O sobie

  • Zainteresowania Football, Classic Rock
  • Ulubiony zawodnik Sergio Busquets, Andres Iniesta, Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool, Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od 1899

Statystyki

  • Dni w serwisie 4435
  • Liczba komentarzy 288
  • Polecenia 341

Komentarze

0

9

Ciagle jaja z tym Masche na środku, jest za niski najzwyczajniej w świecie

0

Dawno mnie nie było, zasoby "ekspertów" na pewno sie poszerzyły na stronie ;p
Co do meczu, wszyscy wiemy ze jest już rozstrzygnięty sportowo... Ale pojedynek mentalny nie do końca i tego należy sie bać bo espanyol po ostatniej goleadzie ma w głowie ze porachuje kości wiec oby dzisiaj bez noszy sie skończyło. Obstawiam 2:0 natomiast pierwszy gol będzie po pierwszej połowie. Sielanka ten mecz nie będzie. Turan od pierwszej bo w walce z rzeźnikami przyda sie ktoś taki.

0

Słaba ocena, nie zgodna z rzeczywistoscia moim zdaniem.

0

Nie ma iniesty, zdziwko :p

Zobacz wszystkie

21

w tym ogolnie zawsze jest lepszy

19

Mnie odpowiada, Vermalen to obronca z prawdziwego zdarzenia a nie jakis DP przerabiany na stopera i tp. tak ma byc, mamy juz 2 nowych wielkich bykow w obronie to zle? zaczynamy miec naprawde wysoka druzyne i solidna

15

Hala dzieci mówią, "to nie Barca wygrała ligę tylko Real ja przegrał"
I jak tu się z nich nie śmiać? No powiedzcie, jak?

11

Xavi super mecz zagral, trzeba mu to oddac. General niezsastapiony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?