2

Widzę gramy w 10 na 13 końcówkę.

1

Casado w tej akcji dobrze skasował piłkę. Kryminał to ustawienie Gaviego. Lepiej ustawiony Gavi zbiera te piłkę i nie ma zagrożenia strzału. Cały mecz gra jako środkowy pomocnik ustawiony trochę bliżej prawej strony (Gavi) i w tej akcji kończy jako środkowy pomocnik tuż za Casado. Gol na konto Gaviego i tyle.
https://x.com/imhgt887/status/1870579648264061252

0

@Pinek5 Zobacz co robił Gavi w tej akcji.

0

Gol na konto Gaviego. Cały mecz jakiś rozkojarzony, często gubi pozycję w defensywie i De Paul to wykorzystał w tej akcji, gdy wbiegał w jego strefę, z której młody Hiszpan uciekał bliżej piłki.

0

No to kupon do kosza. Under 2.5 jest na nim, a to nie siądzie.

5

A potem szok, że Pedri nie ma asyst.

1

@tbas Do tego ręka na wyoskości barku. Napewno jest to naturalne ułożenie ręki w takiej akcji.

2

@KrwawiaceoczyVEB nie ma opcji wielu. Gra z boku i obiega mu Balde lub opcja wejścia w pojedynki, no i na tym koniec jego opcji, no jeszcze wrzutka. Lepiej by to wyglądało według mnie, jakby zbiegał do środka, a tego było mało. Jedynie miał na początku dobrą wrzutkę do Raphinhi, ale Brazol wszedł za szybko.

1

Dawaj Gavi karteczka potrzebna dla kuponu.

1

To jest ręka, karny panie arbitrze.

0

Gavi wejście w nogi bez faulu. XD A szkoda, bo kartka na kuponie by weszła. XD

0

Ale Raphinha piłeczkę dał Pedriemu w tej akcji.

3

@gumaz Tak, mam.

13

Co do tamtej sytuacji sprzed prawie dwóch tygodni. Przez ten czas do dzisiaj bywało różnie i dni były w kratkę. Dzisiaj w końcu postanowiłem się trochę otworzyć, powiedziałem o tym mamie i chyba trzeba będzie na terapię pójść, albo online zrobić spotkanie z jakimś psychologiem/terapeutą. Osobiście aktualnie czuję się jak największe gówno. Miłego wieczoru oraz meczu.

0

Podwójna szansa Barca/Atletico, under 2.5 goli w meczu i kartka dla Gaviego, Lazio oraz Usyk wygrają.

7

Muzyczka w tle w GTA IV? TOP.

0

@Who_you_mam bo najwidoczniej dał mu według niego najlepszą ofertę rozwoju.

0

@Who_you_mam On jest jeszcze bardzo młody i tych minut aż tak nie potrzebuje. Za 2 lata temat inny będzie. Dla niego na ten moment ważniejszy powinien być rozwój przez sam trening.

0

@Who_you_mam Jeżeli zależało mu na rozwoju czysto piłkarskim, to nie. Jeżeli na graniu oraz rozwoju, to wtedy już tak.

0

@Criss18Barca Wiele świadczy o talencie młodzika, skoro podchodzi wiele krytyki względem niego. Barcelona puszczając go nie popełniła błędu w ogóle. Popełniła błąd, gdy ten jeszcze u nas grał - Rzucany po każdej sekcji od juvenilu po Barce B i pierwszą ekipę. Tak się piłkarzy nie rozwija w treningach do dorosłej piłki. Poszedł do Chelsea i mimo braku minut - ma gwarancję rozwoju. A pamiętajmy, piłkarz najwięcej zyskuje na treningach, a to co z nich przełoży - to już tylko i wyłącznie głowa na boisku decyduje. Jeżeli mentalnie jest świetnie przygotowany oraz dobrze się rozwija - to z biegiem czasu zacznie grać częściej (nie w tym, ani przyszłym sezonie ofc, tylko tak w dłuższej perspektywie), a do tego będzie stawał się lepszy.

2

@Balboa901 Wenger

3

Odpowiadając na tytuł - ja się nie czuję, żeby tak było. Jeszcze nie.

3

@FCB24 a czemu nie zrobimy tak, żeby każdy sam zdecydował kto z kim chce grać? Po co nam jakieś losowania?

5

@VeB 1899 Powiedzi, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bez mówienia, że nie potrafisz.

"Wychodząc z założenia, że im więcej pozycji, na których można grać, tym lepiej, to prawda, że na „9” czuję się bardzo komfortowo i tam lepiej mi idzie. Coraz bardziej widzę się w przyszłości na pozycji środkowego napastnika."

0

@Stinger_ a który klub jest rządowy?

0

Dobrze patrzę, Legia musi wygrać, żeby Jaga weszła do top8?

1

Frajer spotkał Frajera. Pewnie skończy się na 3-3. XD

1

Superman trailer.


1

@jacobFCB Dlaczego czarnoskórzy Anerykanie boją się koszmaròw? Bo ostatni, ktòry śnił został zastrzelony.

1

Jaka jest najbardziej nierealistyczna rzecz w Harrym Potterze? Rudy mający przyjaciół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?