Ressons
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamknij jape :)
1
Waka waka dobrze waka waka super
0
Dla Nas Potrojna sie liczy
Dobranoc
0
Dobra tam real stracil znow bramke a my mamy czyste konto i miejmy nadzieje ze z malaga tez bedzie :)
0
Takiemu Bajernowi co wtedy gral to i krychowiak strzeli
0
1
0
Ronaldo cieniasom bramek nawciska to potem bedzie mogl sobie grac piach i tak pewnie bedzie
1
Nie no cos pieknego! Kolejny mecz i to na wyjezdzie na zero z tylu i jeszcze 5 do zerka :) kochaaaam Barceee jestem dumny z bycia jej kibicem ;) Visca el Barca, Viva Catalonia
3
Właściciel Polsatu jednogłośnie wybrany najlepszym blokującym mistrzostw. Gratulacje
0
Zgadza się, ale ja jutro pogromu też nie przewiduję. Myślę ze będzie gdzieś 2 albo 3 (do zera miejmy nadzieje)
1
Rozmowy zeszły na inny tor trochę. Wracając do tematu głównego, bardzo dobrze było by wygrać z Levante dla tych cennych 3 punktów ale będzie to też kolejny sprawdzian dla Barcy pod tym względem ze gramy z autobusem ustawionym w polu karnym. Proste ze nie łatwo jest grac z tak nastawionym rywalem ale nie raz się gromiło i autobusy. Osobiście uważam ze powinna nasza drużyna bardziej starać się strzelać z dystansu bo brakuje tego jednak, tym bardziej ze mamy zawodników którzy potrafią dobrze kropnąć. Jutrzejszy mecz trzeba wygrać nie ma innej opcji i żeby to była wygrana w ładnym stylu ;)
Visca el Barca!
0
spaczone mozgi polakow
0
co poradze ze moj pradziadek Bibli nie czytal, bo napisane wolami tam jest zeby nie zabijac
0
co mi ten kraj dal procz tego ze mnie okrada kolego. a to ze jestem w nim wolny to raczej powinno byc obowiazkiem a nie jakims luksusem..nie kazdy musi byc takim patriota jak ty.
1
jak twoj komentarz
0
bujaj sie polonisto za 5 zyla, to jest internet glupi a nie matura z polskiego i mam to w nosie, a skoro juz tak ''zle buduje'' zdania ze nie kumasz ich to jestes idiota
1
przynajmniej bym mial emeryture dobra i jezdzil po autostradach najlepszych a nie wstydzic sie za polakow, zlodzieji ktorzy nawet kaza placic za ogladanie swojego kraju w tv, to jest najdebilniejszy i skapy kraj na swiecie, tfuu wiocha na europe
0
srac na ta POLSZĘ SMIESZNA
0
on sie nazywa czlowiekiem, bycie dumnym ze jest sie polakiem a afiszowanie sie tym to co innego!
0
wyjdz jak ci cos nie pasuje, ogladaj sobie ta polsze jutro, nie zabraniam ci
1
gosciu zjechal bym twoje argumenty w proch, nigdy a nigdy nie bede patriota bo to jest chore a dziadkowie zrobili glupote ze wylewali krew na jakies kaprysy debili ktorzy nimi rzadzili, ja nie jestem polakiem tylko CZLOWIEKIEM! i czy zyd czy niemiec czy rusek jestem mam to gdzies liczy sie kazdy czlowiek i kazdy ma miec takie samo prawo do szacunku a Barce obejrze bo jestem jej kibicem i wiecej mi dala radosci niz ta Polska
1
ja sie czuje bardziej Katalończykiem niz Polakiem :D
0
i prawidlowo, a jutro oczywiscie bedzie wysyp dylematow
2
dokladnie, moze Barca grac towarzyski z jakims afrykanskim zespolem a Polska moze grac i o mistrzostwo kosmosu ale wybor dla mnie jest oczywisty ze Barce ogladam bo jestem jej kibicem
0
a dorek mnie nie obrazil?
3
haha dobre, jutro polowa ''kibicow'' nie obejrzy mecz Barcy bo Polska gra...
0
to nie jest tok myslenia mongole
0
niewazne czy jutro final polski w siatke, liczy sie BARCA...!
0
nie powinno byc tak trudno jak real z deportivo smiesznym tyle wygral, no ale zobaczymy