0

News apropo Maty jest smieszny, skoro mamy w skladzie pedro ktory jest duuuzo lepszy.

Misztrzostwa swiata pokazaly ktory zawodnik jest lepszy. Wiec sprowadzanie rezerwowego rep. Hiszpani zeby gral w miejscu podstawowego gracza rep. Hiszpani na tej samej pozycji to ...yyy żart

0

Do shayba.

Wyobraz sobie sytuacje ze jest polmetek sezonu iniesta łapie kontuzje co mu sie czesto zdarza, xavi zmeczony trudami sezonu i MS rowniez kontuzjowany, a nasz nowy nabytek Cesc tez łapie kontuzje. TAK MOZE BYC !!!! Dlatego proponuje procz cesca kupic jeszcze diego, ozila, gourcuff i pirlo dla pewnosci !! Sezon jest dlugi pamietaj !

Widac ze niektorzy za duzo ogladaja polskiej ligi gdzie 25 latek to wciaz mlody i utalentowany pilkarz ktory ma jeszcze czas :D

Thiago nie ma 16 lat tylko w kwietniu skonczyl 19. Jesli ktos jest perełką, a ponoć Thiago jest to 19 lat ( w trakcie sezonu bedzie mial juz 20 lat ) to chyba odpowiedni wiek na wprowadzanie do pierwszej druzyny.

Mozemy gderac co bedzie jak pol skladu zlapie kontuzje, a mozemy tez sprawdzic ile razy w zeszlym sezonie nieobecni byli razem xavi i iniesta...

I najwazniejsza sprawa....to co pisal autor arta...jesli przyjdzie Cesc to Thiago jest na wylocie i stanie sie z nim dokladnie to samo co z Cesciem....odejdzie do Arsenalu albo czegos podobnego i za 3 lata bedziemy placic ca niego kilkadziesiat baniek....to dopiero jest polityka transferowa :)))

0

Dajcie luz z tym Mascherano. Chcecie go to odpalcie sobie CM i tam go kupcie. YaYa odchodzi bo pewniakiem dla pepa jest busquets i koniec kropka. Jesli dojdzie jakis DM to tylko na zmiane.

0

Cesc zmiennikiem dla xaviego i iniesty :D Swietny pomysl :D najdrozszy zmiennik siwata :)))))

0

Co do transferow.

Podstawowym pivotem w druzynie jest Sergio Busquets i dlatego odchodzi Yaya, jesli mialby przyjsc jakis pivot to tani i na zmiane a nie za grubą kase Mascherano, to jest chyba logiczne.

Na pozostałe dwie pozycje w pomocy mamy xaviego i inieste, keite i hleba i w zupelnosci to wystarcza. Po co na cesc ? Iniesta traci 50% na skrzydle, duzo lepiej gra na srodku pomocy.

Atak...villa, ibra, messi, pedro, bojan. Na tą chwile nie widze potrzeby kupowania kogokolwiek, jak odejdzie ibra to bedzie mozna sie zastanawiac, ale poki co jest pilkarzem Barcy !

Pomijajac narodowsc Ozila to po co nam on wogole ?

Na mnie duzo wieksze wrazenie robi A.Sanchez.

0

szymonst

Tak oczywiscie :) lepiej sprowadzac gwiazdy za 50 baniek :) wroc do CM i tam sobie je kupuj ;) Pewnie piales z zachwytu jak zlatan przychodzil. Dos Santos dostawal bardzo malo szans na gre tak jak malo dostaje szans bojan, i az dziw ze nadal chce grac dla barcy, bo z jego talentem moze byc wielka gwiazdą.

Nigdy nie bylem zwolennikiem talentu silvy a to co pokazuje w reprezentacji to juz naprawde kicha. I okolicznosci nie maja tu nic do rzeczy jegomosciu bo fakt jest faktem ze odszedl za 6 baniek a Silva jesli przyjdzie to za 25 mln minimum.

0

Po1) niech iniesta wkoncu gra na swojej pozycji bo na skrzydle traci 30% swojej wartosci.

Cesca nie chce do barcy anie troche.

Wydajemy zdecydowanie za duzo kasy na zupelnie bzdetne transfery.

