0

@Katalonbar Ale że o co chodzi ?

1

Uuuu wywieranie presji

2

@Hosh Ronald Koeman

0

@MrShakira 7 pomocników*

1

@Lionel_Messi10 ta koszulka na tym zdjęciu wygląda coś lepiej niż ta co mamy teraz

3

Maszyna robi wrrrrruummmm

9

Nie no sędzia do zmiany

0

0

Ale dobre Chocapici

2

Widzę że większość osób tutaj wie lepiej od trenera kto jest bardziej potrzebny w drużynie.

0

@David_Beckham King Puig

0

@Kgorecki2500 król polski

0

Wogle fajny ten nowy batman ?

15

@Patrykl145 Chciałbyś hejterze jeden

0

Ej a Gerwazy to był największy wróg Protazego ?

0

@D10SLEO Oby go uratowali bo jak się utopi to będzie tragedia

0

@!34RC3!_0N4 Przecież jest ogień już teraz

4

@PatrychoO Ter Rorist wygrywa według mnie

1

@NicoGonzalez i to pisze sam Nico Gonzalez

0

Ferran Bobberss

0

Ale to nie ten de jong, tego nie lubimy

0

@Rust_Cohle Ja bym się bał pisać tego typu komentarze.

0

@MSN30 Trenażer ?

25

Próba wywarcia presji na tebasie

2

@norbi77 Niech żyją polskie jabłka !

1

@Ali3231 No chyba

0

@SinMistico Odpadło

0

@Coutinho007 Ale adama ma obie nogi.

0

@Krzychu1010 podpinam się do pytania

1

Dupa boli jak cholera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?