Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosta sztuczka żebyśmy mogli oglądać mecz Barcy.
Potrzeba - Blueconnect lub inny iplus :)
każde rozłącz - połącz to nowy numer ip i można kolejny raz głosować :)
0
Luzi siedzi na ławie bo gra nieodpowiedzialnie a nie dlatego że Mou ma taką czy siaką koncepcję.
Kto jak kto ale ponoć u muła nie grają nazwiska :)
Fakt że przywołałes Puchar Konfederacji świadczy o tym że tylko tam go zapewne widziałeś, a fakt tam zagrał dobrze.
I po tym występie i info w prasie że może odejść grał przez pewien czas u Mou, ale jak widzimy z jakiegoś powodu przestał :)
Jeśli chodzi o przebudowe lini obrony jestem jak najbardziej na tak, ale po sezonie.
Marszcze będzie mile widziany w Napoli i tam powinien się udać. W jego miejsce powinien przyjść jakiś obrońca top 5. Nie żaden Balanta czy inny "talent"...
0
Oo, powiedz mi w jakim to meczu Leo będąc w optymalnej formie został wyłączony z gry ? Bo chyba nie piszesz o meczu z Bayernem gdzie kuśtykał po kontuzji ?
0
A ktoś interesi się the reds i wie czemu Sakho grzeje ławę ?
Widziałęm go w meczu Francja - ukraina i zagrał b. dobrze.
0
Przeplata mecze b.dobra z b.słabymi. Momentami jego nonszalancja sięga zenitu. Nie bez przyczyny ta "wschodząca gwiazda " grzeje ławe w Londynie...
0
Bramka padła bo gracz klasy Iniesty nie ma prawa tracić piłki 10m od pola karnego...
0
Prawda jest taka że gdyby Messi był w swojej optymalnej formie i zdrowy to mieli byśmy teraz 5 pkt więcej z 50 goli strzelonych i 9 straconych a wszyscy piali by z zachwytu.
Proces wyciagania tego klubu z uzależnienia od Messiego jest długi i będzie rodził się w bólach. Zależny też będzie od tego jak zacznie grać w styczniu.
Neymar jest pierwszym krokiem.
Kolejny to 9tka bo Fabs tam grać nie może ! A i pedro czy Alexis tam grać również nie powinni.
Dongou to niech gole w Barcie B najpierw zacznie strzelać...
0
Kluczowe w Twej wypowiedzi jest " zawsze wygrywać " .
Po każdej porażce powinniśmy sprzedawać i kupować co najmniej 3 piłkarzy :)
0
Skumaj wreszcze dzieciaku że To Iniesta jest duzo bardziej odpowiedzialny za kreowanie gry a jedyne co robi to straty po których przeciwnik strzela gole.
Ja wiem że to burzy Twoje życie że Xavi jest najgorszy ale taka prawda !!
0
Widać że jesteś zwykłym Gimbem który nawet nie oglądał meczu BVB.
BVB powinno lekko 2 gole sieknąc nim Bayern stworzył swoja pierwszą okazje....
0
Świetna strona, gratulacje.
Ale wyciąganie wniosków na poziomie zerowym.
Zacna zwłaszcza statystyka Chance created. Spojrz ile Iniesta ma takich podań...podpowiem 0 !!!!! A gra znacznie wyżej od Xaviego, ale chuj najgorszy Xavi :)
0
Obejrzyj dokładnie. W polu karnym po stracie iniesty i szybkim podanie było 2 naszych obrońców i 2 zawodników AB. Tokero i strzelec gola. Na skrzydle został sam ten co dogrywał. Piqet dobrze zrobił wychodząc do niego, w rezultacie MArszcze(jak pomyliłem grajków to sory) został sam na 2 zawodników AB. Kolo ze skrzydła dobrze dograł do środka i gol.
Cała akcja po stracie Iniesty to było dobrze i troche szczęśliwie rozegrane 3 na 2.
Sory ale jak widzisz tu wine obrońców to nie mam pytań.
0
Hehe na wiki w informacji Current club jest...Roma :D
0
Xavi i Iniesta nie są ustawienie w lini. Oczywiście Xavi również jest odpowiedzialny za kreowanie gry ale ten obowiązek to głowne zadanie na boisku Iniesty, który w tym sezonie gra b.słabo.
A naturalna pozycja Cesca to pozycja Iniesty a nie Xaviego...
0
Najlepsze jest to że wszyscy tu wsiedli na Xaviego, a to po głupiej stracie Iniesty tracimy gola, bynajmniej nie z winy obrońców.
