7 kwietnia 2022, 21:00
0
@Katalonbar Ale że o co chodzi ?
1 kwietnia 2022, 15:16
1
Uuuu wywieranie presji
22 marca 2022, 21:29
2
@Hosh Ronald Koeman
21 marca 2022, 21:21
@MrShakira 7 pomocników*
20 marca 2022, 20:47
@Lionel_Messi10 ta koszulka na tym zdjęciu wygląda coś lepiej niż ta co mamy teraz
17 marca 2022, 20:40
3
Maszyna robi wrrrrruummmm
17 marca 2022, 20:18
9
Nie no sędzia do zmiany
17 marca 2022, 20:12
@thecreativepl Jeden
17 marca 2022, 19:57
Ale dobre Chocapici
15 marca 2022, 18:31
Widzę że większość osób tutaj wie lepiej od trenera kto jest bardziej potrzebny w drużynie.
12 marca 2022, 21:31
@David_Beckham King Puig
12 marca 2022, 21:30
@Kgorecki2500 król polski
10 marca 2022, 20:16
Wogle fajny ten nowy batman ?
2 marca 2022, 19:30
15
@Patrykl145 Chciałbyś hejterze jeden
25 lutego 2022, 22:09
Ej a Gerwazy to był największy wróg Protazego ?
25 lutego 2022, 22:05
@D10SLEO Oby go uratowali bo jak się utopi to będzie tragedia
24 lutego 2022, 22:54
@!34RC3!_0N4 Przecież jest ogień już teraz
24 lutego 2022, 22:53
4
@PatrychoO Ter Rorist wygrywa według mnie
24 lutego 2022, 22:47
@NicoGonzalez i to pisze sam Nico Gonzalez
24 lutego 2022, 21:37
Ferran Bobberss
24 lutego 2022, 21:16
Ale to nie ten de jong, tego nie lubimy
23 lutego 2022, 22:09
@Rust_Cohle Ja bym się bał pisać tego typu komentarze.
19 lutego 2022, 10:47
@MSN30 Trenażer ?
18 lutego 2022, 22:31
25
Próba wywarcia presji na tebasie
18 lutego 2022, 22:21
@norbi77 Niech żyją polskie jabłka !
18 lutego 2022, 20:45
@Ali3231 No chyba
17 lutego 2022, 20:16
@SinMistico Odpadło
17 lutego 2022, 20:10
@Coutinho007 Ale adama ma obie nogi.
15 lutego 2022, 21:03
@Krzychu1010 podpinam się do pytania
15 lutego 2022, 14:00
Dupa boli jak cholera
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Katalonbar Ale że o co chodzi ?
1
Uuuu wywieranie presji
2
@Hosh Ronald Koeman
0
@MrShakira 7 pomocników*
1
@Lionel_Messi10 ta koszulka na tym zdjęciu wygląda coś lepiej niż ta co mamy teraz
3
Maszyna robi wrrrrruummmm
9
Nie no sędzia do zmiany
0
@thecreativepl Jeden
0
Ale dobre Chocapici
2
Widzę że większość osób tutaj wie lepiej od trenera kto jest bardziej potrzebny w drużynie.
0
@David_Beckham King Puig
0
@Kgorecki2500 król polski
0
Wogle fajny ten nowy batman ?
15
@Patrykl145 Chciałbyś hejterze jeden
0
Ej a Gerwazy to był największy wróg Protazego ?
0
@D10SLEO Oby go uratowali bo jak się utopi to będzie tragedia
0
@!34RC3!_0N4 Przecież jest ogień już teraz
4
@PatrychoO Ter Rorist wygrywa według mnie
1
@NicoGonzalez i to pisze sam Nico Gonzalez
0
Ferran Bobberss
0
Ale to nie ten de jong, tego nie lubimy
0
@Rust_Cohle Ja bym się bał pisać tego typu komentarze.
0
@MSN30 Trenażer ?
25
Próba wywarcia presji na tebasie
2
@norbi77 Niech żyją polskie jabłka !
1
@Ali3231 No chyba
0
@SinMistico Odpadło
0
@Coutinho007 Ale adama ma obie nogi.
0
@Krzychu1010 podpinam się do pytania
1
Dupa boli jak cholera