Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Harry Pen.
0
Jak sądzicie, czy Tyson Fury pokona Usyka, czy jednak ponownie Ukrainiec?
0
@jacobFCB A, no to zmienia wszystko.
0
@jacobFCB A w ogóle, to jest siłownia, na której aktualnie trenuję.
https://www.instagram.com/mxp_fitness/
0
@jacobFCB Uczęszczam na ten moment jedynie na klasy boksu, nie robię żadnego treningu 1-1 z trenerem, ale czasami w wolnym czasie praktykuję różne rzeczy, np. pracę nóg, głowy, albo na worku technikę ciosów. Nie zawsze jestem w stanie przyjść na trening w czwartek, który ma sparingi, ale dla odmiany co sobotę z paroma ziomkami robimy sobie kilka rund i się obijamy nawzajem.
Z ciekawości, jaki zawód? Ja niestety bez zawodu i nie wiem co robić w sumie w życiu, poza ogólnym uprawianiem sportu.
0
@jacobFCB Pójdź dla zabawy. Uwierz mi, to jest super uczucie.
1
@jacobFCB Od marca tego roku. Miałem nawet walkę, ale nie byłem doświadczony i tko w drugiej, ale zrobiłem to dla zabawy i było fajnie. No może poza wstrząsem, który wykluczył z jakiegokolwiek treningu na 3-4 tygodnie heh. Trenuję ogółem w Szkocji, bo tam mieszkam. Na początku miałem ziomka co jest trenerem personalnym i uczy podstaw, zaoferował mi walkę, to przyjąłem, jak napisałem - dla zabawy, ale teraz zrobię to trochę profesjonalnie i podejdę kolejny raz w przyszłym roku.
0
@jacobFCB Tak, tak.
0
Ua, sparingi to jest to. Adrenalina, cudowne uczucie. Jedyny minus, to późniejszy ból po nich, ale jak to na siłce u mnie jest wywieszone "Pain is temporary, pride is forever".
0
Przyszedł po drwala.
https://www.instagram.com/reel/DCmdhRPtIZ4/?igsh=MXh0enV1bTQ3YWpyZA==
1
@Sulimo Trylogia Nolana Batmana. E. Dobra, jest Nietoperz, to dorzucam Rocky. Każdy film wsm z tych starych, poza piątką.
0
@Kengo Widziałęm to rano lub wczoraj wieczorem. Mocne.
0
Forrest Griffin vs Stephen Bonnar. Co sądzicie o tej walce?
0
@negreanu Pewnie ta, chyba że zanim by do tego doszło, to dałby mu swoją wizytówkę i wysłał do spania Jonesa.
0
Albo wyobraźmy sobie Jones vs magiczna aura Pereiry. :D
0
No to chyba zobaczymy Aspinall-Jones.
0
No to dawać Aspinalla teraz.
0
No i main event.
0
@adamek20151 No taaa, ale ja bym chciał Aspinalla zobaczyć walczącego z Jonesem.
0
To w nocy Jones wygrywa i kończy karierę, żeby nie zmierzyć się z Aspinallem.
0
@Batys Chyba jakby Cus żył dłużej.
3
Od czasu Nawałki tylko Sousa potrafił coś w tej kadrze fajnego zrobić, ale nie było wyników. Od jego odejścia nie ma wręcz sensu oglądania poza turniejami tej kadry. Ewentualnie, gdy zmieni się selekcjoner, to dwa pierwsze jego mecze na zobaczenie jego koncepcji. Brzęczek, Michniewicz, Santos i Probierz, każdy taki sam styl wprowadził z autobusem i w trakcie ataku spamowaniem wrzutek, a tylko u Michniewicza jakimś cudem się udało wynik zrobić.
0
Ciekawa była chociaż ta walka?
0
To Oliveira znowu usypia Chandlera?
1
@Stinger_ Jak dobrze pójdzie mu, to i lidera wyprzedzi.
0
13 meczy, 16 goli, 14 asyst. Kto zrobił w takim okresie takie statystyki?
0
Nawet jutro nie czekam, bo Tyson skończy Jake'a w pierwszej.
0
"Nie, nie, nie, nie. Zamiast nas puści jakichś przygłupów z sił specjalnych z jakimiś pedalskimi kardiomonitorami przy spluwach."
0
@Rust_Cohle Żebyś się nie zdziwił, jak Tyson skończy w ramblowskim więzieniu.
5
Pingwin musi zgarnąć jakieś nagrody. Złoto. Każdy odcinek wybitny... Chapeu bas.