Bojan w kocowce sezonu pokazal jakie ma umiejetnosci....Gdyby gral caly sezon a nie kupowalibysmy Ibry to Barca byla by bogatsza o 50 baniek i napewno nie miala by gorszego sezonu. Ukrainiec to pomysl Pepa, wyrzucone w bloto 25 mln za obronce !!!! a jeszcze niedawno smialismy sie z 30 baniek za Pepe do realu.

Ja jestem absolutnie przeciwny kupowaniu kogokolwiek za ogromne pieniadze a skupieniu sie na tym co mamy lub zdolnych mlodych pilkarzach.

Najlepszym przykladem jest dos Santos ktorego sie pozbylismy lekką reką. Wiecie za ile ?? za 6 mln hehe. Czytam te wywody dzieciarni ktore chca na skrzydlo silve za 30 baniek albo moze za 25 a za 6 mln puscilismy zawodnika ktory pokazuje na mistrzostwach ze silva to mu moze buty wiazac.A ma dopiero 21 lat !

I o ile wraz z Erą laporty przyszly sukcesy o tyle tez przyszly strasznie nietrafione transfery ( wczesniej tez byly ) i wydawanie ogromnych pieniedzy.

Giovani to prawdziwy lider reprezentacji meksyku i glowny motor napedowy ataku. Pasowalby do nas teraz idealnie !

Kerrisona kupilismy za 14 baniek i ok bo ma talent, ale zamist wyporzyczyc go do jakiejs slabiutkiej druzyny z primera division gdzie mialby pewne miejsce w skladzie to laduje w druzynie ze sporymi aspiracjami ktora w ataku ma gilardino i Jovetica !

Pep to swietny trener ale manager z niego zadena Chyghrynski to najlepszy przyklad.

Pozdrawiam.

0

Dawid 10 - to chyba Twoj wiek.

Wez dzieciaku sie za nauke :) Nawet prostej przenosni nie rozumiesz...

Twoja propozycja skladu bez zadnego DMa nie jest nawet smiechu warta, wracaj do CM i graj sobie tam dalej, wstaw sobie jeszcze za 2 obroncow pedro i bojana to przeciez bedziemy wiecej goli strzelac.

Yaya musi zostac ;))) Go korea Go :P

0

Kur...ake skrytykowal ło jejku, normalnie suchej nitki nie zostawil na adidasie. Dajta ludzie spokoj z takimi newsami.

0

Mnie utkwilo najbardziej w pamieci ze byl przeciwny transferowi Eto'o :) Ale prawda jest taka ze pep nie umie robic transferow i lepiej zeby ich nie robil....a Ciecia sie przydadza bo ostatnio robi nam sie drugi real.

0

:d Dobry tekst z tym ze niby napastnik zyje z podan ale forlan sobie cos wypracowal :D Zwlaszcza w swietle ze Forlan zmarnowal 100% sytuacje po podaniu.....Suareza.....

0

Wesley Sneijder - mózg interu. Bez niego nie mialby inter szans na LM.

Co do Lewandowskiego mysle ze bez klopotu dalby sobie rade w sredniaku w europie typu Roda czy Koln.

Piszesz jaka mamy pewnosc ze bedzie dobrze grał suarez ? Czlowieku zastanow sie, pewnosci nie ma nigdy przyszedl IBra za jakies kosmiczne pieniadze i szału nie ma.Za połowe tej kasy City kupiło tez wysokiego silnego napastnika ktorego ponoc chcial Pep czyli Adebayora, czy grałby gorzej od Ibry ? no niewiem....Albo diego Milito ...tak czy siak pewnosci nigdy nie ma. Pewnosc jest tylko co do jednego, Iniesta jest duzo lepszy w srodku niz na skrzydle ( tylko nie piszcie mi tu o meczu z Polska )

0

Po 1)Spisze sobie chyba nicki tych kołków z tego forum ktorzy pisza ze Suarez jest polskim Rasiakiem itp. Po mistrzostwach swiata bedziemy czytac ich posty ze chca go do barcy

Po 2) tusaback - wez Ty sie kopnij w czoło i komenty wstawiaj na www.gramywwarcaby.pl a nie tu. Z ligi holenderskiej masz np mózg druzyny obecnego zwyciezcy LM. Zgadnij kogo Mądrusiu.

Ale tekst o Lewandowskim jest mega zajebisty ( nie jestem z poznania ! ). Lewy to zawdonik na sredniaka europejskiego a nie do realu czy barcy, dodatkowo gra w reprezenatcji Polski a nie brazyli i nie gralismy przeciwko hondurasowi tylko HISZPANI !!!

ale co tam powinien sie wykazac i pierdolnac hat tricka :)

Suarez fajny grajek i napewno duzo lepszy w tej chwili od henryka. Ale 30 baniek to za duzo !

