0

Twój koment i ziomka Endriu to jedyne sensowne komenty. Ale gimbusiarni która w 90% opanowała tą stronę nie przekonasz.
Dla nich to już powinien grać w pierwszym składzie a najlepiej stosować ROTACJE ulubione słowo dzieci Fify bo tam jeszcze nie ma elementu zgrania :)

A swoją drogą dziennikarz Sportu oczywiście te newsy o tej rozmowie między tito a Deulofeu ma zapewne od Tito :)

Co jakiś news się pojawia że tito niby powiedziałto czy tamto idą odrazu na niego wrzuty mimo że 90% tych tekstów jest wyssane z palca, ehh...

0

jak to skąd, ney mu mu to powiedział :)

0

heheh ;)

0

Na Twoja matke tam trafiłem :/

0

yyyyy Cesc ?

0

Kur** 10 lat temu przyszedł do Barcy, a pamiętam to jak dziś. Ja pierdziele jak ten czas zapier.....

0

:D dziękujemy :)

0

Montolivo spaprze :D

0

Hiszpanie jak wczoraj Brazylia :) Też mocno obniżyli loty :)

0

Skoro Pedro to taki leszcz to czemu gra w reprezentacji kosztem niby lepszych ?:)

0

Ale po co fundować mu taki skok ? Z Barcy B do Liverpoolu. Jak dla mnie bzdura.
Średniak PD z pewnym miejsce w składzie, tego bym chciał !

0

Nigdy nie mówił że odchodzi po tym sezonie. Powiedział tylko że nie przedłuży umowy która mu się za rok kończy. Czaisz różnicę ?



0

Dokładnie o tym pisałem. Zarząd nie wierzył w Juppa i dlatego w styczniu ogłoszono Pepa. Nikt wtedy nawet nie myślał że Jupp zbuduje taką drużyne.

Nie broń głupot które piszesz bo totalnie nie masz racji. Ta emerytura to zwykła sciema po tym jak zarząd odwrócił się od niego.
Co więcej ściema z której się wycofuje bo mimo że nie objął posady w realu to w każdym wywaidzie podkreśla że za rok może wrócić do piłki....

Co do Fergusona masz prawo mieć swoje zdanie. Ja podkreślam jeszcze raz. Podziękuje za trenera który w 23 lata zdobywa nam 2 x LM.

Co do obrażania to teksty w stylu " sam go pewnie chciałeś " mocno wyprowadzają mnie z równowagi. Zwłaszcza że mają się nijak do rzeczywistości...

Wartość marketingowa a ilość hajsu w kabzy to 2 różne rzeczy o czym możemy się przekonać obecnie nie mając wystarczających środków na thiago silve pomijając czy to dobry pomysł czy nie.

Oddanie Eto + 45 baniek za Ibre to chyba największa pomyłka transferowa w historii piłki nożnej....
stracić w rok na piłkarzu 43mln nie udało się chyba nikomu.

Podsumowując: Pep to świetny trener ale cała kariera dopiero przed nim i może się jeszcze okazać że takich sukcesów na arenie europejskiej ( 2x LM w 4 lata ) nigdy nie powtórzy.

0

Pep póki co ma sporo jeszcze do udowodnienia bo wielu już było trenerów tylko jednej drużyny...

0

No i jakoś 2 swoim drugim sezonie Pep nie umiał znaleść taktyki na murujący się Inter Mou. Mou który z realem nie wygrał nic w Europie...

Pep to bez wątpienia świetny trener ale robienie z niego połBoga który teraz z Bayernem przez wiele lat będzie zasiadał w Europie na tronie to nieporozumienie.

A tu masz tak na szybko "- Jeśli Florentino Perez zadzwoni, możemy zaakceptować ofertę - powiedział Enrique Reyes, agent Juppa Heynckesa. Po zakończeniu sezonu trener Bayernu miał przejść na emeryturę, ale po zwolnieniu Jose Mourinho stał się jednym z kandydatów na nowego trenera "Królewskich"."

Jak w połowie sezonu dowiedział się że w niego nie wierzą to powiedział o emeryturze.
ALE WBIJ SE W ŁEPETYNE że przed info o Guardioli Jupp nie wspominał nic o emeryturze !! A władze Bayernu mówiły że mu ufają...

0

Człowieczku co Ty piszesz ?
Jup nawet ostatnio wypowiadał się że robi sobie przerwe rok i będzie chciał jeszcze trenować. Jesteś na tyle durny że nawet faktów nie kojarzysz że zarząd Bayernu dzień przed wybraniem Pepa mówił że wiążą z Jupem przyszłość i wtedy jak grom z jasnego nieba pojawiła sie informacja o Guardioli.

