Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówiłem że będzie 5:1 dla City, jednak przeceniłem Real
0
Zaczynamy odliczanie do manity
7
@Cule1234 sportowcy nigdy nie byli wybitnie inteligentni, jak padają takie teksty to trzeba od razu delikwenta zapytać czy uważa że smutek kilku Rosjan jest dla niego ważniejszy niż masowe mordy i gwałty na Ukrainie.
3
@AmigoBlancos Wiele razy broniłem Koemana kiedy uważałem że obrywał na wyrost i powinniśmy pamiętać w jakiej sytuacji przychodził do klubu. Tak teraz będę bronił Xaviego bo jak można porównać sytuacje w której facet miał okres przygotowawczy i całkiem inny zespoł (moim zdaniem lepszy, oczywiście początek tego sezonu to już inna bajka) z sytuacją w której Xavi nie miał możliwości przeprowadzenia obozu przed sezonem i wszystkie schematy wprowadzane są na żywca.
1
@Objectivo a może zamiast szklanek kuli jestem nauczony doświadczeniem :) widziałem filmik zrobiony o tym pakiecie, zanosi się na to że będzie o wiele słabszy od xbox game pass, a co najważniejsze nie będzie nowości na premiere.
1
@Objectivo specjalny pakiet dający dostęp do 400 gier! 400 gier w których 99% pozycji to śmieci lub archaiczne gry które chodzą aktualnie po 10-20zł na storze.
7
@Barca1992 Wiadomo czy będą jakieś rekompensaty dla Polaków którzy muszą żyć pod rządami tego Pana?
2
@Image 5-1 dla City, róbcie screeny
0
@Rewolucja123 Masz racje, City jest o wiele lepsze, wciśnie dzisiaj 4 albo 5
2
@Mr8lack byłem ale lipa straszna, mają tylko ziemniaki.
0
Wincyj kontuzji, za dużo szczęścia mamy w tym sezonie.
1
@lucca87 Jeżeli uważasz że Nico Kessie i Pablo Torre to zawodnicy nie do ruszenia to... no cóż :)
0
@Jestjakjest a ja uważam że czepiamy się ciągle tego Frankiego jakby od niego zależała gra drużyny. Frankie zagrał faktycznie słabo, ale słabo zagrał też Busquets, Auba, Ferran, Dest, Alba. A Nico który wszedł za FDJ nie wniósł absultnie nic do gry i jego obecność można było zauważyć tylko kiedy wchodził na boisko. Ponadto śmiem twierdzić że ostatni miesiąc dwa Holender miał całkiem dobry.
5
@macio_944 niekompetencja sędziego nie tłumaczt VARu, przecież właśnie po to jest ten cholerny VAR... Były 3 sytaucje w których powinien interweniować! Faul na Gavim w 1 i 2 połowie i ręka po strzale Depaya. Sędzia tym czasem milczy. Mówiono że VAR skończy z wałkami, tymczasem sędziowie w Hiszpanii pokazują jak można ten problem obejść, wystarczy używać go arbitralnie i masz pecha...
0
Pamięta ktoś kiedy ostatni raz Dembele trafił w bramkę?
0
Świetny sędzia, w ogóle jestem zachwycony, serio szanuje. Chciałbym żeby każdy nasz mecz sędziował. Prawdziwy fachowiec.
0
Rayo gra na czas od 30 minuty to pewnie sędzia doliczy 3 minuty xD
0
@zmiter912576 Conajmniej 2 karne kontrowersyjne i 1 skandaliczny. U nas ewidentne karne i czerwone kartki nie gwizdnięte, ach Ci sędziowie :)
2
@DonAndrzejos taktycznie? Rayo oddało jeden strzał… na moje to w ogóle błąd Matsa bo nie miał prawa puścić tego po krótkim. Oprócz tego poprzeczka i spojenie, ewidentny karny nie gwizdnięty. Może nie jest to dominacja ale nie powiedziałbym że Rayo jest dzisiaj lepsze
3
Mam dość tych sędziów. Rzygać mi się chce jak widzę co robią. Całkowicie odechciewa mi się oglądać meczy, w meczu RSS sędzia chciał żeby naszym nogi pourywali, teraz to samo, kartki jedynie za dyskusje z arbitrem, ewidentny karny nawet nie był sprawdzany na Varze…
5
Real dostaje 5 karnych w 2 meczach a tutaj nawet varu nie ma… Ci sędziowie mogliby chociaż udawać że nie są stronniczy.
