1

1

@Kasy Barto i Rosell to duet z dziury Laporty. Cała trójka jest taka sama, każdy siebie wart. Laportę zasłaniają 2 ligii mistrzów + sekstet, dlatego zza jego dwòch kadencji każdy pamięta go pozytywnie. Sportowo były sukcesy, ale organizacyjnie kolorowo nie było, tak samo jak dzisiaj, z tą różnicą, że sportowych sukcesów nie ma do przykrycia nieudacznictwa.

0

@reloaded Tonight's the night. It's over, he knows.

0

@MatBac1991 Rozłoży o kolejny rok/dwa kontrakt z małym bonusem? ;D

0

"Illegal only when police there. Police not there... Habibi, everything legal."

1

Było BartomeuDimision, to teraz czas na LaportaDimision.

0

@nowy19pl Wątpię, że znajdzie się jakiś kruczek, bo La Liga już uszczelniła dosyć mocno te przepisy przez naszych The szwagers. Musiałby ktoś wylecieć na pół roku lub sprzedaż.

1

@Herato to jest jedno i to samo. Rosell pracował dla Lapcia za pierwszej jego kadencji w klubie.

1

Szczęśliwego Nowego.

1

@norbi77 Ale co nam z tego pisania, przyjdzie kibic Holendrów i powie, że dźwignie to najlepsze co spotkało klub, nie znamy się na tym co piszemy, a do tego za Laporty wygraliśmy 6 pucharów w rok i x2 UCL.

1

@norbi77 Rodzina i przyjaciele u stołków, sprzedaż aktywów klubu i to ciągła, byleby spiąć budżet, a i tak to się nie udaje (XD!). Można tak wymieniać. Odejście Bartomeu było najlepszym co nas spotkało, bo mogliśmy zbankrutować, tak teraz odejście Laporty będzie drugą najlepszą rzeczą, jaka może spotkać nasz klub.

1

@norbi77 Do tego medialnie poniszczył kilka legend klubu. Co do zarobków, to dodajmy topowe kontrakty dla piłkarzy, którzy jeszcze nie zbudowali swojego nazwiska, albo niszczenie wizerunku klubu publicznie.

0

@Donnie_Darko Fabułkę przechodzę od kilku dni, to sobie pogram parę godzin i do spania. Jutro też się trochę pogra i będzie fajnie.

3

@PaPo W CS2 możemy fajerwerki puścić.

2

Sylwester z GTA V.

2

Z każdym nowym rokiem coraz bliżej grobu się widzę.

1

Dziadzia Bartomeu nas w bagno wprowadził, a wujaszek Laporta zadomowił.

3

@Eklerek Jakiekolwiek przywoływanie kogoś w aktualnym okresie i porównywanie go do CR i LM, to jest obraza dla przed chwilą wymienionej dwójki. Oni robili po 50+GA w prime, a w najgorszym momencie wciąż robili lepsze liczby, niż piłkarze, którzy robią na ich standardy 'genialne' liczby. Oprócz tego obaj potrafili zachwycać oko grą (Ronaldo z czasem przestał). Jedynie Neymar był najbliżej tego, ale po odejściu z Barcy zaczął się sypać z każdym sezonem, później szanse na to pokazał Mbappe, ale po latach w Paryżu się przestał liczyć w tym, dopiero po przejściu do Realu przywrócił na to nadzieje sobie, ale najpierw zobaczmy jak mu pójdzie.

0

Don Frye - opinia?

0

@norbi77 Sprawiają poczucie, jakbyś oglądał mecz Barcelony, w którym ta strzela gola za golem na jakimś programie z Polskim komentarzem?

1

A w ogóle zatwierdzono w końcu kontrakt z nike?

0

Bezos jest powalony, kupuje człowiek prime'a, to jeszcze premka na reklamy potrzebna.

0

@AFA Lionel Messi.

0

A już pierwszego stycznia, o 18.30 na kacu zagra Arsenal z Brentford.

0

@Hosh Ktoś chyba GTA irl robi.

1

0

Ciekawe, czy w trakcie ramadanu utrzymałby formę?

0

0

@Gaz Conor nigdy w parterze, ani w klinczu nie był mocny, więc no masz odpowiedź. Taki Khabib, Oliveira, czy Makhachev, by go złożyli. Tacy zawodnicy, którzy mają bardzo dobrze wyćwiczone umiejętności walki w klinczu, czy parterze, a do tego uderzyć oraz kopnąć, to mają marne szanse na przegraną z takim ziomkiem. Nawet jedno dobre kopnięcie wsm wystarczy, zobacz jak na yt, jak Eddie Hall dostał kopniaka od 9 latka i złożył go mocno do bólu, a teraz wyobraź sobie techniczny i identycznie celny oraz silny kop w nogę od gościa trenującego.

@DonCarletto No kobieta znająca jiu-jitsu nie raz składała ziomka, który nie ma bladego pojęcia o tym. Prędzej by gość poszedł spać, niż zdążył rzucić takim chucherkiem.

0

@DonCarletto Pamiętaj, że chłop trenujący mma, trenuje różne sztuki walki. Więc no, jak go złapie i powiedzmy, że potrafi w wrestling, czy jiu-jitsu, albo judo, no to sam sobie odpowiedz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?