Nawet tu był artykuł o tym że nie ma co wierzyć przedstawicileom Bayernu ( to było apropo neymara ) bo jednego dnia mowią o Jupie a drugiego przedstawiają Pepa.
Doinformuj się i nie pisz bzdur.

No tak wszyscy koleś marzą o trenerze ala ferguson w Barcelonie który w ponad 20 lat da nam 2 x LM :)
Wiekszych bzdur nie czytałem. Tu ludzie po jednym sezonie z mistrzostwem kraju już płaczą i zwalniać chcą trenera.
Biorąc pod uwagę fakt że MU swego czsu był najbogatszą drużyną globu to na arenie międzynarodowej sir Alex osiągał meeega sukcesy.

W każdym razie jak by miał do nas przyjsc trener który przez najbliżesze 20 lat wygra 2x LM to ja dziękuję,

I nie pisz mi kogo chiałem a kogo nie bo w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Co do wartości marketingowej to oczywiście dyrektor finansowy dzwoni do Ciebie raz w tyg i Ci zdaje sprawozdanie.
Wyłącz fife dzieciaku.

Ale już komplentym debilizmem jest fakt że nie czytasz ze zrozumieniem.
Wyraznie napsialem ze to świetny trener i dał nam dużo. A Ty walnąleś wywód jak bym napisał o Pepie że to średniak.

No i już wkrótce się okaże czy z takimi transferami jakie już dokonał Pep Bayern będzie hegemonem w europie jakim Barca była za jego kadencji.
Bo ja głęboko wierzę że uda nie....

0

Dajcie spokój PAny i nie róbcie z Pepa półBoga.
Fakt dał nam 2x LM ale też bez przesady. Barcelona nie miała kadrowo wtedy sobie równych. Finał wygraliśmy 2x z MU w którym nie gra nawet jeden pomocnik który miałby szanse na gre u nas.
Odpadaliśmy w pólfinale z Interem który ograł nas bez wielkich nazwisk świetną defensywą i z Chelsea która miała więcej szczęścia niż rozumu w tym 2meczu.
Za tamtych czasów nie było takiego Bayernu który szedł jak burza przez wszystkie rozgrywki.

W dodatku PEP grubo sponiewierał nasz budżet pomyłkami w stylu Ibra Affelay itp.
To również on zdecydował o sproawdzeniu za grubą kasę Cesca który zabrał miejsce w składzie Thiago. Nikt chyba nie ma wątpliowści że Thiago grał by w hoy więcej gdyby nie było Fabsa. A w dodatku miałby ogromne perspektywy na pierwsza 11.

Dużo zawdzieczamy Guardioli i to z pewnością świetny trener ale zobaczymy co bedzie jak nie zdobędzie w ciągu 2 najbliższych lat LM...

Pamiętajcie że sprowadzono go zimą bo nikt nie wierzył w to że Jupek da LM.
Czytałem artykuł gdzie działacze po decyzji że PEP będzie nowym szkoleniowcem mówili że B.M w ciągu 3 lat na bank zdobędzie LM.
Nikt w Jupa nie wierzył.
Teraz po sezonie nikt nie zdecydował by się zatrudniać Pepa.

Życzę mu jak najlepiej ale nie zdziwię się jak okaże się że Barca dała mu baaardzo dużo w karierze trenerskiej i być może jeszcze więcej zabierze....

0

I zrozumcie wreszcie jedno ! Żaden klub z aspiracjami i kasą nie będzie wychowywał nam piłkarzy bez opcji pierwokupu ! !
Więc pisanie o jakiś Arsenalach BVB itp to objaw braku szarych komórek.

Awans z 2 ligi hiszpańskiej do PD to i tak duży skok a on ma dopiero 19 lat...

0

Dajcie już spokój z tym Tito. Że jakaś dziennikarzyna napisała że Tytek chce go w rezerwach nie znaczy że tak jest, Przecież to on decyduje o tym kto i gdzie gra.

Szkoda jedynie że Barca zawsze robi ten sam błąd, czyli wypożycza zawodników hoy wie gdzie.
Powinien grać w PD. Tu się ogrywać. Najlepiej w pakiecie z Rafinhą.
Średniak w którym miałby pewny plac gry. Max drużyna grająca w LE.

