Ressons
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
INIESTA tam ma byc !!
0
wiem ze to niemozliwe przez zarzad i mimo wszystko zasluguje na szanse ale powinien zaczac walczyc
0
ja widze w Busqetsie tytaniczna prace mimo wszystko co do pozostalych zawodnikow sie zgodze..ile razy widzialem swietne zagrania Busqetsa, przytrzymanie pilki nawet mijanie paru zawodnikow jak pacholki, dzielenie pilek miedzy pilkarzami jak Xavi, Sergio dla mnie jest cichym bohaterem tylko zla postawa calej druzyny na nim sie odbija i jego krytyka tez dosiega
0
Jesli Messi sie nie ogarnie po mundialu to mysle ze sprzedaz jego nie bylaby niczym zlym, Bayern bez takiej ogromnej gwiazdy sobie radzi, wszyscy maja ten sam status i zapierdzielaja ostro
0
BUSQETS NIETYKALNY AMEN
0
tylko z Busqetsem sie nie zgodze gral bardzo dobrze w tym sezonie, nie byl to jego szczyt ale na tle innych dobrze sie prezentowal..za Busqetsa bede sie bil
8
Guardiola CV tez nie mial jak Barce przejmowal
0
ogarnij nie kazdy, strata to nic ale nie probuje odebrac jak straci i to jest gorsze
1
to twoje domysly czy gdzies tak napisane jest?
0
haha dobre
0
Cesc gra bardzo dobrze gdy jest na swojej pozycji, o co Ci chodzi?
a Xavi nie jest od asyst i goli tylko ma inne zadanie ale Ty ogladajac Real nie rozumiesz roli Xaviego i ogolnie filozofi
0
gdzie leci ten mecz??
0
kurde kazdy mowi o innym trenerze, to kto w koncu do knota bedzie?!
1
jak to powiedzial Laporta, ''za miske soczewicy''
0
no dobra to moze inaczej, ile czasu zakontraktowanie trenera bedzie trwac? bo rowniez wierze ze bedzie Enrique
0
ile moze trwac okres wyboru trenera? bo jak Real zatrudnial Carlo to sporo im sie zeszlo i dlugo bez trenera byli
0
nie ma czegos takiego jak oklepana tiki taka bo dobrze wykonana tiki taka was rozjezdza a Luis bedzie mial zadanie przywrocic ja na dawny poziom, dziekuje temat uwazam za zakonczony
0
zastrzelcie mnie jesli Enrique nie zostanie Blaugrany trnerem, wszystko wskazuje ze tak bedzie..odejscie Luisa z Celty i Dymisja Martino i wiele innych okolicznosci..takze mozna powiedziec Witaj Luis! Pomoz Nam
1
tak sie sklada ze nawet nasza obrona ma mniej straconych bramek od realu w lidze i LM do momentu kiedy Barca odpadla (dwoch remisach), wiec nie wiem na jakiej podstwaie mozesz twierdzic ze para stoperow realu jest lepsza bo jakby nie patrzec my tez pilka gramy i to jeszcze we wiekszym stopniu..takze zdejmij klapki z oczu na ta obrone realu chyba ze chcesz im sie podlizac nie wiem..jestem pewien ze para stoperow atleti przy ustawieniu realu czy nawet Barcy lepiej by sie spisywali
1
ok super zrobili postepy ale to i tak nie jest czolowka, para stoperow z Atleti jest lepsza od nich a nie wspomne o innych stoperach z europy..ramos i pepe dobzi sa ale szalu nie ma..to moja opinia macie prawo sie nie zgodzic
1
np. Dante juz o wiele lepszy od Pepe, a postawa Bayernu nie obwiniajmy Dante
0
Song swietny zawodnik tylko ze jesli konkuruje sie z najlepsza pomoca swiata to tak sie konczy, przeciez nie wygryzie Busqetsa..Busqets to nasz jeden z wiekszych mozgow
1
Generalnie widzialbym kogos mlodszego ..
1
pepe i ramos nie naleza do czolowki mimo wszystko, pepe to jezdziec bez glowy a ramos jak strzeli pare goli to zaraz pare zawali i tak to wyglada w madrycie
1
najgorsze jest to ze ktorys musi ucierpic, a Luiz jakby zahamuje rozwoj Bartry..no ale moze Pique spadnie forma i wtedy wejdzie Bartra..zobaczymy, w kazdym badz razie musza dostawac szanse wszyscy
0
ok no super ale jak wszyscy tak wychwalaja Bartre ze super obronca i nawet daje rade w pierwszym to jak wroci Pique to bedzie dylemat kto ma byc jego towarzyszem na obronie .. czy Luiz czy Bartra
0
nie gra jakos super ale i tak na niej bedzie trzeba dojechac do konca ten sezon mimo wszystko..w nast. sezonie bedzie czas dla mlodziezy moze ale teraz to napewno juz nie
0
my chcemy goli a nie kilometrow i zwodow na miare segundy
0
ja bym dal Cesca za pedro albo alexsisa, mysle ze lepiej za alexsisa bo wiemy jak sie spisuje na wyjazdach ..
3
to tez nie jest najlepszy moment zeby sprawdzac jak ma sie mlodziez i rezerwa na boisku gdy walczymy o majstra i honor tak naprawde