0

0

I jeszcze jedno. Bardzo zastanawia mnie że niektórzy tak wysoko cenią Ligę portugalską nad Argentyńską ( MAngala vs Vergini ). Gdyby doszło do konfrontacji to wielu mógłby zdziwić wynik. Zwłaszcza że wygrany Ligi mistrzów nie zawsze wygrywa z wygranym Copa Libertadores...

Przepaść wcale nie jest tak wielka jak się niektórym wydaje...

0

Ale ja Cie nie krytykuję, po prostu piszę jak jest. D.Luiz na stoperze w lidze grał piach. Silva i Kompany są nie do wyciągnięcia.
Obawiam się że Mangala również bo już trzon porto został sprzedany i nie sądze że chcą się dalej osłabiać.

Weź też pod uwagę że jeśli Puzi będzie zdrowy to będzie grał, bez znaczenie kogo kupimy !
Jak dla mnie szkoda że w większym wymiarze nie spróbowano na stoperze Songa, jest silny, skoczny i może by się sprawdził.

Na tą chwilę dysponujemy SO - Pique,Bartra,Tarzan, Masha.

Widziałem kilka meczy Sakho, ale za mało by stwierdzić że to by był filar naszej obrony. Subotic mi się podoba za waleczność ale BVB go raczej nie sprzeda.

Tak naprawdę tylko Kompany i Silva to piłkarze którzy byli by trzonem drużyny i od nich trener mógłby zaczynać kompletowanie obrony, ale żaden z nich nie jest do wyjęcia.

Ale czy trzeba mieć takiego filara w obronie jak Puzi. Bayern który tak jest wychwalany ma 3 równorzędnych obrońców bez mega gwiazd i graja dobrze z tyłu.

Jeśli przyjdzie 2 obrońców Bartra nie będzie się rozwijał.

JA bez zastanowienia zaufał bym nowemu trenerowi w kwesti obrońcy Verginiego. Jeśli do tego udało by się kupić Aggera czy Sakho to ok. Ale wtedy Bartra powinien pójść się ogrywać na wyporzyczenie do innej drużyny La liga.

0

MarioVeB
Tylko że wczasach kiedy ogrywał się tarzan to my z bólem serca Lige raz na 3 lata wygrywaliśmy.
MAło kibiców to niestety pamięta. Dziś Barca to drużyna sukcesu, najlepsza na świecie w ostatnich 10 latach.

A co do chłopaka z arg. Skoro gość poradził sobie w drużynie mistrza Argentyny to bez przesady że za te 2 mln nie przyda nam się uzupełnienie składu. Na forme Shakiry może też mieć wpływ to że gra praktycznie cały czas i zupełnie nie czuje oddechu na plecach konkurencji.

A tak patrząc z drugiej strony. Myślicie że gdyby Pique pojechał na rok do Argentyny to wybrali by go po sezonie najlepszym obrońcą ligi ?
Ja wcale taki pewny tego nie jestem...

0

Wniosek po przeczytaniu Twojego posta jest jeden. Nie oglądasz ligi Angielskiej. Gdybyś oglądał nie pisał byś że D>L jest topem obrońców.
Fakt że wyszedł mu konkretnie PK nie zmienia tego co grał w lidze.
A uwierz mi że takie kupy jak sadził to mało który obrońca na tym poziomie.

Reszta z wymienionych obrońców przez Ciebie jest totalnie nie do wyjęcia.

0

a co wniesie mecz z LEchią prócz kasy ?:)

0

0

0

cóż tak wielkiego zrobił Mou w realu ?

0

Jesteś totalnym ******* któremu wydaje się że Barca może co roku zdobywać puchar LM. Gdybyś znał ten klub i wiedział jak radził sobie jeszcze 10 lat temu nie pisał byś takich bohomazów.
Sezon w którym zdobywam mistrza kraju i odpadamy w półfinale LM jest dla Ciebie największym blamażem w histori.
Czemu ? bo jesteś totalnym ignorantem który nawet nie zna podstaw historii tego klubu który np w finale w 94 przegrał z Milanem 4:0 czy LM 97/98 gdzie zajeliśmy 4 miejsce w grupie i w plecy z dynamem kijów 4:0.

Brak mi słow ( tych kulturalnych, bo najzwyczajniej mam ochote Cie zbluzgać ) na postawę takich ludzi.

0

Istna Makabra. Gramy piknikowe spotkanie, pierwsze w tym sezonie a gimbusy szaleją że przegrywamy.
Ta strona zeszła konkretnie na psy przez tą dzieciarnie.
Czasami mam taką myśl (ale tylko na chwilkę :)) że gdybyśmy nic nie wygrali przez kilka sezonów może znowu by zostali sami normalnie kibice.

Ktoś tu pisał że trzeba dać czas Tacie żeby zbudował drużynę itp itd a mnie się już nóż w kieszeni otwiera bo widze po pierwszym remisie komentarze że trzeba go zwolnic itp.

