Renkinjutsushi
Dołączył/a: wrzesień 2011
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montoya za słabego ostatnio Daniego i git malina. Mam nadzieję, że Tata nie będzie robił na złość i nie wystawi ZNOWU Cesca bez formy. To byłby strzał w stopę. Własną.
0
Ter Stegen to najlepsza opcja jaka mogła być. Tanio, dobre umiejętności, perspektywa na przyszłość. Oby tylko go trema nie złapała.
0
Głosy, że Song jest nam nie potrzebny są bezpodstawne. Jak dla mnie Alex jest świetnym zastępcą Busiego