0

Brendan chyba dzwonił o porady do Taty MArtino.
Na Autobus Chelsea wystawił Coutinho na skrzydle i dwóch Dmów zamiast dać grać parze Suarez Sturridge.

0


1.Dos Santos - doznał kontuzji przed 10 kolejką. Do tego czasu grał 21 min więc o czym Ty w ogóle piszesz.
2.Skoro Tello wg Ciebie nie jest zawodnikiem na Barcelone to po co trzymać go bezproduktywnie na ławie i marnować mu talent ? Po za tym to Twoje zdanie, moje jest takie że skoro Brendan Rogers był nim zainteresowany ( oficjalnie ) to myślę że grubo się mylisz i mógłbyć z niego całkiem niezly grajek, tak czy siak po co go trzymał?
3.Czytaj co piszę - Roberto powinien zostać wypożyczony. To samo co Tello. W Almerii miałby pewny plac i kto wie jak dziś grał...Rafinha gdyby został to oglądając jego mecze z początku sezonu skończył by pewnie identycznie jak Roberto - Tyle.
4. 20-22latek musi grać, jak nie gra to się nie roziwja. Zobacz jaki skok jakościowy zrobił Rafinha. Z gościa o którym znafcy pisali że nie ma w połowie takiego talentu jak jego brat do zawodnika miesiąca PD. Ciekawe ilu zawodników miesiąca PD wywodzi się z drużyn 10-20 ligi hiszpańskiej, myślę że Rafa może być jedyny...
5.Nie ma o czym dyskutować jak dla mnie. Alves wali błąd za błędem, olewa obrone, gra totalnie nieodpowiedzialnie z tyłu a jego wrzutki to wręcz parodia. Nie będe Cie przekonywał że błękitny jest bardziej niebieski od czerwonego.
6. Również odpuszczam dyskusję. Bez urazy bo lubie Twoje komentarze ale śmieszy mnie ten argument.Bartra gra lepiej od Mashe i koniec kropka. To ile goli w tym sezonie zawalił indywidualnie MAshe to masakra. To jak zagrał przeciwko Atletico to juz brak słów. MA dobre mecze ok ale Non stop przegrywa pojedynki 1na1 z obrońcami i przepycha go każdy większy gracz.
7.. Cesc od 3 miesiecy jest bez formy a Alexis daje znacznie więcej i tu też jak dla mnie nie ma tematu.


Masz swoje zdanie ja mam swoje. Jak Tata zostanie i wróci Rafinha to już mi szkoda chłopaka.

0

MAsakra !!! to jest ok. 5 sekund !!!

4

Nie wiem czy oglądacie na C+ hita ale masakrycznie opóźniony jest obraz !!!!

1

No nie wiem czy mi się przyda.
Prawda jest zgoła inna wg mnie. A mianowicie taka że być może przy udziale Taty S.Roberto,Tello i Dos Santos stracili "jakąś" bezpowrotną szansę w swoim życiu.
Jak masz 26 lat i rok przesiedzisz na ławce to przezyjesz. Jak masz 21 lat to być może własnie straciłeś bezpowrotnie szansę przeskoczenie o lvl wyżej....
Tata stwierdził że mu się przydadzą. Dlatego zjebał im rok z kariery zamiast wypożyczyć.
Szkoda mi zwłaszcza Roberto bo miał ogromne zadatki na świetnego pomocnika i dziś może razem z Rafinhą byli by gwiazdami takiej Celty...

Oddzielną sprawą jest Montoya i przedewszystkim Bartra. Tu już nie ma żadnych wątpliwości że Tata daje plac za "belki na ramieniu". Czemu Bartra będący w zajebistej formie usiadł na ławie gdy wrócił MAshe ? Zwłaszcza że mamy ogromne problemy z wzrostem w drużynie przez co mnóstwo goli straciliśmy po stałych fragmentach ???
Montoya - Alves ta sama sytuacja. Szkoda nawet pisać.

