Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Konsekwencja wystawiania ocen jest ZEROWA, Alba z 8 za co? Nie mówię że zagrał zły mecz ale ocena 8 to bardzo wysoka nota i zdarza się że przez kika kolejek nikt nie dostaje wyżej niż 7. Alves w obronie objechany obnażony wielokrotnie, bramka nie jest jego winą ale bądźmy szczerzy, gdyby tam był Dest to zdążyłby zablokować to uderzenie. Dembele 6, no sorry ale jedyne co mogę na pisać to XD 18 strat! 2 udane dryblingi zero asyst 0 goli. Frankie zagrał słaby mecz ale, ale jeżeli dajecie Frankiemu 4 który ma 5 strat i celność podań na poziomie 92% a Pedriemu który zaliczył asystę przy bramce Elche, zanotował 15 strat i miał celność na poziomie 82% przy czym również nie strzelił ani nie zaliczył asysty, ma 5 ... no to nie wiem już, naprawdę nie wiem co myśleć. Dest za 5 minut na boisku, dosłownie 5 dostaje note 6 xD
1
@pax a może długie piłki to nie jest jedyny wyznacznik gry do przodu? A klepanie do najbliższego to znaczy nic innego jak grę asekuracyjną?
11
@Pablit Aktualnie w klubie nie ma 4 z 12 wymienionych przez Ciebie zawodników, a Ty boisz się o liczebność obrony ...
0
Wiele osób mówi o transferach, moim zdaniem póki co, najlepszy transfer to nowy sztab medyczny. Od jakiegoś czasu większość zdrowa i nikt się nie łamie.
0
@Kwasiak98 jak już to jest 0,042 ale nie, rubel się nie umacnia tylko złoty spada. Jak porównujesz kursy to patrz na kurs względem dolara albo euro a nie złotego.
0
@kamyk_23 skąd to ogólne przekonanie że zwykły idiota musi być ruskim agentem? Ciekaw jestem czy anonymous ujawnią tą listę szpiegów bo wielu nieźle gula skoczy.
0
@Colon Próba ratowania wizerunku? Teraz się obudzili? Pytanie co na to pan Czarzasty który twierdzi że Rosjanie wyzwolili Polskę w 45.
0
@MrShakira tak Xavi zrobił super robote ale przypominam że Koeman nie miał Dembele, Ferrana, Pedriego, Alvesa, Traore. W ataku musiał grać Destem, więc zwyczajnie darujmy sobie porównania i cieszmy się Xavi ball
10
Brakuje mi słów żeby opisać co się dzieje. Oglądanie takiej Barcy to czysta przyjemność, nie czułem się tak od czasów nawet nie Enrique a Guardioli.
0
@Kaziol47 Wieku nie oszukasz a lepiej wydać hajs na kogoś perspektywicznego, pozdrawiam.
0
@IronSanHybrid no nie, skąd na LR polityka ściągania za gotówkę emerytów? facet będzie miał 31 lat, w innych klubach nie chcą dawać zawodnikom po 30stce kontraktów dłuższych niż rok dwa a my chcemy wydać ponad 20mln euro na takiego? I Ile pogra? Nie wszyscy zawodnicy dobrze się starzeją. Wolałbym zawodnika który stworzy z Araujo duet na lata a nie zakończy kariere zanim Araujo będzie miał 25lat.
0
@IronSanHybrid Koulibaly w czerwcu skończy 31 lat. Serio?
0
@MaFCB Sorry ale z jakiej paki USA ma wysyłać wojska na Ukraine ? Ukraina nie jest w NATO, czemu amerykanie mają poświęcać życie swoich obywateli w imie wolności w europie, skoro nie robią tego państwa europejskie? Dodatkowo USA aktualnie skupia się na Azji i Chinach, nie może grać na dwa fronty.
Jedyny i prawdziwy problem to kraje europy z niemcami na czele, po co inwestować w armie? przecież amerykanie nas obronią, po co zastanawiać się nad alternatywnymi źródłami energii jak przecież można sobie zrobić rezerwy z ruskiego gazu, nie dość że taniej to jeszcze zarobimy. Niemcy to prawdziwa plaga europy, zrobili sobie tutaj prywatny folwark i płacimy za to cene. To niemcy budowały kolejne gazociągi z ruskimi, oprócz NS1 i NS2 był jeszcze pomysł na gazociąg przyjaźni w latach 60tych, to niemcy blokowali dostawy bronii na Ukraine, to niemcy blokują sankcję i to niemcy były pasywne w 2014 roku kiedy Rosjanie anektowali Krym.
22
@Rewolucja123 Szkoda że nie podał do Ferrana w sytuacji w której załadował gola kolejki? Cóż za szczęście że walił na bramkę bo Torres jest w takiej formię że nie mam pewności czy trafiłby w piłkę. A nawet jakby trafił to zwyczajnie oglądanie tej bramki to czysta przyjemność.
0
Jak patrze na nasz aktuany skład to trochę się obawiam o ten mecz…
0
Riqi prawie asysta… jprdl potrzebowal 2 minut zeby cos spartolic
2
@hayek ale ma Holenderski paszport :)
8
Nie wiem jak Xavi to robi ale w kilka miesięcy odmienił Holendrów jak za dotknięciem różdżki, LDJ FDJ teraz Dest… ciekawe co Depay pokaże
0
Dla mnie ten faul pod czerwo podchodził, wyprostowana noga od tyłu, dodatkowo faul taktyczny… chociaż był mały impet
5
Ferran powinien usiąść na ławce i ochłonąć bo jego gra robi się irytująca.
7
@fart oczywiście że nie wyśle, Ukraina nie jest w nato, a wysłanie amerykańskich żołnierzy oznaczałoby otwartą wojnę z Rosją. Taki wariant odpada bo USA muszą pilnować morza południowo chińskiego
0
@maroon no właśnie nie, bo patrzą jedynie na hajs. Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi :) Najbliższy mundial to najlepsza wizytówka tego o co dba FIFA
1
@MESSIah16 W FIFA jest miejsce dla każdego kto płaci, prędzej wywalą Ukrainę niż Rosję, w końcu hajs z gazpromu nie śmierdzi. Ach ten romantyzm footballu.
0
@patry295 Ludzie serio dalej dają się na to łapać? Przecież takich spraw w ostatnich kilku latach było chyba dziesiąt ... a jeżeli ktoś inwestuje w coś promowanego przez gwiazdę porno to jakoś mi go nie żal ...
0
@pax Na tym ujęciu świetnie to widać, Frankie nagle się zatrzymał i patrzył na Solera, Mingueza został zostawiony 2 na 1.
@kejdzi Nie, przy golu Zielińskiego identycznie zachował się Pedri. Biegł za nim do pola karnego a potem go zostawił.
0
@Rewolucja123 zwykle jak podają składy ;)
0
@AnnaMarianna Jeśli szukasz osoby jednej na 100 milionów to musisz uzbroić się w cierpliwość i dawać sobie szansę poznania takiej osoby.
0
@Rewolucja123 @AllBundy Też miałem takie wrażenie ale komentatorzy mówili że to Minugueza miał kryć Solera, jak widać nie pierwszy raz bredzą :)
0
Czy przy bramce Solera krycia nie zgubił przypadkiem Mingueza??
0
@Naturopata staram się czytać różne źródła żeby poznać różne narracje :) w tym aspekcie to raczej podali to co było na konferencji.
@Xwowrak Jak mam być szczery to nawet nie pamiętałem że są jakieś limity...