1 listopada 2021, 19:28
0
A po co wychodzić jak można sobie w lidze europy pograć
1 listopada 2021, 17:57
Tak wogle to wiedizeliście że Koemana wywalili z Barcy ?
24 października 2021, 18:08
No i wyszło jak zwykle
20 października 2021, 18:52
@Azi Ok dzięki (15 znaków)
20 października 2021, 18:50
@Azi można jeden mecz wykupić ?
20 października 2021, 18:49
Jest gdzieś w internecie ten mecz ?
8 października 2021, 21:20
https://ibb.co/5hhQGwG ciekawe o czym gadają
28 września 2021, 19:36
Komentarz usunięty przez użytkownika
27 września 2021, 21:49
1
@kapi267 Komentarz całekim niezły chociaż nie miałem zbyt wysokich wymagań
27 września 2021, 21:46
@socha, @FCBKUBANO już poprawiłem
27 września 2021, 21:34
Dzisiaj odpaliłem fife na konsoli xbox one s i trochę ścinało(podczas gry rzadko raczej w menu) miał ktoś ten sam problem ?
26 września 2021, 17:04
@dawidw4 się z nim umów
26 września 2021, 13:08
Wie ktoś czy w fifie będzie ta koszulka Barcelony na ligę mistrzów?
25 września 2021, 16:16
Ronald Koeman ????????????
20 września 2021, 22:06
Kto komentuje ten mecz ?
20 września 2021, 21:33
@jutroIV Koeman kazał
19 września 2021, 19:16
8 września 2021, 19:11
@kaamil1910 2-0
4 września 2021, 21:03
Mam pytanie, co polecacie na zatwardzenie ?
1 września 2021, 07:21
@umtiti Roberto też ma lepsze statystyki
1 września 2021, 07:12
@dawinho80 Braithwaite
30 sierpnia 2021, 19:20
@ansukapi No i na tebasie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A po co wychodzić jak można sobie w lidze europy pograć
0
Tak wogle to wiedizeliście że Koemana wywalili z Barcy ?
0
No i wyszło jak zwykle
0
@Azi Ok dzięki (15 znaków)
0
@Azi można jeden mecz wykupić ?
0
Jest gdzieś w internecie ten mecz ?
0
https://ibb.co/5hhQGwG
ciekawe o czym gadają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kapi267 Komentarz całekim niezły chociaż nie miałem zbyt wysokich wymagań
0
@socha, @FCBKUBANO już poprawiłem
0
Dzisiaj odpaliłem fife na konsoli xbox one s i trochę ścinało(podczas gry rzadko raczej w menu) miał ktoś ten sam problem ?
0
@dawidw4 się z nim umów
0
Wie ktoś czy w fifie będzie ta koszulka Barcelony na ligę mistrzów?
0
Ronald Koeman ????????????
0
Kto komentuje ten mecz ?
0
@jutroIV Koeman kazał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kaamil1910 2-0
0
Mam pytanie, co polecacie na zatwardzenie ?
0
@umtiti Roberto też ma lepsze statystyki
0
@dawinho80 Braithwaite
1
@ansukapi No i na tebasie