0

To nie jest własnie Premier League tylko to "mocne" City...

0

Wiekszych bzdur nie czytałem.
Czołowe zespoły z najlepszych lig ??? Co za hipokryta
Stoke City, Fulham, to czołowe ekipy?? hahahah
Regularne Baty średniaki z BPL dostają od średniaków z hiszpanii..

Masz jakieś argumenty na to że przeciętne drużyny z Angli są lepsze od hiszpańskich czy tylko bzdury bezmyślnie powtarzane ???

A Chelsea pokazała rok temu jak jej nie zależy na LE hehe.

Al



0

PD rządzi w LE i dawnym Pucharze UEFA. Średniaki z BPL są co najwyżej chłopcami do bicia dla hiszpanów.
w ostanich 10 latach nie licząc Chelsea ( bo to nie średniak ) tylko Fulham raz znalazło się w finale.
Na 2 finały hiszpańskie, i 5 wygranych to troche mało co ?

0

ależ wyrównana ta BPL ;)

0

Jak masz C+ to włącz sobie i zobacz jak gra naszpikowane gwiazdami City z beniaminkiem BPL.

Swoją drogą prześmiesznie ubrany jest właściciel Cardif :D
Koszulka klubowa wciągnięta w garniturowe spodnie podciągnięte pod sam pępek :D

0

Dajcie spokój, Destro to jeden z największych trolli tutaj.
Słaba liga hiszpańska hahahah 5 x wygrana w LE, 2x hiszpańskie finały, 5 różnych drużyn w finałach LE w ostatnich 10 latach.
Żadna inna Liga nie może się na tym poziomie pochwalić takimi sukcesami.

No ale jak City walczy w BPL o mistrza a w europie zbiera w grupie 3 pkt mniej niż Ajax to jasne, bardziej wyrównana liga :D

50 baniek za obrońce z ligi portugalskiej....tego sie nawet nie da skomentować...


0

Skoro każdy typuje swoją idealną, to i ja :)

Valdek
Alves Pique Mascherano Adriano

Song
Xavi
Cesc

Tello Alexis Iniesta

Przy założeniu że nie chce kłaść na barki Neymara gry od początku jako tego który ma grać za Messiego...

0

Patrz jak izajebisty jesteś, po remisie w madrycie już wiesz jak ten sezon bedzie wygladal, jak bedziemy grali, i jakie wyniki trener osiągnie z lepszymi ekipami.
Musisz być bardzo bogaty z taką wiedzą, pewnie wszystkie buki srają na Twój widok.
A tak poważnie to wracaj do Fify...

0

Chciałbym doczekać czasów w których mógłbym się teleportować do takiego frajera i najzwyczajniej mu dojeb**

0

Przestańcie już pierdolić o tej słabej La liga co to 2 drużyny się liczą. U hitlerowców ile drużyn się liczy ? W kraju Mussoliniego ide o zakład że Juve w połowie sezonu zapewni sobie duuużą przewagę. Na wyspach tylko dzięki shejkowi i Romkowi rywalizacja jest bardziej wyrównana.

Po dawnym puchare UEFA widać najbardziej siłę hiszpańskich "średniaków".

0

W zeszłym roku tak znaffco, ale przez ostatnie 10 to czasem półfinał powąchali...

0

jego wina przy bramce na 1:1

0

Gimbusy z cudu znów atakują. Nigdy nie graliśmy dobrze z autobusami. Za pepa również, dość przypomnieć Chelsea czy Inter. Graty dla Atletico bo zagrali perfekcyjnie z tyłu i bronili się całą drużyną. A co do Bayernu od którego teraz wg niektórych znaffcow byśmy dostali to po tym co pokaZują w lidze to nie mieli by szans z Atletico.

0

Xavi Cesc to w tej chwili najlepszy środek. Iniesta musi jeszcze poszukać formy. Adriano również powinien grać.
Ney w nagrodę powinien zagrać następny mecz od 1 minuty.

0

Ograli wczoraj Seville 3:1 na wyjeździe więc to wciąż bardzo mocny zespół.
Pamiętaj że na 10 kolejek do końca w zeszłym sezonie to real walczył nie o mistrzostwo hiszpanii tylko o 2 miejsce...

0

W środę mecz z Atletico który powie nam dużo więcej o naszej drużynie :)

0

sam jesteś ciotą

0

butów mu nawet Thiago nie ma prawa wiązać...

0

Xavi do zmiany :D brak otwierających podań :D

0

Telewizor może w domu masz , ale C+ na bank nie...

0

jeśli się okaże że chłopak nie będzie dostawał szans to będzie to jakaś parodia.

Ja do dziś nie kumam czemu nie dali go gdzieś do PD. Grał by z miejsca i mógłby się rozwijać...

0

Ty tą wiedzę czerpiesz z FM czy z fify ?

0

no no Thiago Silvy :d

0

Dziwny sędzia. Puszcza akcję, koleś dochodzi do piłki i oddaje strzał na pustaka, a ten cofa gre i dyktuje karnego...coś chyba nie tak moim zdaniem...

0

To się weź chłopie do roboty a nie wywiady z waldkiem Sobotą przeprowadzasz. Telefon w ręke i uruchom kontakty. Sprowadź nam w końcu tego obrońcę Miki bo w Tobie cała nadzieja Barcelonismo :)

0

Guzik się znacie :) Zajebiste ma nogi i jak średnio za nim przepadam to muszę przyznać że niezły dzik z niego jak na piłkarza..!

0

A kojarzysz takiego obrońcę jak Varane ?:)

0

Już jest jednostronna jak żadna inna. 2 lata pod rząd mistrz ma 100pkt...

0

No i zobacz jak Malaga walczyła w LM, brakło im 2min żeby grali dalej zamiast BVB :)

0

Liga Angielska kilka lat temu to też był tylko Man U i Arsenal. Ale przyszły grube pieniądze w postaci Romka i Szejków z City i teraz tam na starcie sezonu o mistrza walczą 4 drużyny.
Totki to dla mnie takie Atletico trochę. Dobry skład, niezły trener ale wyżej kija nie podskoczą. Tyle tylko że LH jest słabsza i Atletico spokojnie co roku może grać w LM.
Zapomniałem o Liverpoolu któremu ostatnio się nie wiedzie a i większości z Was pewnie na świecie nie było jak ostatni raz mistrza zdobywali :)

Potrzeba z dwóch szejków w hiszpani i będzie gitara :)

A tak naprawdę to jedynie wprowadzenie jakiegoś odpowiednika Salary Cap na wzór USA przywróciło by piękno footbolu sprzed kilkunastu lat gdzie decydowały talenty,szkółka i rozsądek przy transferach a nie pieniądze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?