0

a wziąłeś pod uwagę co chciał sam Pedro? Jeżeli zawodnik poprosił o wysłuchanie oferty i nie robienie problemów to kto jak kto, ale Pedro zasłużył żeby mu takich problemów nie robić.

1

To był tak dobry sezon Barcy, że w najlepszej dziesiątce parad dwóch bramkarzy wyciągało w meczu z Blaugraną ;D

0

Co w tym Douglasie siedzi, że Enrique tak go trzyma?... Czyżby trener widzi coś co nam umyka? o.0

1

Droga redakcjo. Czy Marca zdążyła zauważyć, że na okładce mają inny mecz Realu (2-0 z Deportivo, zamiast 4-1 z Espanyolem) zanim to wszystko poszło do druku, czy udało im się zrobić fail roku?

4

taki szalony ten nasz trener

0

Barcelona będzie mogła rejestrować zawodników do rozgrywek od 1 stycznia 2016 roku, więc tak ;)

3

Jak dla mnie to dziwne, że ich 4 obrońców trzyma się razem w czasie meczu, trzymają linie, współpracują, u Nas to wygląda zdecydowanie ładniej [...] ;)

0

Co w niej jest takiego, że uważasz, że źle się czuję? Dlatego, że wierzę w dobre relacje między przeciwnikami?

0

A na podstawie czego tak wnioskujesz?

0

Bardzo dobrze. Po prostu zastanawia mnie podłoże Twojej nienawiści. Czy Real zrobił Ci coś, czy Mourinho Ci tak namieszał, a może to zwykła polska mentalność, że podstawą kibicowania klubowi to "jeb**ie" przeciwnika?

0

Człowieku może trochę szacunku do rywala! Boże, widzisz i nie grzmisz! Aż tak dałaś się złapać w propagandę nienawiści Mourinho? Powiedz mi, tylko szczerze ( i błagam bez błędów językowych i ortograficznych) , pamiętasz El Clásico sprzed Mourinho? Jak Raul i Puyol schodzili trzymając się za ramiona? Jak patrzę na ludzi takich jak Ty, ludzi, którzy tylko napędzają te machinę nienawiści to chcę mi się rzygać.

0

Argumenty, że po naszej stronie też byłyby protesty, gdyby RM chciał zagrać finał na Camp Nou jest prawdziwy, aczkolwiek osobiście nie widzę problemu. Football miał być zabawą, przyjemnością, z szacunkiem do przeciwnika. Jesteśmy rywalami, ale skupmy się na rywalizacji czysto sportowej do diabła! A niech wygrają na Camp Nou puchar. Kurde, to ich kibice tam będą, nie my. A kasa do klubu wpłynie. Wolałbym żeby na Camp Nou Real mógł zagrać finał PK, ale nigdy nie mógł wywieźć punktu.

1

Bo Cesc się tak cudownie sprawdził na fałszywej 9...

0

Douchez? Mandanda? Jak do cholery chcesz porównywać umiejętności bramkarza i napastnika? To tak jakby powiedzieć, że Bravo ma słaby sezon bo nie strzelił żadnej bramki...

0

Jak mają być wychowankami? Może poprzez naukę gry (dowolnego sportu) w danym klubie? Ale ja się nie znam, mogę się mylić.

0

I znowu się łza w oku kręci...

17

Oglądając filmik o VV i widząc ostatnią interwencję aż się łza w oku zakręciła. To nie powinno się tak skończyć...

0

I nadal potrzebował roku żeby pokazać coś więcej. Nie mówię tu o umiejętnościach, które bezwzględnie Neymar ma większe, mówię o psychologicznym punkcie widzenia. Ludzie mają czasem problem z aklimatyzacją po przeprowadzce do innego miasta a co dopiero po zmianie kontynentu. Jak Twoim zdaniem ma grać Douglas jeżeli nie czuję się jeszcze w pełni dobrze psychicznie. Po euforii związanej z transferem przyszły czasy wymagań, presji od kibiców by nagle pokazał wielki futbol. 24 lata to młody człowiek, nie zniszczmy go oczekiwaniami.

0

A niech mnie coś strzeli, ale wierzę. Wierzę, że 24 letni zawodnik może się jeszcze rozwinąć. Wierzę, że jak się otrzaska z ogromną różnicą poziomów między Europą i Ameryką to pokaże coś więcej. Nawet Neymar, wielka gwiazda Brazylii, potrzebował roku, żeby grać na "swoim brazylijskim" poziomie.

17

Do jasnej cholery (z góry przepraszam), ludzie ogarnijcie się! Pomyślcie przez chwilę co czuje Douglas. Drugi mecz w piłkarskim niebie, obok wielkich gwiazd futbolu, transfer-niespodzianka, kompletny no-name, ludzie pragną fajerwerków od początku, nic dziwnego, że nogi ma jak z waty. Może przez chwilę przestaniecie wymagać, że każdy zawodnik sprowadzony do Barcy od razu okaże się objawieniem tysiąclecia. Dajcie mu, do cholery, czas. Czas żeby się przyzwyczaił do presji, do oczekiwań, do zmiany kontynentu(!). Zamiast hejtu może choć raz wsparcie, co?

0

W protokole sędzia napisał, że za opieszałość w powrocie. Messi chciał powiedzieć sędziemu o sytuacji by ten opisał to w protokole meczowym. Z resztą się zgadzam.

0

Arsenal sprowadził tuż przed końcem okienka Welbecka. Nie jest to może napastnik klasy światowej, ale nie jest też żółtodziobem.

1

Piękne czasy dla piłki nożnej. Czasy gdy pieniądz nie był tak ważny w football'u. Koszulki bez sponsorów, bo kluby dawały radę. Za najlepszego rozgrywającego idzie 12 mln + inny zawodnik, ale to nadal nic w porównaniu z 50 mln, które zaczyna być kwotą średnią za dobrego piłkarza. Za klasę światową jeszcze się dopłaca. Szacunek dla rywala, a nie ciągłe ataki i dogryzanie sobie nawzajem. Dla dobra piłki nożnej: piłkarze, działacze, właściciele klubów, ogarnijcie, do cholery jasnej, się!

0

Fuj, matma. 5 lat temu były wielkie zakupy (przed sezonem 2009/2010) a Dani przyszedł przed kampanią 2008/2009.

0

Ostatnie wielkie wydatki (124 mln) ledwo 6 lat temu a żaden ze sprowadzonych wtedy zawodników nie gra już w Barcy.

0

Kroos 24', 26'
"Heh, wpadło, pieprznę jeszcze raz... O, LOL!"

0

Alexis zostaje a Pedro out? No miód dla moich uszu :3 (albo oczu, w końcu napisane to jest)

0

No nie powiem, mocno bym się śmiał gdyby się okazało, że Messi, nasz mały, nieszkodliwy, pełen pokory, grzeczny chłopczyk Leo Messi okazał się czymś w rodzaju mafiozo. Chociaż analogia do "Ojca chrzestnego" ciekawa: mamy Ojca, który kieruje Rodziną, dwóch starszych braci, lecz jednak to najmłodszy syn pracuje z Ojcem nad interesami. Pamiętajmy też o obecności siostry (Michael Corleone też ją miał). No nic tylko się śmiać.

0

Wreszcie transfer, o którym marzyłem! Kun w barwach blaugrana siedzi mi w głowie od jakichś trzech sezonów!

0

Kontrakt na dwa lata? Liczę na to, że te dwa lata przepracuje, bo zmienianie trenera co rok wchodzi nam w nawyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?