0

9

Ciagle jaja z tym Masche na środku, jest za niski najzwyczajniej w świecie

0

Dawno mnie nie było, zasoby "ekspertów" na pewno sie poszerzyły na stronie ;p
Co do meczu, wszyscy wiemy ze jest już rozstrzygnięty sportowo... Ale pojedynek mentalny nie do końca i tego należy sie bać bo espanyol po ostatniej goleadzie ma w głowie ze porachuje kości wiec oby dzisiaj bez noszy sie skończyło. Obstawiam 2:0 natomiast pierwszy gol będzie po pierwszej połowie. Sielanka ten mecz nie będzie. Turan od pierwszej bo w walce z rzeźnikami przyda sie ktoś taki.

0

Słaba ocena, nie zgodna z rzeczywistoscia moim zdaniem.

0

Nie ma iniesty, zdziwko :p

0

Największą konkurencją jest na def pomocy, genialny Busquets i Mascherano na tej pozycji (mundial)

0

Sprawdzales jak Neymar i Messi grał w jego wieku? Barcelona to nie wf ze będzie się tutaj uczył grac, tyle co dostał minut już powinien więcej dawać a jak nie to next i ktoś inny będzie lepszy

0

Walić tego munira, nic z niego nie będzie jest tragiczny, nawet karny wywalczony go nie usprawiedliwia..lepiej dac więcej minut sandro

0

Nie lubie takich niusow bo myślałem że to takie oczywiste ze bule tyle kasy za nc+ i mam wszystkie kanały sportowe z różnymi rozgrywkami, żaden luksus ze to się pojawilo, standard standard i jeszcze raz standard

0

Przepraszam na jakim kanale będzie mecz? Na eleven?

0

Są bramkarze którzy wykonują rzuty karne i mają lepszą skutecznosc.
Bitch please

0

Ronaldo nie strzelił karnego w finale LM w 2009 gdy grał w MU i zapomnieli wszyscy o tym bo ostatecznie wygrał manchester także ogarnijcie, nie ma strzelców 100%

2

Nie jest najlepszy na świecie w tym Ale też nie pasują do niego słowa zenujacy, slaby, beznadzijny czy jak tam się mowi na białej stronie. Nie umieją ważyć slow tak jak Szpakowski który krzyczy "milimetr od bramki" gdzie piłka była od niej metr. Nie jest najlepszy tylko dobry a żenujący to moze być tylko Ronaldo w wolnych jak wcześniej wspomniałem

5

O 13% slabszy w karnych a o 50% lepszy piłkarz. Dyskusje uważam za zamknięta

3

Przytoczyłem przykład z rzutem wolnym skoro mowimy o "zenujacych" aspektach gry. Ps. Szkoda że w Copa America z całej drużyny Argentyny w finale tylko on strzelił karnego.

7

Ronaldo ma skok na główkę i plyniecie kraulem w polu karnym, sory ale mam fazę na hejt

10

Jakim to trzeba być gimbusem by twierdzić ze Messi nie umie strzelać karnych? Śmiech na sali. Masę bramek wladowal z karnych tyle co gra i jak parę nie strzeli to już się mowi ze on jest żenujący pod tym aspektem? Skoro tak to Ronaldo jest żenujący pod aspektem rzutów wolnych i tu jest więcej racji akurat Ale to inna historia. Prawda jest taka że cr jest skazany byciem drugim piłkarzem przez całe życie. Każdy kto się choć trochę zna na piłce wie o tym. Ps. Przycmimy decime poprzez obronienie tytułu LM i nie będzie się mówiło o decimie tylko o obronieniu tytułu, a co do początku tego sezonu to nabieramy wiatru w żagle jak poprzednim sezonie z potrójna.

0

Jaki kanał proszę pomóżcie

0

Proszę o szybką odpowiedź, czy będzie na nc+ mecz Barcy? A jak tak to na jakim kanale? Sorry ale nie jestem w temacie bo coś było o prawach do transmisji

0

Dacie jakiś link do tego meczu?

6

Nigdy nie powstrzymam swojej goryczy co do tego ze zmarnowalismy sobie tego pilkarza, świetny pilkarz tylko potrzebuje regularnej gry, ogromny potencjal. Bardzo lubiłem Ibiego :/

1

tylko Laporta, przywroci prestiz klubu i honor

1

Ronaldo nie ma startu.
Skwitowanie powyższego artykułu
dziekuje

7

7

Chcieliśmy Vidala to mamy Vidala

2

To jest pol na pol prawda, nie mozna czynic czegos bardziej skomplikowanym niz jest. Duzo jest swietnych napastnikow bazujacych na instynkcie i spontanicznosci bez zadnych ''analiz''. To jest futbol a kasa nakreca go tak zeby robic z niego nie wiadomo jaka nauke i tp. Czy Balotelli wyglada na analityka? nie ufajcie wszystkiemu co tu pisza i w ksiazkach pisza a musza takie rzeczy pisac w ksiazkach bo hajs sie musi zgadzac

0

Link do bramki neymara poprosze :) z góry dzięki

0

dobra dobra, juz nie robcie sobie ''furtki''. Na tryplet mamy teraz najlepsza okazje, nast moze nie bedzie tak szybko

1

Dokładnie, coz ludzie niektórzy lubią średniowiecze, ludzie rydzyka i PiSu :/

1

widzę że tutaj większość się zna na strojach jak świnia na gwiazdach. To prawda, Polska jest krajem kwitnącej cebuli i za 5 lat doleci to że jednak te stroje są ekstra i ponadczasowe. Tradycja? Mniej o niej gadano jak wcale nie było pasków w sezonie gdy nas Tito prowadzil. Hipokryzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?