0

A po co wychodzić jak można sobie w lidze europy pograć

0

Tak wogle to wiedizeliście że Koemana wywalili z Barcy ?

0

No i wyszło jak zwykle

0

@Azi Ok dzięki (15 znaków)

0

@Azi można jeden mecz wykupić ?

0

Jest gdzieś w internecie ten mecz ?

0

https://ibb.co/5hhQGwG

ciekawe o czym gadają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kapi267 Komentarz całekim niezły chociaż nie miałem zbyt wysokich wymagań

0

@socha, @FCBKUBANO już poprawiłem

0

Dzisiaj odpaliłem fife na konsoli xbox one s i trochę ścinało(podczas gry rzadko raczej w menu) miał ktoś ten sam problem ?

0

@dawidw4 się z nim umów

0

Wie ktoś czy w fifie będzie ta koszulka Barcelony na ligę mistrzów?

0

Ronald Koeman ????????????

0

Kto komentuje ten mecz ?

0

@jutroIV Koeman kazał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Mam pytanie, co polecacie na zatwardzenie ?

0

@umtiti Roberto też ma lepsze statystyki

0

@dawinho80 Braithwaite

1

@ansukapi No i na tebasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?