I to Iniesta jest najbardziej wysuniętym pomocnikiem i odpowiedzialnym za ostatnie podania i kreowanie gry, ale chuj winny Xavi :)
0
CZ2
Wczoraj Neymar miał 3 x setke. Raz uderzał z 9 metrów, miast po ziemi, walnął na wysokości rąk bramkarza, drugi raz świetnie przyjął piłke w polu karnym i mając idealną sytuację przestrzelił, 3 raz został sfaulowany przed polem karnym. Ide o zakład że Messi by coś strzelił, nie wspominając ile sam by sobie wykreował.
Uważam że tej drużynie potrzebna jest typowa 9tka. To czy będzie to Top player czy drugi Henka L. to inna sprawa...ale musi być gracz który ma instynkt, potrafi grać w powietrzu i się zastawić...a przede wszystkim jest skuteczny i jest w polu karnym !!!!
Cesc jako 9 się cofa do pomocy, komentator zauważył słusznie że barca w ogóle nie rozciąga tylko pcha się środkiem. Ale po co rozciągać skoro i tak w polu karnym nikogo nie ma, a dośrodkowania mijają się z celem.
Na koniec zastanówcie się tylko ile Boski Pep zdziałał by w sezonie w którym Messi by niegrał, zwłaszcza że w sezonie 11/12 grał w 37 meczach, strzelił 50 goli a my zajeliśmy 2 miejsce...
Zapraszam do dyskusji :)
0
Oglądałem wczorajszy mecz Barcy jak i wszystkie w tym sezonie i też mam pewne przemyślenia....
Barca jest topową europejską drużyną od czasów F.Rijkaarda. Dośc powiedzieć że Ryjek obejmując drużyną grał pierwszy sezon w...pucharze UEFA.
Ryjek wraz z przyjściem dostał pokaźną plejadę gwiazd, na czele z Ronaldinho...dodatkowo od sezonu 05/06 miał już Messiego. A mimo to na 5 lat pracy wygrał 2x mistrzostwo i raz LM, i dużo i mało.
Potem na stała złota era Pepa.
Ale spójrzmy obiektywnie. Pep miał najlepszą wersję Messiego, w zasadzie bez kontuzji.
Przez 4 lata Pracy Pepa Messi nie zagrał, uwaga, w 16 meczach ligowych, co daje średnią 34 mecze w lidze na sezon.
Dodatkowo miał zawsze świetną 9tkę jak Eto'o, Ibra czy Villa.
Ekspolatował Messiego ponad stan. Messi grał przktycznie zawsze i przez te 4 lata nie miał w ogóle kontuzji.
Kolej na Tito który stał się pierwsza ofiarą zależności drużyny od Messiego.
O ile lige wygrał w cuglach o tyle dopiero mecz z Bayernem pokazał jak ważny jest dla nas Messi. Boli stracone 7 goli, ale jeszcze bardziej boli fakt że nie strzeliliśmy nawet 1 bramki.
Wejście z ławki w meczu z PSG pokazało ile dla nas znaczy Messi.
Teraz mamy Tate MArtino...Po 15 kolejkach tracimy 9 goli i mamy pierwsze miejsce a Messi w tym sezonie albo jest cieniem samego siebie, albo nie gra...
Czy aby napewno to obrona jest największym problem ?
Do straty bramki na 1:0 Bilbao nie miało żadnej setki ( prócz jednej przypadkowej po zagraniu Iniesty ).
Zresztą za najlepszych czasów Pepa wziął bym w ciemno strate 1 gola na wyjeździe w Athletic, licząc że strzelimy przynajmniej 3 gole...
0
Bartra gra coraz więcej, i zapewne będzie grał jeszcze więcej. Zobacz ile grał za Tito...
S.Roberto powoli dostaje swoje szanse. Spójrz na Deulofeu.
Na początki nie grał wcale, dużo osób w tym ja zastanawiało się czy to wypożyczenie miało sens. Tydzień temu wszedł i zagrał świetnie, teraz zagrał znowu super mecz ale juz od 1 min grał...
Roberto prędzej czy później dostanie swoją szansę...
Adama kolejna perła, a zapewne 99% jeszcze 10 dni temu go nie znało...
Bilbao na wyjeździe to nie jest moment na ekspermenty i dawanie szans...
0
Gimba na czele ze swoim liderem i duchowym przywódcą półmózgiem Mikim znów atakuje przed meczem :)
Wieloletnie doświadczenie i ogromne sukcesy w Fifie pozwalają im oceniać i krytykować gościa który w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz.
Mnie sie tylko przypomina jak tutaj wszyscy płakali jak rzadko gra Song. Już wcześniej było widać że ze słabiakami sobie radzi ale jak trzeba poukładać gre w środku i grać pod pressingiem to ma mnóstwo głupich strat. No i przyszedł mecz z Ajaxem Song najgorszy na murawie i już nikt nie płacze za nim że powinien grać za Busiego.
