0

Montoya za słabego ostatnio Daniego i git malina. Mam nadzieję, że Tata nie będzie robił na złość i nie wystawi ZNOWU Cesca bez formy. To byłby strzał w stopę. Własną.

0

Ter Stegen to najlepsza opcja jaka mogła być. Tanio, dobre umiejętności, perspektywa na przyszłość. Oby tylko go trema nie złapała.

0

Głosy, że Song jest nam nie potrzebny są bezpodstawne. Jak dla mnie Alex jest świetnym zastępcą Busiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?