0

Koleszko o nicku HERO...proponuje wrocic do championship managera a nie madrowac sie tutaj. Masz pojecie o pilce jak ja o kosmetologi.

Iniesta na skrzydle traci 50 % w porownaniu do srodka. Skrzydlowy powinien byc przedewszystkim szybki i przebojowy a Iniesta raczej taki nie jest. Widze szanse na rozwoj Pedro na skrzydle

Iniesta ma siwetny krotki zwod swietny przeglad pola i rewelacyjne podanie. Idealny zawodnik na najbardziej ofensywnego srodkowego. Piszesz ze co w sytuacji jak znow bedzie kontuzjowany iniesta ? Jak dla mnie Ya Ya mysle ze swietnie by sobie poradzil na jego pozycji, jest zawsze keita sa młodzi. A jesli Iniesta bedzie zdrowy ? to co ktos z trojki iniesta xavi cesc na ławe ??

Juz starczy wydawania kasy na bzdetne transfery jak Henrique, Czyhrynski czy Caceres, na ktorych łacznie poszlo ponad 50 mln euro, nie wspominajac o wielkiej pomylce jaka byl Ibra, i nie dlatego ze ma za soba sredni sezon ale dlatego ze kosztowal 40 baniek i Eto'o...znacznie za duzo.

jak dla mnie potrzebny jest...oborna - zmiennik daniego, pomoc - nikt, atak - lewe skrzydlo, ale nikoniecznie za 40 mln.

Nie robmy z Barcy drugieg realu.

0

Nie dramatyzujmy z ta szybkoscia Walcotta. Owszem jest bardzo szybki, ale gdyby to bylo najwazniejsze to maurice green gralby w pilke. Poprostu duzy blad przedewszystkim w ustawieniu popelnil maxwell i tyle. Jestem pewien ze Tarzana by tak nie obiegl.

Szanowac rywala trzeba i koniec ale o ile inne dziury Arsenal jest w stanie zalatac to drugiego rozgrywajacego na takim poziomie nie maja.

A pozatym spojrzmy prawdzie w oczy, po 20 min meczu gdyby Arsenal przegrywal 3:0 nie mogl by miec pretensji do nikogo.

Z calym szacunkiem dla rywala mysle ze rewanz wygramy 3 bramkami.

Pozdrawiam

0

Mysle ze to odsc kontrowersyjne co powiem ale...

Zawsze mnie zastanawialo jedno...W Barcie trenowal w wieku 13-16 lat a pierwsze powolanie do reprezentacji dostal jak mial 15 lat...Zawdziecza temu klubowi bardzo duzo a jednak...odszedl za darmo z barcy mimo ze wszyscy juz wiedzieli ze chlopak ma ogromny talent...i nikt nie traktuje go jak zdrajce...a pitolenie ze niemialby okazji pograc w Barcelonie tylko mnie irytuje bo z takim talentem napewno by grał...co najwyzej iniesta bylby na stale skrzydlowym...

Co do jego powrotnego transferu tym razem za ogromne pieniadze poki co jestem na nie...rotacja, duza liczba meczy w sezonie kontuzje itp nie zmieniaja faktu ze dla iniesty cesca i xaviego sa tylko 2 miejsca w pomocy...bo gdy dolaczy do druzyny skrzydlowy to iniesta juz na stale wroci do pomocy, zreszta tam sie sprawdza najlepiej....

0

Gra Barcy jest poprostu coraz bardziej przewidywalna, kazdy powoli juz zaczyna lapac ze barca stara sie grac srodkiem szukajac prostopadlej pily, nawet skrzydlowi ciagle schodza do srodka i staraja sie grac prostopadla pile. Przydalby sie typowy skrzydlowy ktory potrafil by pociagnac przy lini i ostro dosrodkowac, wkoncu mamy Ibre na srodku...

0

Ja nie potrafie zrozumiec czemu nie gra max :/ czemu iniesta gra na skrzydle skoro wiadomo bylo ze rubin bedzie sie bronil wiec smialo mozna bylo grac w srodku toure xavi iniesta a na skrzydlac ibra messi max/henry.

