0

Co się do jasnej cholery dzieje ze stroną ? Od dłuższego czasu ten sam problem się pojawia gdy chce włączyć stronę, wyskakuje biały ekran z jakimś napisami.

0

Adraino !

0

Valdes !

0

Dać Villi obywatelstwo i do kadry go !

0

Już sobie nowego kozła ofiarnego znaleźli.

Ville trzeba sprzedać bo gra padake....

Ogarnijcie się ludzie.

0

Keiteeeeeeeeeee ! Booooooooooooożeeeeeee nieeee !

DLACZEGO PEP ?!! DLACZEGO ?!

0

Dajcie spokój Fabregasowi! I tak za rok do nas przyjdzie więc....

0

Keiteee ? :(

0

Zamknij pysk Zlatan i zajmij się grą w Milanie !

0

I proszę was sezonowcy uspokójcie się, bo naprawdę "żal mi was"

0

fan Barcy 1981

Co się przejmujesz, że cały świat się z nas śmieje ? Ha Ha olać to i na luzie podejść do tego. Według mnie Barca bez Ibry to Barca jeszcze lepsza !

0

Jasne zostanie Ha Ha ! Ja już w to nie wierzę . Powodzenia Zlatan w Milanie.

Pedro - Villa - Messi

:)

0

Brawo młodziki! Z miłą chęcią zagram sobie Barcą B w nowej Next Genowej wersji FIFA11 na PC ! :)

0

AC Milan w oficjalnym komunikacie poinformował, iż Zlatan Ibrahimović jest piłkarzem Milanu! Zawodnik został pozyskany z FC Barcelona na zasadzie transferu definitywnego. Szwed będzie występował w trykocie przez najbliższe cztery lata.

0

Dalej panowie, po zwycięstwo !

0

A ja na to jak na lato. "Fani" Realu to w większości pawiany.

Lepiej zajmijmy się Barceloną.

0

Czy ja wiem czy taka łatwa ? Na pewno trzeba uważać w starciu z Rubinem i Panathinaikosem.

0

Wielki Inter poległ zasłużenie !

Najlepszy bramkarz Europy puszcza gola w krótki róg

Najlepszy obrońca Europy przewraca się o własne nogi i nic nie robi.

Najlepszy pomocnik Europy mota się i gubi, nawet podać nie potrafi

Najlepszy napastnik Europy nie strzela karnego i w ogóle nic nie strzela Ha Ha !

0

Nie wiem czego tam szuka (C)Hleb

0

Leo i Gabi się ucieszyli pewnie z transferu. Javier szybko się zadomowi w nowym klubie.

Pedro dobrze prawi i mam nadzieje, że będzie nadal w I składzie Barcy.

0

To był ciekawy i bardzo dobry transfer. 100 lat !

0

Co niektórzy już pisali, że trzeba zwolnić Pepa O_o ....

0

No i bardzo dobry transfer. Witamy na pokładzie Javier !

0

Sracie w gacie jak małe dzieci. "Ibra odejdzie i zespół się rozsypie" Ha Ha !

0

Raiola ! Skończ waść, wstydu oszczędź!

0

Wiecie co ? Skoro w drużynie ma być zła atmosfera z powodu spięcia na Linii Pep Vs Zlatan to wolę aby Szwed opuścił Camp Nou. No chyba, że panowie wszystko sobie wyjaśnią w co bardzo wątpię.

0

No ludzie przestańcie płakać, bo to kolejna wyssana z palca plotka. Nie ma żadnych oficjalnych wiad.

0

realhol@

Wierzysz w te ploty ?

0

Bardzo śmieszne ha ha ha ...

0

Liechtenstein to jest potęga ! Dawać ich na Polskę !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?