Ddajmy jeszcze do tego że Cesc totalnie bez formy sadza na ławie Alexisa i mamy obraz tego seonu.

Jestem ostatnią osobą która oczekiwała wygania LM w tym sezonie, ale takiej niesprawiedliwości w doborze składu i takiego braku odpowiedzialności za talenty młodych rozwijajacych się piłkarzy nie potrafie zaakceptować !

1

Thiago najlepszy :) uśmiałem się.
30 letni komin płacowy za mega kasę. Chyba z Zubim jesteś spokrewniony.
Laporte to policzek w twarz Bartry. Dostaje mało szans a sprowadzamy 20 latka.
Potrzebujemy obrońcy od którego trener będzie rozpoczynał ustalanie składu !

Co do Mangali zagadzam się w 100%.

Hummels to najlepiej podający obrońca świata. Gość zagrywa nieziemskie prostopadłe piłki między linie co strasznie przyśpiesza wyprowadzanie kontr czy szybkiego ataku.
Jescze pamiętam jakiś czas temu jak pół tej strony mędrkowało że zarząd się osmiesza szukając bramkarza dobrze grającego nogami. Hahaha bramkarz ma dobrze bronić a nie grać nogami, grzmieli... Po wystepach Pinto już nikt tak nie pisze :)

Po za tym to jeden z najinteligetniej grajacych obrońców, świetnie się ustawia i w powietrzu absolutny top5.Ale wolny to fakt.

Większośc goli tracimy jednak po złym ustawieniu a nie po ścigałkach jak ta Bale'a z Bartrą...
W zasadzie chyba jedyna taka bramka w całym sezonie...

Benatia to świetny obrońca. Świetny 1na1, dobrze się ustawia i świetnie gra głową. W dodatku kosztowałby mniej niż 30mln. Jeśli the Reds chcą Tello to może Sakho byłby do ugryzienia. Garay'a mało razy widziałem ale też wart zainteresowania.

A co do pisania postów w języku obcym to jest to mega żałosne. Nie wiem czy chciałeś zaszpanować składnią na poziomie gimnazjalnym czy jaki inny cel Ci przyświecał ale to polskie forum i dla ludzi którzy nie wstydzą się swojego języka.

1

Co do obrońców to Garay o którego też pół Europy się bije własnie strzelił gola :)

2

Przychodzi Cuadrado to Montoya nie ma co tu siedzieć.
Od wielu lat gra jako PPomocnik lub PSkrzydłowy.

Barcelona jeśli chce zachować równowagę miedzy obroną a atakiem powinna grać 3 obrońców gdy atakuje i 4 gdy się broni. Z racji że Neymar ma skila to lewy obrońca powinień grać jak środkowy obrońca gdy atakujemy a prawy obrońca powinien być takim wahadłowym skrzydłowym, czy jak inni nazywają fałszywym skrzydłowym.
Gdy przeciwnik atakuje pozycyjnie wtedy wracamy do ustawienia z 4 obrońców.

Teraz mamy 2 ofensywnie ( bezmyślnie ) grających obrońców bocznych którzy na hurra idą razem i przy kontrze zostaje tylko 2 obrońców.

Mimo to uważam że Cuadrado to gracz za bardzo ofensywny.
Montoya i Adriano w zupełności wystarczą. Powinniśmy więc kupić zmiennika dla Alby ale o typowo defensywnym usposobieniu.

Tak graliśmy gdy na lewej stronie występował Abidal który głownie bronił a na prawej Alves który głownie atakował :)

0

JAkie to były sezony i gdzie ? przypomniasz nam ?:)

0

Oczywiście,
Jest cała prawda (100%), pół prawda(50%) i gówno prawda (0%).A tak poważnie to BVB właśnie zakontraktowało Gintera z Freiburga więc pewnie hummels odejdzie.

0

Uważasz że Guardiola z celta o lm by walczył?

0

Na bank zostanie w Liverpoolu jeszcze jeden sezon.