Zakupy letnie moim zdaniem srednio sie udaly, za duzo kasy poszlo na ibre a brakuje skrzydlowego ktory gra przy lini a nie ciagle schodzi do srodka...

Z interem powinno pojsc latwiej, raz ze u siebie dwa ze obrona interu robi sporo kup.

Wazne jest nie tylko wyjscie z grupy, ale wyjscie z 1 miejsca, zeby nie trafic na najlepszych juz na poczatku....

0

Moze i barcelonista87 popełnia błędy ortograficzne ( co to ma ku*** do rzeczy ??:| ) ale ma 100% racji.

Jak K9 przesiedzi cały sezon na ławie a wszystko na to wskazuje to bedzie to zajebiste wyporzyczenie !

Szkoda ze nie poszedl do ktoregos z beniaminkow ligi hiszpańskiej portugalskiej czy francuskiej, przynajmniej by grał...

0

Do grzesiekt1989

Obie formy są poprawne. Zanim zaczniesz się mądrowac proponuje uzupełnic braki w wiedzy ;)

Pozdrawiam

0

Jesli Chivu zagra na lewej obronie to moim zdaniem bedzie to duza szansa...nie jest on zbyt szybki i zwrotny, to zdecydowanie srodkowy obronca. Wolalbym zeby od 1 minuty zagral maxwell bo moim zdaniem gra lepiej do przodu niz Eric.

Remis nie bedzie zlym wynikiem, ale licze ze wygramy ;)

0

To zadziwiajace ze oceniasz moj poziom intelektualny ;) Psycholog kazal by mi rozwiazywac kilkudziesiecio minutowy test, bardzo zlozony zreszta ( badajacy min wyobraznie przestrzenna, zasob slownictwa, logiczne myslenie,) a Ty juz wiesz jaki jest moj poziom :) Marnujesz sie chlopie :) Moglbys zarabiac gruba kase ;) Ja Twojego poziomu intelektualnego oceniac nie bede ;)

Zdaje sobie sprawe ze slowa srutu uczepiles sie gdyz brak Ci argumentow i nie mam za to do Ciebie zalu :)

Podsumowujac - E2 dostal propozycje przedluzenia kontraktu ( srednia - to fakt ) i nie skorzystal.

EOT ;)

0

Po 1 )Zacznijmy od tego ze ja nie czepiam sie literowek :) Nie zauwazyłes ?:) Bardziej takich kwiatkow "Akurat tutaj wiadomo o co chodzi bo laporta powiedział tutaj " - tutaj tutaj srutaj :)

Po 2 ) Nazwanie Cie Osiołek matołek był nieładne z mojeje strony za co przepraszam :)

Po 3 )Wracajac do meritum sprawy juz bez uszczypliwosci, stwierdzam ze bardzo selektywnie podszedles do mojej wypowiedzi :)

Skomentowałes dwa zdania a zapomniales skomentowac tego ze klub oficjalnie zaproponował E2 przedluzenie umowy bez podwyzki.Czy to fair czy tez nie, ja osądzal nie bede. Mozna zaryzykowac stwierdzenie, ze proponujac mu nowy kontrakt bez podwyzki dali wyraz temu ze jego czas minał...ale ja ryzykowac nie bede.

Propozycja byla ? byla ! Skorzystał ? nie !

Dodajmy tylko ze mało nie zarabiał wiec tez bez przesady...

0

dokładnie tak było :) Spotkalismy sie na piwie i mi to powiedział ;)

Postaraj sie popracowac troszke nad zasobem słownictwa bo jak na jedno zdanie to 3x "na pewno" to tronke za duzo :)

Jak nie wiadomo oco chodzi to chodzi o kase ;) Sporo sie czytało o tym ile perełka chciala by zarabiac a ile zarzad moze zaoferowac ;)

Prosze osiołku matołku :)

"Barcelona oczekuje na odpowiedź ze strony Eto'o na propozycję przedłużenia kontraktu o dwa lata - głosi oświadczenie klubu zamieszczone na stronie internetowej. Podkreślono przy tym, że Kameruńczyk nie może liczyć na podwyżkę.

