O sobie
- Zainteresowania Football, Classic Rock
- Ulubiony zawodnik Sergio Busquets, Andres Iniesta, Carles Puyol
- Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool, Legia Warszawa
- Barcelonie kibicuję od 1899
Statystyki
- Dni w serwisie 4435
- Liczba komentarzy 288
- Polecenia 341
Komentarze
0
9
Ciagle jaja z tym Masche na środku, jest za niski najzwyczajniej w świecie
0
Dawno mnie nie było, zasoby "ekspertów" na pewno sie poszerzyły na stronie ;p
Co do meczu, wszyscy wiemy ze jest już rozstrzygnięty sportowo... Ale pojedynek mentalny nie do końca i tego należy sie bać bo espanyol po ostatniej goleadzie ma w głowie ze porachuje kości wiec oby dzisiaj bez noszy sie skończyło. Obstawiam 2:0 natomiast pierwszy gol będzie po pierwszej połowie. Sielanka ten mecz nie będzie. Turan od pierwszej bo w walce z rzeźnikami przyda sie ktoś taki.
0
Słaba ocena, nie zgodna z rzeczywistoscia moim zdaniem.
0
Nie ma iniesty, zdziwko :p
21
w tym ogolnie zawsze jest lepszy
19
Mnie odpowiada, Vermalen to obronca z prawdziwego zdarzenia a nie jakis DP przerabiany na stopera i tp. tak ma byc, mamy juz 2 nowych wielkich bykow w obronie to zle? zaczynamy miec naprawde wysoka druzyne i solidna
15
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10494858_10152441504992684_7137720066739025340_n.jpg?oh=aae3e4ba4df8cc59ca98b019fe51bcaa&oe=54C998E2
haha ale dobre xD
15
Hala dzieci mówią, "to nie Barca wygrała ligę tylko Real ja przegrał"
I jak tu się z nich nie śmiać? No powiedzcie, jak?
11
Xavi super mecz zagral, trzeba mu to oddac. General niezsastapiony :)