0
@GeraltzKatalonii niesprawiedliwe to jest to że RSS nie gra w 10 od 2 minuty
0
To był boiskowy bandytyzm… co robi sędzia??
0
Wiadomo czym sąd argumentuje racje Uefy?
2
@Wyjadaczmasla powiem Ci tak, z tego co wiem to jednak portal Polski, o Hiszpańskim klubie, ale jednak Polski więc przedstawiam swoją opinie z perspektywy zdroworozsądkowego myślenia Polaka, jeżeli w Hiszpanii to jest skandal, fajnie, nie interesuje mnie to, my jednak w Hiszpanii nie jesteśmy, jesteśmy na forum publicznym na którym większość osób jednak w Hiszpanii nie mieszka i przynajmniej ja, nie mam zamiaru ptrzeć na problem z perspektywy Hiszpana. Najwidoczniej brakuje w Madrycie ludzi myślących logicznie, nie dziwi mnie to w sumie, ja jednak nie mam zamiaru przyjmować narracji z którą się nie zgadzam. Nie ma w kontaktach ani rozmowach Pique niczego kontrowersyjnego.
3
@Wyjadaczmasla w Hiszpanii sędziowie nie są skorumpowani a zwyczajnie słabo, dodatkowo sporo z nich kibicuje Realowi. Szukasz taniej sensacji.
W Katalonii to jest popularne? No tak nigdzie indziej tak się nie dzieje… Nepotyzm wymyślono w Hiszpanii, kolesiostwo jest wszędzie, zawsze było i będzie. Sport to zamknięte i hermetyczne grono które ma skłonności do wykorzystywania swoich znajomości. Spójrz na listę topowych agentów, to nie przypadek że najlepsi wiążą się z Mendesem, Zahavim czy Raiolą, oni lepsi od innych są w tym że znają kogo trzeba.
1
@Wyjadaczmasla w d*** mam Ramosa i krzyki pseudokibiców szukających sensacji, sorry ale w tej wypowiedzi nie ma grama kontrowersji, nie wiem czy dałoby się tą rozmowę przeprowadzić w bardziej poprawny sposób. Rubi mówi, wszystko jest uczciwie i sam tego pilnuje, nie ma karnego bo takie są przepisy. I nagle leci hejt że skandal … no sorry to co miał napisać? Spier**** nie pisz do mnie?
12
Stop, ktoś z osób krytykujących Pique czytał ten wyciek?? Ludzie przecież to wygląda jak normalna ludzka rozmowa 2 osób które mają dobre relacje. Pique mówi że sędziowie czegoś nie gwizdnęli, Rubi odpowiada że takie są przepisy, no k**** jeżeli to nie jest przykład na to że nikt nie jest faworyzowany to ja nie wiem jaki jeszcze może być. Tam nie ma nic kontrowersyjnego!
0
Wszystko spoko ale jakim cudem wam wyszło że tracimy 1.6 bramki na spotkanie?? 35 bramek w 30 spotkaniach?? Na moje to chyba raczej 1.16
1
@regatta52 Dzień po tym jak odpadliśmy zrezygnowałem z subskrypcji, wszystko było pięknie aż do momentu jak 2 dni później ściągnęli mi hajs z konta i subskrypcja znowu magicznie się pojawiła na koncie, anulowałem drugi raz napisałem do nich i mam nadzieje że nie będzie mi dane nigdy więcej korzystać z tego g...