0

Najlepsze jest że życzysz Bayernowi żeby nie wygrywał LM i zostałeś za to zminusowany :D
I to na stronie Barcelony :D

0

Ja nie jestem fanem tego transferu. Raz że będzie on kosztował majątek.Dwa że thiago będzie trzeba płacić krocie. Trzy 30 lat + częste kontuzje.
W tej chwili to najlepszy obrońca na świecie, ale bez przesady. Aż tak tragicznej obrony jak niektórzy piszą nie mamy. Real mimo że ma jednego z najlepszych stoperów na świecie stracił więcej goli w PD.

Mieliśmy szpital w obronie w końcówce sezonu i musiał grać zupełnie niedoświadczony Bartra. Po za tym miast zagrać dwoma DM'ami Tito ustawił drużyne za offenswynie w monachium i skończyło się jak sięskończyło. Plus słaba postawa po kontuzji Messiego.

Nie dramatazujmy. Potrzebny nam solidny obrońca, Bartra do wypożyczenia żeby chłopak się ogrywał i tyle.
Ale 60 baniek za szklanego 30latka....no nie wiem...

0

No faktycznie wypracowany rzut wolny i bramka z niego to nic przeciwko włochom gdzie decydują detale.
Jak chlopak nie pierd... hat tricka w finale ligii mistrzów to czuję że Cie nie przekona :)
A co do tego Geymara to walisz na kilometr kompleksami. Pewnie jesteś jednym z tych prawdziwych facetów co to walą potem, mają wielki brzuch od browara i dzungle w nosie i pod pachami :)

0

Tobie to nawet w Fife powinni zabronić grać !

0

na szczęście gówno masz do powiedzenia :)

0

Tello to super talent i przypomina mi trochę Bale'a ;)
Pamiętajmy jednak że 2 z 3 miejsc są w ataku obsadzone na lata...
A messi i Ney nie lubią siadać na ławie nawet w mało ważnych meczach...

0

W Barcelonie w kolejce czeka wielu wybitnych graczy z młodzieżowych drużyn. Już teraz jest kilku a co będzie za 3 lata... ? Na bank nie będziemy go odkupować bo nie ma takiej i nie będzie potrzeby...

To że Pep którego tu się pod niebiosa wychwala nie był ideałem i jego transfery za grubą kasę cześtwo były nie potrzebne nie znaczy że to się powtórzy.

Cesc tak był nam potrzebny jak i teraz przydał by się ISCo.

0

Co się dziwisz skoro średnia wieku na forum to 17 lat pewnie.
Za czasów Rexacha pamiętam że Xavi siadał na ławie.
Nikt nawet nie wyobrażał sobie że ktoś taki jak Xavi mógłby powiedzieć że albo gram więcej albo odchodzę....
Ta drużyna jest wielka bo to nie zakład pracy jak Real madryt tylko większość naszych piłkarzy to wychowankowie którzy oddali by "życie" na boisku by wygrać.

Gdyby nie kontuzja to Thiago grałby więcej, ale nie oszukujmy się, każdy kto oglądał mecze wie że w żadnym Thiago nie zagrał naprawdę dobrze w pierwszej drużynie.

Xavi będzie grał tak długo aż w końcu ktoś nie zacznie grać lepiej od niego.
Thiago miał na to szanse ale widocznie uznał że woli już teraz grać w innej drużynie i szczerze ? Może nigdy nie unieść Pucharu LM...jego wybór !

0

Bo generalnie dużo piszesz a mało meczy oglądasz.
W tym sezonie w ŻADNYM meczu nie zagrał rewelacji.
Co więcej notował mnóstwo niewymuszonych strat.
Nikt talentu mu nie może odmówić ale Xaviemu na tą chwile buty może czyścić. Od lat najrówniej grający piłkarz świata. Fakt końcówkę miał najsłabszą od lat ale to jak cała drużyna.

Co do Cesca to zobacz gdzie grał przeciwko Urugwajowi, widziałeś mecz mądralo ? Zagrał świetne zawody !
I dajcie spokój z tymi mistrzostwami u21 bo żadna z drużyn tam grających ( prócz hiszpanii ) nie utrzymała by się w PD !

0

Rozumiem że nieudanej przerwotki we własnym polu karnym po której prawie padł gol nie pamiętasz ?:)

0

Czekam na sobotni mecz z Włochami. To będzie sprawdzian dla Neymara ;)
Szkoda że nie trafił w bramkę po tym bajecznym przyjęciu piłki na klatkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?