Ressons
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakby ktos nie wiedzial to wygralismy z niemcami
0
PSG mogli i grac kosmos, jesli Barca zagralaby na swoim poziomie to nie bylo by co zbierac z zabojadow
0
Beneath the Remains najlepszy album dla mnie :p
0
Nie ma temat, ale widze ze sluchasz Sepultury ;p szacun
1
Je**ny usmieszek pedro po zwalonej akcji...bezcenne
0
Kakuta lepsza wrzuta od daniego
0
Haha nie zabraklo wrzutki alvesa jednak
0
Popieram, mlokos z segunda! Po tym zagraniu przekreslil sie do konca dla mnie
0
Masz racje, Lechie ogladasz
0
Cos Cie boli, rozgrywaja dobry mecz tylko munir jak zwykle kaszana
1
Fajnie ale to tylko rayo
1
od jak LiscPada :)
15
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10494858_10152441504992684_7137720066739025340_n.jpg?oh=aae3e4ba4df8cc59ca98b019fe51bcaa&oe=54C998E2
haha ale dobre xD
0
Kopara opada, co ten Arsenal pieknego gra
0
Zdecydowanie Kupuje to :D hehe
0
Haha zart tygodnia
2
Ronaldo jak zwykle pokazuje swe prawdziwe oblicze, panna upada jak lisc, zal...nie wiem ile trzeba by bylo mu odjac bramek po symulkach ale napewno by mial ich znacznie mniej..popapraniec co poradzic
1
A to nie Live Score? Bo ja taka mam i jest ekstra
0
Kurde ludzie mamy Suareza za Sancheza, Pedro to inna bajka on by byl i tak czy tego chcemy czy nie, potrzeba i rezerwowych bo nie oszukujmy sie..jak suarez wroci to pedro niech szykuje wygodna poduszke pod dupe na lawe
0
Ale my mamy suareza za sancheza a nie mamy pedro za sancheza, kumasz?
0
Kuzva ale arsenal ladnie gra
0
Za wczesnie, nie panikuj
0
Sergio nietykalny, dalej sie zgadzam
0
Walic tego Munira cwela! Nadaje sie drzewo rabac!
0
Jedziemy z nimi! Ladnie idzie
0
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesi!
0
Tymczasem Tello w pierszym skladzie FC Porto na dzis
0
Nie wiem czy urwalem sie z choinki ale powie mi ktos czy rzeczywiscie Blanc trener PSG probuje wprowadzic styl Barcy u siebie? Z gory dzieki za odp
0
0
Iniesta musi zagrac