0

Pomijając już totalnie nierówną forme turasa w tym sezonie w arsenalu to na jego pozycji mamy absolutny przesyt. Cesc, Iniesta,Rafinha.
Okrutna plota...

0

ból dupy to jak widze Twoje ulubione stwierdzenie. Czyżby nabyte przez trudne dziećinstwo ?:)

0

ale co Cie denerwuje ? że kolega ma swoje zdanie inne niż Twoje ?

0

JAk skończy się 1:1 to zaraz wszyscy będą pisać jaki Pep świetny :D

0

Podaj 3 mecze z tego roku w których Cesc zagrał w Ataku.
Nie szukaj bo i tak nie znajdziesz.
Oglądasz jakies mecze czy tylko forum czytasz ?

1

O co chodzi z Reusem na prawej ?:) Przecież on tam prawie w ogóle nie grywa.
Tylko nie piszcie że to uniwersalny gracz bo tak samo uniwersalny jest Pedro,Neymar i Alexis a każdy z nich na prawej flance traci 30%.

Co do SO - Benatia, Hummels,
Potrzeba jednego bocznego obrońcy który może grać prawa/lewa i jest przede wszystkim obrońcą a nie skrzydłowym.
Ideałem byłby reprezentant hiszpani do kompletu ale Mou raczej go nie odda.
Mam mieszane odczucia co do Mashe. Ale to świetny DM z pozycją w szatni więc nie było by dyskusji gdyby sadzał Busiego na ławe czasem.

Potrzeba 9tki. Pytanie brzmi czy kogoś top i w kwiecie wieku jak np Lukaku ( lewonożny i często w Evertonie gra bardziej po prawo, więc Messi mógłby wciąż grać na środku lekko cofnięty ) czy też " LArssona".
El Haddidi czy Dongou nie będą mieli przyszłości u nas jesli przyjdzie gracz taki jak Lukaku.

Pomocy bym nie ruszał. Bardzo liczę że Rafinha po powrocie szybko wywalczy sobie niepodważalną pozycję w drużynie. Cesc,Rafinha,Iniesta + Xavi. Na 2 pozycje zupełnie styknie.

Sergi Roberto - Denis Suarez - Dongou to gracze którzy powinni zostać wypożyczeni.
Z ważych postaci sprzedał bym - Songa, Alvesa, Tello i ...Pedro.
Deulo powinien jeszcze jeden sezon dostać w Evertonie...

0

Od nowego roku Cesc praktycznie non stop gra w pomocy. Nawet jednego całego meczu w tym roku nie zagrał jako cofnięta 9tka.
Gra piach i tyle !

0

Masz racje Psita. Real to nie Barca i pewnie nie przegra tak wysoko ale za to przez kolejne 12 lat nic w europie nie ugra. Swoją drogą mam wrażenie że to ile lat Real w Europie nic nie wygrywa jest ściśle powiązane z średnią wieku jego kibiców.

0

Widać że Fifa w domu rządzi.
Koke,Vidal,Iniesta,Rafinha,Xavi na 2 pozycje :)
Danilo - widziałeś jakieś jego mecze w ogóle ?:) Obejrzyj z Sevillą gdzie 3 gole hiszpanów po jego indywidualnych błędach.
"Song-Vidal" - sugerujesz że Vidal to DM ? Bo w Juve jest najofensywniej grającym pomocnikiem...
Alexisa zgubiłeś....

0

to za rok najwcześniej :)

0

Ten mecz pokazuje jedną rzecz. Posiadanie wysokiej 9tki a nawet 2óch wcale nie jest żadnym gwarantem strzelania goli autobusom :)

0

jak chelsea ma dziś zamiar się tylko bronić to nie wierze że remis ugrają....

0

JAk dla mnie to 2ga największa wada obecnego trenera. Sam sobie wykluczył kilka opcji.
Sergi Gomez to z pewnością lepszy obrońca niż Busi...
Dongou który skacze wysoko i ma 183cm to był idealny typ na ostatnia 20 min z Atletico. To pod takiego gracza były własnie te wszystkie wrzutki....

