0

trzeba byc ślepym zeby nie zauważyc że należały sie dwa karne dla Chelsea. choc jestem fanem Barcy to co zrobił sędzia wczoraj to dramat , porazka co by tu nie mówic liga angielska to bardzo silna liga , najlepsza oprócz Barcy żaden inny zespół nie potrafi z nimi rywalizowac z zespołami z angielskiej czołówki . Jestem zadowolony że duma gra w finale ale nie tego sie spodziewałem po mojej drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?