trzeba byc ślepym zeby nie zauważyc że należały sie dwa karne dla Chelsea. choc jestem fanem Barcy to co zrobił sędzia wczoraj to dramat , porazka co by tu nie mówic liga angielska to bardzo silna liga , najlepsza oprócz Barcy żaden inny zespół nie potrafi z nimi rywalizowac z zespołami z angielskiej czołówki . Jestem zadowolony że duma gra w finale ale nie tego sie spodziewałem po mojej drużynie
trzeba byc ślepym zeby nie zauważyc że należały sie dwa karne dla Chelsea. choc jestem fanem Barcy to co zrobił sędzia wczoraj to dramat , porazka co by tu nie mówic liga angielska to bardzo silna liga , najlepsza oprócz Barcy żaden inny zespół nie potrafi z nimi rywalizowac z zespołami z angielskiej czołówki . Jestem zadowolony że duma gra w finale ale nie tego sie spodziewałem po mojej drużynie
Komentarze
0
trzeba byc ślepym zeby nie zauważyc że należały sie dwa karne dla Chelsea. choc jestem fanem Barcy to co zrobił sędzia wczoraj to dramat , porazka co by tu nie mówic liga angielska to bardzo silna liga , najlepsza oprócz Barcy żaden inny zespół nie potrafi z nimi rywalizowac z zespołami z angielskiej czołówki . Jestem zadowolony że duma gra w finale ale nie tego sie spodziewałem po mojej drużynie
0
trzeba byc ślepym zeby nie zauważyc że należały sie dwa karne dla Chelsea. choc jestem fanem Barcy to co zrobił sędzia wczoraj to dramat , porazka co by tu nie mówic liga angielska to bardzo silna liga , najlepsza oprócz Barcy żaden inny zespół nie potrafi z nimi rywalizowac z zespołami z angielskiej czołówki . Jestem zadowolony że duma gra w finale ale nie tego sie spodziewałem po mojej drużynie