0

@miko1711 około godziny wcześniej otwierają bramki

0

@Ptasior odstawił gluten

0

@fcbartosz można, nie można wnosić napojów i maczet

0

@Herato kiedyś whatsapp na androida był płatny, pierwszy rok za darmo a kolejny 1 euro. Na iphone był zawsze za darmo, tzn też było napisane, że po roku płatny ale nigdy tej opłaty nie pobierali. To spowodowało słuszną niechęć androidziarzydo tego komunikatora. To były jeszcze czasy przed przejęciem przez FB.

1

1

@paweldunajecfcb raczej bym sobie darował za taką cenę. Najtańszy 200 euro? Karnety na oficjalnej stronie Szachtara były od 170 euro, za 3 mecze. Teraz sprzedają na Porto, ceny od 45 Euro. Pod koniec września mają poinformować o dokładnej dacie przedsprzedaży biletów na mecz z Barcą.

0

@Tasde ale to trzeba wiedzieć że opcja hamulcowa to lewica z kanclerzem na czele a opcja pro Ukraina i USA to zieloni z minister spraw zagranicznych Baerbock i z tym ministrem rolnictwa Özdemirem. W koalicji nie ma zgody.

0

@xavi890 i jak tam?

1

@P33ck tylko Bayern w 2020 zdobył LM

0

Oczywiście dziennikarzyna z madryckiego ASa musiał wspomnieć o Liverpoolu pomimo, że aktualnie w składzie został tylko MAtS i SR z tamtego meczu

2

@Vernon_Roche zamien x na twitter

0

@Tasde to nie jest piłkarz realu, chyba że masz na myśli że były piłkarz realu

2

@Kazragore 02.01.2022 vs Mallorca na wyjeździe, wygraliśmy 1:0 po bramce potężnego Luuka

2

@DonMatteo901 a ja na to: iptv

17

Ostatnio Dani Olmo wrzucił fotkę na której było widać telewizor z odpalonym meczem w aplikacji IPTV, także jak widać bogaci tez mają wywalone jajca.

0

@talizmo ciekawy wpis. Przedostatni akapit Alonso przed Bayernem do edycji

0

@Criss18Barca wczoraj było live spotkanie zarządu i Stana nie było. Myślałem, że jest może na urlopie. Ale jeśli nie to coś może być na rzeczy.

0

@priest9999 jaki koncert?

1

@kubix05 co tydzień na nowo musiałem negocjować z kilkoma kumplami, żeby się nie urywali z zajęć bo byśmy pełnych dwóch składów nie mogli skleić.

0

@DamianBarcaCule to sprzeda e stratą 20% i kupi 16 pro. W czym problem?

0

@BulaKG nosisz też wysokie af1? Bo mi one nie podchodzą - wkurza mnie ten rzep. Dunki tego nie mają więc zobaczymy. Na wiosnę spróbuję też niskich dunków

1

Jakie sneakersy są według was najlepsze? Pomimo, że co drugi je nosi, to dla mnie nadal air force 1. Nigdy nie nosiłem dunków. Wczoraj zamówiłem Nike Dunk High x SOULGOODS i już nie mogę się doczekać.

0

@tbas jak można sobie wywalczyć miejsce do gry na pozycji która w taktyce trenera nje istnieje?

0

@Hosh on to importuje z apki Huawei do apki strava i ma dwa różne wyniki. Nic nie pisał że rejestrował bieg na dwóch urządzeniach równocześnie.

0

@KrystianR potestuj może dłużej bo tak po jednym biegu to trochę mało

26

No to już można zrozumieć, dlaczego Messi nie mógł zarabiać symbolicznej złotówki. Tzn może mógł, ale Teba$ by i tak wpisał 50 mln.

0

@escarabajo już wiele razy było mówione, że kasa dla Kuleszy się tak nie liczy. On chce mieć sukcesy w piłce, bo wtedy będzie miał spokój, sponsorzy będą zadowoleni i będą dalej dawać kasę a Kulesza będzie miał realną szansę zostać ponownie wybranym.

17

@pioz123 nie czytał artykułu oraz nie wie kim jest Enric Masip

1

@cooen zgadzam się, to jest nielogiczne i niewygodne. Szczególnie że większość czyta jeszcze komentarze więc trzeba skakać po stronie jak małpa dół, niżej, gora, jeszcze niżej

0

@niepijpiotrek wiadomo że nasz kapitan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?