Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kojarzy ktoś w której minucie było to długie zagrania Iniesty do Neya ? W tekscie jest że początek 2 połowy. Zupełnie nie kojarze tej akcji...
0
Wrzucasz jakieś bzdety i nawet nie przeczytasz czym się charakteryzuje ta choroba i że przykład jest bardziej z dupy niż się da.
Ogarnij się, nawpierdalał sie w przerwie ciasta od matki i mu niedobrze, tyle
0
Na razie Atletico dużo zyskuje tym że sporo drużyn gra u siebie z nimi o 3 pkt. Ale zaraz i na atletico niektórzy będą stawiać autobus i pogubią punkty.
A co do ławki to szału tam nie ma. Wypada D.Costa czy Koke i będą problemy.
0
Odpowiem za kolege. Kupa :)
0
a wiesz co to spalony ?:D Idz sie pluc suczko na swoją stronę.
0
za często przebywasz z księdzem Gilem. Domyślam się nawet jak aplikuje Ci tą Twoją " wiedz" :)
0
Idelny skład dla mnie.
Valdes
Adriano - Tarzan - Pikej - Dani
Song - Busi - Cesc
Iniesta - Messi - Ney
Busi udowodnił że potrafi świetnie rozgrywać, real i tak się cofnie skoro nawet Juve potrafiło grać atakiem pozycyjnym z Realem. A dwóch wysokich dm-ow i to wysokich będzie potrzebnych !
0
ale myślisz że kogoś interesuje jakie nadzieje ma Hala Kid ?
Nie kumam po co przeciążasz nam tu serwery ?
0
do pSZodu do pSZodu imbecylu.
0
Najlepszy :mecz. W obronie zagraliśmy z Osasuna,nie miała nawet pół sytuacji. Batra i kapitan to oczywista para stoperow na real
0
Masz racje, u większości to wystarczy sam nick przeczytać i już wiadomo :)
0
"Lepiej zobacz gdzie jesteście WY "???
To gdzie się urodziłeś ? Bo jak na nie "Polaczka" to całkiem nieźle piszesz po naszemu...
0
W sobote jest znacznie ważniejszy mecz.
6 pkt przewagi w lidze to już b.dużo. W mediolanie zaś remis nie będzie wcale złym wynikiem.
Barca i tak wyjdzie z pierwszego miejsca. Milan pogubi jeszcze punkty w pozostałych meczach.
0
Zaraz się okaże że Pikej znów zacznie grać jak za najlepszych czasów i z problemów w obronie zrobi się problem bogactwa :D
0
To będzie skandal jesli Rosell zostawi Tate po tak słabym meczu na stanowisku trenera !!!
0
Xavi, Cesc, Iniesta - to dziś DRAMAT !
Sergi i Messi muszą wejść!
0
Ronaldo to absolutnie najlepszy grajek na świecie
...po Messim.
0
To nie jest kwestia wytrzymania sezonu tylko kwestia ławki.
U nas nie gra Messi i Iniesta i wygrywamy. Zabierz z Atletico Koke i Diego C. I zupełnie inny team. Prędzej czy później trafią się tam kontuzje i wtedy będą gubić pkt.
0
Naprawdę uważasz że Messi i CR7 to ten sam poziom ?? Serio ??
0
regularnie oczywiście :) szkoda że nie można edytować postów :)
0
Takich którzy rególarnie ogrywają angoli w lidze europy. Patrząc na poziom Man utd czy City to na tą chwilę nie chcieli by wpaść na Atletico.
Ogarnij się z tym poziomem bo od wielu lat "średniaki" PD w europie pokazuje Brytolom że jeszcze troche im brakuje.
A co do wyzwań to jeszcze większe są w beniaminkach...
Piłkarze szukają klubów które dają "gwarancję" trofeów a nie które są wyzwaniem.
Już widzę jak Po MŚ Belg który w tej chwili jest chyba najlepszym bramkarzem młodego pokolenia idzie to Londynu rywlizować z Cechem.
0
Generalnie w co 2 poscie zarzucasz komuś gejostwo.
Czyżbyś sprawdzał reakcje na tą inność sexualną wśród fanów Barcy i szukał akceptacji ?
0
Na tą chwilę wydaje mi się że blamażu by nie było ale Bayern jest wciąż pół kroku przed nami...
0
Odejście Pedro znacznie by pomogło Tello...
Nie wiem czy piłkarz się rozwija grając ogony po 20 min. A wielu meczy w pierwszej jedenastce nie zacznie.
Zwłaszcza że Tello to nie gracz którego można wpuścić by odmienił losy meczu. To już więcej pogra taki Klose jeśli przyjdzie.
Chłopak ma już skilla na tą chwilę żeby spokojnie grać co tydzień w średniaku PD. Ja osobiście, zwłaszcza jeśli Martino sprowadzi na rezerwe klasyczną 9tkę wyporzyczył bym go na drugą połowe sezonu.
Rafinha gra co mecz w Celcie i już jest tam jedną z ważniejszych postaci.
0
Beligia obecnie może ma chyba najlepszą kadrę w historii.
Bramka - T.Courtois
Obrona - Vincent Kompany,Jan Vertonghen, Thomas Vermaelen, Toby Alderweireld
Pomoc - HAZARD, Maoruane Fellaini
Atak - LUKAKU, Benteke,
Dużo zależy od trenera ale z takim składem przy dobrej formie i odrobinie szczęscia spokojnie mogą powalczyć nawet o medal !
0
Klose to idealny wybór ! Lis pola karnego, świetny instynkt i świetna gra głową.
Barcie potrzebna jest klasyczna 9 w sytuacjach gdy bijemy głową w mur.
Licze że po tej kontuzji Messi skuma że nie ma już 19 lat i jak prowadzimy 3:0 to może zasiąść na ławce w tej dajmy na to 70 minucie.
Gdy przeciwnik broni się całą drużyną a i tak nie możemy wbić gola naturalne jest ze powinniśmy przechodzić na ustawienie 3-3-4 czyli z fałszywą 9tką messim i prawdziwą 9tką np.Klose
Nie wspominam już o zaletach takiego grajka w naszym polu karnym przy stałych fragmentach gry.
0
Ter stegena też nie ?
0
Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?
0
Nie no kurwa trzymajcie mnie, co za t****
0
Benteke to nie wynalazek.
Zupełnie inna sprawa że Fizzy chciał przyszpanować że ogląda mecze AV ale już ciężko skumać że szukamy gościa który 3/4 sezonu przesiedzi na ławie...