Obecny kontrakt Eto'o wiąże go z "Barcą" do czerwca 2010 r., a jeśli piłkarz zgodzi się go przedłużyć, będzie obowiązywał do 2012 r. Wcześniej spekulowano, że Barcelona nie jest do końca zadowolona ze współpracy z Eto'o, choć ten był najlepszym strzelcem ostatniego sezonu. "

0

No no ze 170cm to wprost idealny srodkowy napastnik :)

0

Ale pieprzycie co niektorzy farmazony. E2 był i jest wspaniałym napastnikiem ale nie był zainteresowany przedłuzeniem kontraktu.

Gdyby został na ten sezon to za rok odszedł by za darmo.

Co innego ze kwota za jaka kupilismy Ibre to kompletne nieporozumienie. Adebayor odszedl z arsenalu za pi razy oko 35 mln euro i man city nie dolozyl takiego gracza jak E2. Czyhryński tez nas mało nie kosztował. W sumie na tych 2 graczy barca dala z 60 baniek i dołozyła E2 - i to moim zdaniem jest grubym nieporozumieniem...

pozdro :)

0

ManU - bardzo sie oslabili. Brak C.R i Teveza to za duza strata. Nie beda sie liczyc moim zdaniem.

Arsenal - dokladnie to samo. Mysle ze szybko odpadna.

Real - jedna wielka niewiadoma...ciezko tu cokolwiek wyrokowac. Sklad maja i na final ale sklad to nie wszystko

Chelsea - diabelnie mocna....

Liverpool - moga szybko odpasc jak rownie dobrze dojsc do final...maja gwiazzdy, stabilny sklad, swietnego trenera taktyka.

Inter - wierze w ta druzyne, swietny atak, wkoncu pozadny srodek pola...stac ich moim zdaniem na duzo

Juve - moze byc czarnym koniem. Nie lubie tej druzyny ale w sumie juz w zeszlym sezonie mogli odprawic londynczykow z kwitkiem

Bojan - przykro mi to pisac ale niewierze ze moze byc rasowym srodkowym napastnikiem....obym, sie mylil

0

Mnie osobiscie bardzo smuci to co sie dzieje w kwesti transferow w barcelonie. Wczesniej glownie wychowankowie i transfery mniej lub bardziej przemyslane ale za rozsadna kase, poza drobnymi wyjatkami. Teraz na 3 obroncow z ktorych jeden sie nie sprawdzil drugi po sezonie na wypozyczeniu nie przekonal trenera i znow zostal wypozyczony i 3 ktory przychodzi raczej jako opcja w skladzie niz podstawowy obronca wydalismy ok 50 mln. Prawi 50 wydalismy na ibre i dolozylismy jeszcze swietnego e2, adebayor kosztowal citi ok30mln bez dokladania zawodnika klasy e2, pomijam fakt ze juz kilka goli huknal....chyba idzie to troche we zla strone....proforma juz dodam ze pique zaplacilismy grosze a jest rewelacja...i ze zamiast tych 3 obroncow mozna bylo kupic skrzydlowego i jednego obronce za rozsadna kase...

0

Mnie osobiscie bardzo smuci to co sie dzieje w kwesti transferow w barcelonie. Wczesniej glownie wychowankowie i transfery mniej lub bardziej przemyslane ale za rozsadna kase, poza drobnymi wyjatkami. Teraz na 3 obroncow z ktorych jeden sie nie sprawdzil drugi po sezonie na wypozyczeniu nie przekonal trenera i znow zostal wypozyczony i 3 ktory przychodzi raczej jako opcja w skladzie niz podstawowy obronca wydalismy ok 50 mln. Prawi 50 wydalismy na ibre i dolozylismy jeszcze swietnego e2, adebayor kosztowal citi ok30mln bez dokladania zawodnika klasy e2, pomijam fakt ze juz kilka goli huknal....chyba idzie to troche we zla strone....proforma juz dodam ze pique zaplacilismy grosze a jest rewelacja...i ze zamiast tych 3 obroncow mozna bylo kupic skrzydlowego i jednego obronce za rozsadna kase...

0

zobaczcie sobie bramke na 2:1 dla palmeiras w meczu z cruzeiro :)) ladniutka :))

A co do Villi nadal jestem przeciw :)

Kerrison, Filipe, i ktos na lewe skrzydlo i sklad kompletny bez wydawania duzej kasy.

Niestety jestem za wypozyczeniem Bojana do jakiejs slabej druzyny primera tak by rozegral w tym sezonie z 25 meczy a nie tylko wchodzil na koncowki....i ciezko mu bedzie z tymi warunkami stac sie 9 barcy :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?