1
I że 120mln w błoto z pensja to z 160 :D
0
@norbi77 czepiasz się... Ostatnia Prosta 2 tyg. 2 dawki raz w życiu nie chorujesz nie zarażasz 90%skuteczności... Rok później jednak chorujesz zarażasz możesz umrzeć plus może wykitiwac od szczepienia
8
@MarioVeB! Ale jesteś zmanipulowany... Te dane są od 1 stycznia 21 więc praktycznie żaden polak wtedy nie był zaszczepiony. Wyniki jednak z października i listopada mówią jasno 38% hospitalizowanych to zaszczepieni.
Źródło wojewoda śląski
0
Jaka reklama irytuje Was tak bardzo że zraża Was do produktu albo i nawet zmusza do zmiany kanału?
Ja mam tak z Mubi pl i lekami na swędzenie pochwyć itp
0
@Majkel34 jakoś od 2mc podbijają statystyki. Ale jesteś niezaszczepiony czy zaszczepiony?
0
@Sulimo waga wzrost i ile pijasz miesięcznie. Jednych 4 perły powala inni po 8 będą się rozglądać gdzie wódka..