Montoya i Roberto to nie gracze Barcy B ale przez Tate stracili bardzo ważny rok...

0

Pomijając już fakt kto w klubie odpowiada za transfery to weź też pod uwagę że trzon tej super druzyny Rudiego stanowią piłkarze których L.E nie miał do dyspozycji a którzy przyszli do klubu latem 2013.
Strootman, Gervinho, Benatia, Nainggolan.

Godne szacunku jest to jak pod jego okiem zmienił się Gervinho. Po tym sezonie w Londynie wszyscy muszą ostro pluć sobie w brodę że sprzedali takiego gracza...

0

Nie lubie Mou ale ma racje. Trochę ich sędzia wydymał w tym meczu.

0

Kolejny raz żenujący sposób się ośmieszasz. Znów okrakiem próbujesz się wycofać :)
wielokrotnie napisałem Ci czemu jesteś debilem :) Przy okazji naszej poprzedniej rozmowy wykazałeś się wybitnym brakiem czytania ze zrozumienim za co później przepraszałeś :)
Wyzywałeś piłkarzy od frajerów udowadniając że sam nim jesteś :) - za to też przepraszałeś i wycofywałeś się okrakiem.

Teraz próbujesz żartować z tego że tylko ja wiem co to parafraza a kilka minut temu pisałeś mi że obrażam trenera z portugali i że nie mam do niego szacunku - z czego oczywiscie znów się wykrecasz i probujesz zmienic temat :)

Jesteś strasznie żenującym typem muszę Ci to przyznać.
Każdy Twój kolejny post to pokaz totalnego braku szarych komórek.
W dodatku jedyne Twoje argumenty to " ha ha ha" bo żadnych innych nie masz.

Strasznie mi Ciebie żal. Od kilku osób dostałem już Pw żebym się nad Tobą tak nie pastwił.

Oczywiście znów możesz odpisać w swoim żalośnym stylu którego podsumowaniem jest Twoja ostatnia odpowiedź. 2 posty i zero treści.

Nawet edytować nie potrafisz.

0

Oj Dezkrit ;)
Pytanie nie jest co wygrał Pep przed przyjsciem do Barcelony a czego nie przegrał ...

Pep to świeżak który trenował z sukcesami rezerwy. Znali go wszyscy piłkarze Barcy i był dla większości idolem. Sukcesów nie miał bo nie miał gdzie ich mieć. Ale porażek również nie miał.

Bielsa to gośc który trenował już sporo drużyn i generalnie szału nie ma.
Jak chcecie trenera który z jednym z najlepszych materiałów ludzkich w argentynie nie potrafił nawet wyjść z grupy na MŚ to spoko :)

0

Zwijasz Bagasz to parafraza nazwiska portugalczyka i tego że wszędzie gdzie się pojawia dość szybko musi "zwijać bagasz". Nie rozumiem co to ma mieć wspólnego z brakiem szacunku. Określenia tego w jednym z programów na C+ użył Twarowski, mówiąc o tym jak kibice Kogótów nazywają portugalczyka( tam chyba było zwijaj bagasz )

Niestety zapewne jak częśc gimnazjalistów Ty nie wiesz co to parafraza gimbusiku :)
Wiem za to z czym masz kłopot :) Z tym że wysmiałem Cie pare razy i zrobiłem z Ciebie publicznie matoła kiedy próbowałeś błysnąć ironią, zresztą strasznie nieudolnie, jak na gimba przystało.

Wycofałeś się wtedy z każdego zdania okrakiem i nawet przeprosiłeś :)
Ale widać pałasz rządzą rewanżu. Tak ślepą że dalej się pogrązasz :)

Powiem Ci to kolejny raz. Nie grzesz rozumiem i inteligencją. Nie jest to Twoja wina więc nie chce Cie obrażać :)
Zrób sobie prezent na święta i nie odpusj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?