Remuntada
Dołączył/a: sierpień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się do jasnej cholery dzieje ze stroną ? Od dłuższego czasu ten sam problem się pojawia gdy chce włączyć stronę, wyskakuje biały ekran z jakimś napisami.
0
Adraino !
0
Valdes !
0
Dać Villi obywatelstwo i do kadry go !
0
Już sobie nowego kozła ofiarnego znaleźli.
Ville trzeba sprzedać bo gra padake....
Ogarnijcie się ludzie.
0
Keiteeeeeeeeeee ! Booooooooooooożeeeeeee nieeee !
DLACZEGO PEP ?!! DLACZEGO ?!
0
Dajcie spokój Fabregasowi! I tak za rok do nas przyjdzie więc....
0
Keiteee ? :(
0
Zamknij pysk Zlatan i zajmij się grą w Milanie !
0
I proszę was sezonowcy uspokójcie się, bo naprawdę "żal mi was"
0
fan Barcy 1981
Co się przejmujesz, że cały świat się z nas śmieje ? Ha Ha olać to i na luzie podejść do tego. Według mnie Barca bez Ibry to Barca jeszcze lepsza !
0
Jasne zostanie Ha Ha ! Ja już w to nie wierzę . Powodzenia Zlatan w Milanie.
Pedro - Villa - Messi
:)
0
Brawo młodziki! Z miłą chęcią zagram sobie Barcą B w nowej Next Genowej wersji FIFA11 na PC ! :)
0
AC Milan w oficjalnym komunikacie poinformował, iż Zlatan Ibrahimović jest piłkarzem Milanu! Zawodnik został pozyskany z FC Barcelona na zasadzie transferu definitywnego. Szwed będzie występował w trykocie przez najbliższe cztery lata.
0
Dalej panowie, po zwycięstwo !
0
A ja na to jak na lato. "Fani" Realu to w większości pawiany.
Lepiej zajmijmy się Barceloną.
0
Czy ja wiem czy taka łatwa ? Na pewno trzeba uważać w starciu z Rubinem i Panathinaikosem.
0
Wielki Inter poległ zasłużenie !
Najlepszy bramkarz Europy puszcza gola w krótki róg
Najlepszy obrońca Europy przewraca się o własne nogi i nic nie robi.
Najlepszy pomocnik Europy mota się i gubi, nawet podać nie potrafi
Najlepszy napastnik Europy nie strzela karnego i w ogóle nic nie strzela Ha Ha !
0
Nie wiem czego tam szuka (C)Hleb
0
Leo i Gabi się ucieszyli pewnie z transferu. Javier szybko się zadomowi w nowym klubie.
Pedro dobrze prawi i mam nadzieje, że będzie nadal w I składzie Barcy.
0
To był ciekawy i bardzo dobry transfer. 100 lat !
0
Co niektórzy już pisali, że trzeba zwolnić Pepa O_o ....
0
No i bardzo dobry transfer. Witamy na pokładzie Javier !
0
Sracie w gacie jak małe dzieci. "Ibra odejdzie i zespół się rozsypie" Ha Ha !
0
Raiola ! Skończ waść, wstydu oszczędź!
0
Wiecie co ? Skoro w drużynie ma być zła atmosfera z powodu spięcia na Linii Pep Vs Zlatan to wolę aby Szwed opuścił Camp Nou. No chyba, że panowie wszystko sobie wyjaśnią w co bardzo wątpię.
0
No ludzie przestańcie płakać, bo to kolejna wyssana z palca plotka. Nie ma żadnych oficjalnych wiad.
0
realhol@
Wierzysz w te ploty ?
0
Bardzo śmieszne ha ha ha ...
0
Liechtenstein to jest potęga ! Dawać ich na Polskę !