Gość chce za grosze sprowadzić młodego obrońcę, filar defensywy mistrza argentyny a tu już bluzgi ludzi którzy nawet sekundy go nie widzieli że to ogór.

Po 1 połowe grając rezerwową obroną i rezerwową pomocą w pierwszym meczu pre sezonu z rozpędzonym Bayernem który jest na ostatniej prostej przed ligą przegrywamy 1:0. To aż taki dramat ?

0

Ty jesteś ogórek bez mózgu.

0

ale że nie istniała by tak jak real przez ostatnie 10 lat ?:)

0

100% racji !

0

Ty się leczysz ? powinieneś !
Jeśli uważasz że S.Roberto to podstawowy gracz to gratulacje.
NA 2 pomocników odpowiedzialnych za kreowanie jeden najpewniej opuści nasz klub a drugi jest ostatni w kolejce do gry...
Montoya jest rezerwowym a to że Ty masz go na równi z alvesem to Twoj problem. I alves i alba i adriano są od niego na tą chwilę lepsi !

0

Pokuszę się o małe podsumowanie 1 połowy.
Bayern w wyjściowym składzie, w trakcie presezonu vs drugi garnitur Barcy i jej pierwszy mecz presezonu.
Biorąc pod uwagę że 2 linia Barcy pewnie nigdy już w takim zestawieniu nie zagra to uważam że jest więcej niż dobrze.

Zdecydowanie na minus Montoya, Ribery go niemiłosiernie ogrywa.
Bartra bardzo nierówny mecz. Kilka świetnych zagrań i kilka na prawdę prostych błedów.
S.Roberto - jak dla mnie lepszy dziś niż thiago
Song - klasa
Adriano - uratował 2 bramki !

0

sam jesteś porażka. Jak można cymbale oceniać kogoś, jak nawet 1 min jego gry nie widziałeś.

0

uczestnicy Pucharu konfederacji :)

0

a ja ide o zakład że jesteś gimbusem

0

Pod wodzą Rubiego pojadą Bayern 5:0 i Rubi będzie nowym trenerem :D a Tak poważnie to w zupełnie innym momencie przygotowań jest Bayern a w zupełnie innym my.
Ale coś czuje że będzie lepiej niż wielu się spodziewa :)

0

Przeczytałem i w końcu odetchnąłem z ulgą :)
Dzięki Mikki :)

0

Z tą grą w powietrzu to też jest tak że Bayern już nie będzie taki groźny w tym aspekcie. Ozil i thiago mocno zaniżają średnią :) Ribery, Robben i Basti to też nie są specjaliści w tym aspekcie gry.
Na DM pewnie będzie grał Thiago lub Basti a i środowym napastnikiem też Guardiola póki co nie gra...

0

artykuł :)

0

Ja od początku mu kibicowałem, ale umówmy się, taki artykół to i o Smudzie można napisać :)

0

Masz zakola w wieku 12 lat ?:)

0

Napoli ostro poje....Gratulacje dla realu za ten transfer.

0

Co Ty piszes ?? Już by go wyje** mimo że jeszcze nic nie zagrał :D

0

Ponoć media mylą i poparł Tate mikki messi a nie messi :)

0

Pewnie będzie w sztabie. Tato zabiera tylko 2 swoich, więc na bank znajdzie się miejsce dla Rubiego :)

0

Generalnie idzie zauważyć że zarówno tu ( w mniejszym sopniu ) jak i na innych stronach ludzie dzielą się na kilka kategorii (przy okazji wyboru Taty na trenera).
Pierwszy podział jest na tych którzy śledzą rozgrywki w krajach południowo amerykańskich i interesują sie tym i na tych którzy o MArtino usłyszeli pierwszy raz 2 dni temu :)
Teraz kolejny podział. Ta druga grupa dzieli się na tych którzy po przeczytaniu wikipedi go chcą i znacznie większa cześc "specjalistów" która go nie chce :)
Z kolei ta pierwsza grupa nie ma podziału. Ci którzy śledzą Copa Libertadores czy ligę Argentyńską jednym głosem piszą że to świetny wybór i gratulują go nam ( ludzie którzy nie są kibicami Barcy ).

Żaden trener nie jest gwarancją sukcesów. Mou w realu miał co chciał i co ugrał przez 3 lata ? 1 mistrzostwo hiszpanii.
Bielsa którego tu większość chce prócz jednj udanej serii w PE nie pokazał zupełnie nic w PD, czy to z Espanyolem czy z AB. Caparros zajął wyższa lokatę z baskami.
Trener bez sukcesów jak dla mnie....

Ocenimy za kilka miesięcy. Chociaż znając tą stronę jak mu się uda to okaże się że każdy tutaj był za sprowadzeniem go :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?