0

Zamknij jape :)

1

Waka waka dobrze waka waka super

0

Dla Nas Potrojna sie liczy
Dobranoc

0

Dobra tam real stracil znow bramke a my mamy czyste konto i miejmy nadzieje ze z malaga tez bedzie :)

0

Takiemu Bajernowi co wtedy gral to i krychowiak strzeli

0

1

0

Ronaldo cieniasom bramek nawciska to potem bedzie mogl sobie grac piach i tak pewnie bedzie

1

Nie no cos pieknego! Kolejny mecz i to na wyjezdzie na zero z tylu i jeszcze 5 do zerka :) kochaaaam Barceee jestem dumny z bycia jej kibicem ;) Visca el Barca, Viva Catalonia

3

Właściciel Polsatu jednogłośnie wybrany najlepszym blokującym mistrzostw. Gratulacje

0

Zgadza się, ale ja jutro pogromu też nie przewiduję. Myślę ze będzie gdzieś 2 albo 3 (do zera miejmy nadzieje)

1

Rozmowy zeszły na inny tor trochę. Wracając do tematu głównego, bardzo dobrze było by wygrać z Levante dla tych cennych 3 punktów ale będzie to też kolejny sprawdzian dla Barcy pod tym względem ze gramy z autobusem ustawionym w polu karnym. Proste ze nie łatwo jest grac z tak nastawionym rywalem ale nie raz się gromiło i autobusy. Osobiście uważam ze powinna nasza drużyna bardziej starać się strzelać z dystansu bo brakuje tego jednak, tym bardziej ze mamy zawodników którzy potrafią dobrze kropnąć. Jutrzejszy mecz trzeba wygrać nie ma innej opcji i żeby to była wygrana w ładnym stylu ;)
Visca el Barca!

0

spaczone mozgi polakow

0

co poradze ze moj pradziadek Bibli nie czytal, bo napisane wolami tam jest zeby nie zabijac

0

co mi ten kraj dal procz tego ze mnie okrada kolego. a to ze jestem w nim wolny to raczej powinno byc obowiazkiem a nie jakims luksusem..nie kazdy musi byc takim patriota jak ty.

1

jak twoj komentarz

0

bujaj sie polonisto za 5 zyla, to jest internet glupi a nie matura z polskiego i mam to w nosie, a skoro juz tak ''zle buduje'' zdania ze nie kumasz ich to jestes idiota

1

przynajmniej bym mial emeryture dobra i jezdzil po autostradach najlepszych a nie wstydzic sie za polakow, zlodzieji ktorzy nawet kaza placic za ogladanie swojego kraju w tv, to jest najdebilniejszy i skapy kraj na swiecie, tfuu wiocha na europe

0

srac na ta POLSZĘ SMIESZNA

0

on sie nazywa czlowiekiem, bycie dumnym ze jest sie polakiem a afiszowanie sie tym to co innego!

0

wyjdz jak ci cos nie pasuje, ogladaj sobie ta polsze jutro, nie zabraniam ci

1

gosciu zjechal bym twoje argumenty w proch, nigdy a nigdy nie bede patriota bo to jest chore a dziadkowie zrobili glupote ze wylewali krew na jakies kaprysy debili ktorzy nimi rzadzili, ja nie jestem polakiem tylko CZLOWIEKIEM! i czy zyd czy niemiec czy rusek jestem mam to gdzies liczy sie kazdy czlowiek i kazdy ma miec takie samo prawo do szacunku a Barce obejrze bo jestem jej kibicem i wiecej mi dala radosci niz ta Polska

1

ja sie czuje bardziej Katalończykiem niz Polakiem :D

0

i prawidlowo, a jutro oczywiscie bedzie wysyp dylematow

2

dokladnie, moze Barca grac towarzyski z jakims afrykanskim zespolem a Polska moze grac i o mistrzostwo kosmosu ale wybor dla mnie jest oczywisty ze Barce ogladam bo jestem jej kibicem

0

a dorek mnie nie obrazil?

3

haha dobre, jutro polowa ''kibicow'' nie obejrzy mecz Barcy bo Polska gra...

0

to nie jest tok myslenia mongole

0

niewazne czy jutro final polski w siatke, liczy sie BARCA...!

0

nie powinno byc tak trudno jak real z deportivo smiesznym tyle wygral, no ale zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?