Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@marqino wracaj do siebie dzieciaczku
0
Postawiłem na Barcę 6:0 z 2xbooster. Blisko było.
1
@FcPortoFan1999 tylko kraje trzeciego świata traktują ten puchar poważnie.
0
@sokot nic nie będzie ciekawego, tych co idą pod prąd zakrzyczą, zastraszą, zaszczują
0
@zombie jaka walka o przekonania? One nadal nie określiły oficjalnie o co im chodzi konkretnie.
8
@Barcafan2020 jeszcze dwa lata będziemy się z nim męczyć po powrocie, bo na bank nikt go nie kupi
0
@LM10GOAT pamiętam Legie wychodzącą z grupy LM. Chciałbym jeszcze kiedyś przeżyć coś takiego.
1
@MessiForeverTheBest ale jeśli ktoś rozpowszechnia nieprawdę, jak np. "polskie obozy koncentracyjne" to rolą odpowiednich organów państwa jest reagować.
1
Jego ojciec jest jego menadżerem, powodzenia
0
@sintesox Felix nie nadaje się na prawe skrzydło w graniu szeroko. A do gry obok/za Lewym pierwszy w kolejce jest Pedri
Edit ale może być tak, że to Pedri + Felix w pierwszym a Gundogan na ławkę
1
@Tomek_TF na razie wypożycza jej swojego psa
0
@AlphaNumeric gdy ostatni raz zdobywalismy LM w pomocy mieliśmy czterech (sprawdzonych jak to piszesz) zawodników. W ataku jeden rezerwowy Pedro.
0
"Nie zostaję, dlatego, że mi się to podoba" przecinek przed "dlatego" do usunięcia
0
@Destroyer_of_Worlds Balde jest już zarejestrowany w pierwszym składzie więc nie ma już problemu z przedłużeniem i podwyżką.
0
@Peciak a kto go nie ma? XD
1
@zombie słownik PWN "cyrk 4. pot. o śmiesznej, absurdalnej sytuacji; także: o dziwacznym, rażącym, zwracającym uwagę czyimś zachowaniu"
0
@Greenalley Felix przed przyjściem do nas przedłużył kontrakt z Atletico do 2027 z obniżeniem swojej pensji , także będzie ich stać posadzić go na ławce jeśli nie będzie współpracował
0
@fenix1983 apka UEFA gaming a w niej predictor
0
@fenix1983 w fantasy football, artykuł wisi na głównej
1
@MichuZ44 on tam nocuje?
1
@MichuZ44 podobno przemycą go w kontenerze jak Tylor Swift także bądź czujny
0
@antymadridista100 to na tej stronie są reklamy?
1
@Kgorecki2500 ten Niemiec ma obydwoje rodziców Turków
0
@AduŚ07 ale podpisał umowę tylko do ME2024, jak mu się spodoba i będzie miał sukces to zostanie. W tym sezonie już nie miał szansy na jakiś ciekawy klub. Może czeka na real po odejściu Ancelottiego
0
@miko1711 około godziny wcześniej otwierają bramki
0
@Ptasior odstawił gluten
0
@fcbartosz można, nie można wnosić napojów i maczet
0
@Herato kiedyś whatsapp na androida był płatny, pierwszy rok za darmo a kolejny 1 euro. Na iphone był zawsze za darmo, tzn też było napisane, że po roku płatny ale nigdy tej opłaty nie pobierali. To spowodowało słuszną niechęć androidziarzydo tego komunikatora. To były jeszcze czasy przed przejęciem przez FB.
1
@paweldunajecfcb karnetów już nie ma. Patrz mój komentarz wyżej.
https://www.ticket-onlineshop.com/ols/shakhtar/en/champions-league/channel/shop/index/
1
@paweldunajecfcb raczej bym sobie darował za taką cenę. Najtańszy 200 euro? Karnety na oficjalnej stronie Szachtara były od 170 euro, za 3 mecze. Teraz sprzedają na Porto, ceny od 45 Euro. Pod koniec września mają poinformować o dokładnej dacie przedsprzedaży biletów na mecz z Barcą.