Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widzę gramy w 10 na 13 końcówkę.
1
Casado w tej akcji dobrze skasował piłkę. Kryminał to ustawienie Gaviego. Lepiej ustawiony Gavi zbiera te piłkę i nie ma zagrożenia strzału. Cały mecz gra jako środkowy pomocnik ustawiony trochę bliżej prawej strony (Gavi) i w tej akcji kończy jako środkowy pomocnik tuż za Casado. Gol na konto Gaviego i tyle.
https://x.com/imhgt887/status/1870579648264061252
0
@Pinek5 Zobacz co robił Gavi w tej akcji.
0
Gol na konto Gaviego. Cały mecz jakiś rozkojarzony, często gubi pozycję w defensywie i De Paul to wykorzystał w tej akcji, gdy wbiegał w jego strefę, z której młody Hiszpan uciekał bliżej piłki.
0
No to kupon do kosza. Under 2.5 jest na nim, a to nie siądzie.
5
A potem szok, że Pedri nie ma asyst.
1
@tbas Do tego ręka na wyoskości barku. Napewno jest to naturalne ułożenie ręki w takiej akcji.
2
@KrwawiaceoczyVEB nie ma opcji wielu. Gra z boku i obiega mu Balde lub opcja wejścia w pojedynki, no i na tym koniec jego opcji, no jeszcze wrzutka. Lepiej by to wyglądało według mnie, jakby zbiegał do środka, a tego było mało. Jedynie miał na początku dobrą wrzutkę do Raphinhi, ale Brazol wszedł za szybko.
1
Dawaj Gavi karteczka potrzebna dla kuponu.
1
To jest ręka, karny panie arbitrze.
0
Gavi wejście w nogi bez faulu. XD A szkoda, bo kartka na kuponie by weszła. XD
0
Ale Raphinha piłeczkę dał Pedriemu w tej akcji.
3
@gumaz Tak, mam.
13
Co do tamtej sytuacji sprzed prawie dwóch tygodni. Przez ten czas do dzisiaj bywało różnie i dni były w kratkę. Dzisiaj w końcu postanowiłem się trochę otworzyć, powiedziałem o tym mamie i chyba trzeba będzie na terapię pójść, albo online zrobić spotkanie z jakimś psychologiem/terapeutą. Osobiście aktualnie czuję się jak największe gówno. Miłego wieczoru oraz meczu.
0
Podwójna szansa Barca/Atletico, under 2.5 goli w meczu i kartka dla Gaviego, Lazio oraz Usyk wygrają.
7
Muzyczka w tle w GTA IV? TOP.
0
@Who_you_mam bo najwidoczniej dał mu według niego najlepszą ofertę rozwoju.
0
@Who_you_mam On jest jeszcze bardzo młody i tych minut aż tak nie potrzebuje. Za 2 lata temat inny będzie. Dla niego na ten moment ważniejszy powinien być rozwój przez sam trening.
0
@Who_you_mam Jeżeli zależało mu na rozwoju czysto piłkarskim, to nie. Jeżeli na graniu oraz rozwoju, to wtedy już tak.
0
@Criss18Barca Wiele świadczy o talencie młodzika, skoro podchodzi wiele krytyki względem niego. Barcelona puszczając go nie popełniła błędu w ogóle. Popełniła błąd, gdy ten jeszcze u nas grał - Rzucany po każdej sekcji od juvenilu po Barce B i pierwszą ekipę. Tak się piłkarzy nie rozwija w treningach do dorosłej piłki. Poszedł do Chelsea i mimo braku minut - ma gwarancję rozwoju. A pamiętajmy, piłkarz najwięcej zyskuje na treningach, a to co z nich przełoży - to już tylko i wyłącznie głowa na boisku decyduje. Jeżeli mentalnie jest świetnie przygotowany oraz dobrze się rozwija - to z biegiem czasu zacznie grać częściej (nie w tym, ani przyszłym sezonie ofc, tylko tak w dłuższej perspektywie), a do tego będzie stawał się lepszy.
2
@Balboa901 Wenger
3
Odpowiadając na tytuł - ja się nie czuję, żeby tak było. Jeszcze nie.
3
@FCB24 a czemu nie zrobimy tak, żeby każdy sam zdecydował kto z kim chce grać? Po co nam jakieś losowania?
5
@VeB 1899 Powiedzi, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bez mówienia, że nie potrafisz.
"Wychodząc z założenia, że im więcej pozycji, na których można grać, tym lepiej, to prawda, że na „9” czuję się bardzo komfortowo i tam lepiej mi idzie. Coraz bardziej widzę się w przyszłości na pozycji środkowego napastnika."
0
@Stinger_ a który klub jest rządowy?
0
Dobrze patrzę, Legia musi wygrać, żeby Jaga weszła do top8?
1
Frajer spotkał Frajera. Pewnie skończy się na 3-3. XD
1
Superman trailer.
1
@jacobFCB Dlaczego czarnoskórzy Anerykanie boją się koszmaròw? Bo ostatni, ktòry śnił został zastrzelony.
1
Jaka jest najbardziej nierealistyczna rzecz w Harrym Potterze? Rudy mający przyjaciół.