Teraz jest moda na Roberto :) Chłopak wszedł dwa razy w końcówce na mocno zmęczonego rywala i nieźle się pokazał i już wszyscy fani Fify widzą go na wyjeździe z bilbao które u siebie nie przegrało jeszcze.
Pozdro dla normalnych :)
0
jaka żenada, nie wierze.
Gość przegrywa swój pierwszy mecz w sezonie 27 listopada a tu już chcą go zwalniać :D
I jeszcze porównania do MU który jest 6 w lidze i do realu który ma do nas 6 pkt straty :D normalnie jaja :D
0
JA nie chce ( ale muszę ) tu nikogo obrażać :D
Ale jak czytam komenty niektórych w stylu że wreszcie ktos powiedział jak jest itp to nic tylko palnąc w łeb.
Zerknijcie sobie na trenerskie osiągnięcia Pana Bakero. Wywalali go ze wszystkich klubów w błyskawicznym tempie.
Łatwo jest krytykować. A trudno spojrzeć obiektywnie.
Nie grała połowa podstawowego składu a mecz dla nas był o pietruszkę.
Takie mecze są bardzo potrzebne żeby można było czasem wyciągnąc pewne wnioski.
Dla mnie najgorsze że presing jaki pokazał Ajax, nasza Barca nie pokazuje już od dawna...
0
Ja widze tylko jeden ratunek dla tej strony.
Zamknąć rejestracje na stronie i powoli acz zdecydowanie usuwać denili typu mikki itd.
Sa ludzie pokroju Destro z którymi prawie nigdy się nie zgadzam ale trzymają jakiś poziom wypowiedzi i jest ok , ale 80 % ludzi tu to jakaś totalna masakra.
Co do samego meczu.
Ajax wyszedł walczyć o życie. Zagrali jak za najlepszych lat. Kilka szybkich podań i już zagrożenie pod bramką. My przegraliśmy ten mecz nie słabą obroną tylko całą drużyną. Tym że nie potrafiliśmy utrzymać piłki w środku pola, tym że nasi zawodnicy pod presingiem grali niedokładnie.
I tym właśnie różni się Song od Busiego czy Monotya od Alvesa czy Puyol na boku obrony od Alby. Wychodzeniem na pozycje, szybkością rozgrywania.
Nie potrafiliśmy wyjść z pod presingu i tym przegraliśmy 1 połowę.
Pedro dla mnie po raz kolejny pokazał że nie jest zawodnikiem na Barcelonę.
Totalnie nie potrafi zrobić przewagi na skrzydle. Adama więcej razy szarpnął w kilkanaście minut niż on przez cały mecz.
Cesc i fałszywa 9tka to nieporozumienie. On musi grać w środku.
Song, niestety zawiódł w ważnym meczu. W odbiorze może i gra ok, potrafi czasem zagrać dobrą piłe z przodu, ale gra pod presją, uspokojenie, wyjście z pod presingu jednym podaniem to daleko mu do Busiego...
Busi, Alexis, Messi, Alves, Adriano/Alba - to 5 zawodników która grała by na bank gdyby byli zdrowi i byłby to ważny mecz.
JA osobiście cieszę się że przegraliśmy. Trener będzie miał szanse wyciągnąc wnioski z tej porażki a i piłkarze zobaczyli jak powinien wyglądać prawdziwy pressing.
Na koniec dodam że mocno liczę na Ajax z Milanem. W takiej formie stać ich na wygraną :)
0
Czemu ten debil jeszcze nie dostal bana to nigdy nie zrozumie.
0
Ale dziel się tym na swojej stronie Romie :)
0
JA problemów rodzinnyc nie mam :) Ty napisales o starym na zasiłku więc rozumiem że oceniasz przez pryzmat swojego taty :)
Bardzo słabiutka kontra z Twojej strony. Nie napsiałęm nic po czym mozna by poznac ze takowe mam :) I jeszcze ta wstawka anglojęzyczna :D Że niby taki inteligenty jesteś ?:D
0
Możecie pisać co wam się podoba ale na swojej stronie :) Jesteście jak Romowie :D
0
Misiek jak zwykle przez pryzmat swojej rodziny ocenia innych :)
Każdy wasz kolejny komentarz na tej stronie pokazuje jaką żenadą jest wasz klub :) Bo to ponoć kibice tworzą klub :)
0
To prawdziwa żenada co tu się dzieje. Jak plaga. Białe Gimbusy zaczeły masowo tu wchodzić i sypać swoje żale że od 10 lat nic nie znaczą w europie...
ALe takich kibiców ma real :) niech piszą jeszcze więcej :) potwierdzają tylko to co każdy i tak już wie :)
0
Ja jedynie pisałem że tylko bezdomne kurwy z realu nie cieszą się na swojej stronie :)
0
I co bez znaczenia jest że granada grała już w 10 i była na maxa zmęczona ?:)