3

dobrze ze 2:0 ale tak frajersko stracic taka przewage to naprawde

1

bardziej nie lubie ruskich ale szwaby niech sie tez ucza pokory ;)

0

Predzej Puyol wroci do skladu :D

0

Japa, pobije rejord jego to juz jest osad praktycznie, krotka kwestia czasu

0

Jak dla ciebie on zagral ns poziomie to ja jestem stalone

0

Mega wielki niedosyt po dzisiejszym meczu, jedyne co mnie pociesza to wygrana..skrzydla musza byc o wiele dynamiczniejsze, Alves mimo ze dzisiaj ogolnie nie zrobil nic zlego to tak naprawde nic dobrego tez nie a powinno byc tak ze jest jedna z sil napedowych... a srodek to juz nawet komentowac nie bede bo atak nic nie zrobi jak za plecami klepia sobie i co jakis czas traca..trzeba sie poprawic

0

O to nawet nie wiedzialem xd dzieki za info ^^

0

Dzisiaj kazdy nasz zawodnik bylby lepszym rozwiazaniem od Munira

1

Wiecie co, nie mam nic do Munira widac ze chlopak sie stara ale powinien wejsc Pedro bo dzisiaj ten mlodziak dobrze pilki nie umie przyjac a do tego pada jak lisc na ta murawe

5

Fajnie ze Luis lubi stawiac na mlodych graczy ale na litosc, przeciez zaraz bedzie na boisku cala Barca B ...

6

Jesli wgl masz taki dylemat to ta strona nie jest dla ciebie ;)

0

Nie odmienia sie podobno zagranicznych nazwisk

0

Jak myslicie, zagra dzisiaj Douglas? Chociaz na troche bo nie mowie o podst. 11

0

Tatuaz zwiazany jakkolwiek z pilka nozna czy klubem jest debilizmem, nie wazne jakim kibicem czy fanem jestes..cialo ludzkie nie jest do tego aby sie tym afiszowac, moge kochac mercedesy i co wytatuje sobie celownik na klacie? Pomysl, to ludzie na poziomie takich rzeczy nie robia, myslisz ze Abramowicz sobie zrobil tatuarz z chelsea? Odrazu by go wysmiali koledzy z grona milionerow

0

Ter Stegena powinien dzisiaj wystawic Luis , musi tez miec szanse na pokazanie sie

0

A wy Blinda nie chcieliscie w Barcelonie...szkoda ze do nas nie trafil, bylem za tym transferem

2

Valencia pieknie gra

1

Wezcie juz tak sie tym Di Marją nie podniecajcie, dobry mecz rozgrywa jak wielu zawodnikow

0

W Realu moze byc ktokolwiek ale my mamy Messiego
Narazie

0

moze wroci stary inter ;p

1

ja musze zobaczyc dzisiaj jak United bedzie gralo, wszystkiego mozna sie spodziewac ^^

0

jak za pepa, wbiega gleboko w pole karne rozrywajac przy okazji obrone i podanie na wbiegajacego ktory tylko bramkarza ma przed soba. cos pieknego :)

0

obrazki gif na avatarze powinna ta strona czytac to bylo by fajnie jak na stronie Arsenalu, no ale jak po kazdym meczu nie chce sie zaladowac ona to czego wiecej wymagac...

1

bardzo latwo o to-realmadryt.pl

0

i tak krysiek bedzie tym drugim

21

w tym ogolnie zawsze jest lepszy

11

nie obraz sie ale nie masz racji :) albo ogladales nie ten mecz (real)

0

hehe takie rodem z rm.pl :D

0

Messi:
-Gole
-Asysty
Cristiano:
-Gole

0

Roni to byl gosc!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?