0

Keita jedziemy do ciebie !!!!

0

BAN!

0

damian

masche albo busi odpadnie bo przeciez synalek keite musi gdzies grac ha ha

0

zwykly kopacz na miare I składu w lechu poznan

0

a ten marszczerano to normalnie wyglada jak rossel ha ha !

0

Papciu Guardiola zaczyna ustalać skład Barcy od Keiteee ha ha !

0

I na dodatek to żydek jest

0

No i zaś, będzie siedział w I składzie i mendzić będzie .

U nas w kadrze by się dogadał z takim Lewandowskim. Dwa drewna he he .

0

Wiem tyle, że pierwszy mecz gramy z Panathinaikosem na Camp Nou.

0

Brawo Atletico ! Oby tak dalej !

0

Lecę sobie marszczyć :D

0

jak sobie bedzie marszczyłrano to Pichichi ma na bank !

0

zdjęcia takie kapitalne, że aż sobie marszcze

0

Moim zdaniem po obejrzeniu filmiku na Camp Nou pomyślał sbie

"Kur... Roni, zobacz jak kiedyś grałeś, weź się człowieku za siebie ! "

:)

0



Tak grał wczoraj Roni :)

0

VdV jest za słaby na tej pozycji! No przestań nie wyobrażam go sobie na lewej flance. żal i ból .

0

Teraz to chujnia. Gra w reprezentacji potem powrót do klubów szukanie formy w meczu z Herculesem a potem Panathinaikos na Camp Nou.

0

kopeć

VDV na lewej flance ? Ha Ha nie widzę jakoś tego!

0

ahahahha kozinho wyluzuj !

0

Dobra robota ! Już zasysam!

0

zostało 48 godzin do końca okienka transferowego. Nie ma szans na nowego gracza.

0

Wielkie dzięki!

0

Już płaczą

"Pellegrini wróć ! Mourinho ta szmata niszczy Real"

OMG :D

0

Ha Ha, proszę o to jeden z komentarzy z RM.PL

Śmiechu warte :D

"KURAW HIGUAIN PEDAL JEBANY SZMATA PIERDOLONA

I KURWA

NIECH

SPIERDALA

KUPCIE RASIAKA Kurwa"

0

Ok, dzięki patrysss.

Pozdrawiam.

0

Lidera ma Sevilla bo wygrała 4:1

0

Real wdupił !

0

Dajcie jeszcze bramki.

0

Dzisiaj Real wdupi na 100 %

0

No i sezon mamy przegrany :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?