Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha
Tak głośno się dobija że nawet nie jest najlepszym strzelcem w Barcie B.
ZA dużo FIFY panowie :)
A może tak...ten sam nudny przewidywalny skład dzięki któremu jesteśmy na 1 miejscu w lidze ?
Najgorsze jest to że po erze sukcesów Pepa zostaliśmy obdarowani takimi "kibicami".
Pierwsze miejsce w lidze, pewny awans z grupy i ciągle źle...
Ide o zakład że gdybyśmy mieli taki sezon jak ma M.utd to 60% tych którzy się tu mądrują siedziało by już na stronie Arsenalu/Bayerny Juve itp...
0
Jeśli przyjdzie jakiś super napastnik to zablokuje miejsce deulofeu. Najlepszą 9tka na świecie jest Messi, a my potrzebujemy wysokiego gracza który gdy nie idzie da alternatywę,i nie będzie robił problemu ze głównie wchodzi z ławki. I warunek konieczny, może grać w LM
0
Tytuł rodem z superexpresu,
0
Deul już teraz daje drużynie dużo więcej niż Belg Mirallas.
Dość powiedzieć że Gerard ma 2 gole na 250 min a Belg również 2 gole ale na 1100 min :) Dość wymowna statystyka.
Trudne zadanie przed Martinezem.
Z jednej strony Everton nigdy nie był tak blisko LM ( więc trzeba stawiac na Hiszpana ), z drugiej, Deul poszedł tam na jeden sezon, MArtinez zostanie dłuzej więc musi myśleć co będzie jak Deul odejdzie. Dlatego raczej nie zamieni Belga i hiszpana rolami.
Myślę że gdyby MArtinez miał obiecane że Deul zostanie tam jeszcze rok to chłopak grałby znacznie więcej bo po prostu zjada umiejętnościami Belga.
Deulofeu to mega talent.
W tym samym wieku trafił do Anglii co CR7 i raczej jest pewne że przebije jego statystyki z pierwszego sezonu, mimo że gra mniej i w słabszej drużynie...
0
prawy, na szczescie :)
0
Takie ustawienie ma sens tylko z dwoma pivotami.
0
Autor mija sie z prawdą bo Barca Pepa grała w najważniejszych meczach środkiem Pivot-Xavi-Iniesta.
Problem jest taki że znacznie spada efektywność tego tercetu zarówno w kreacji jak i przedewszystkim w presingu. Brak tam walki i zawziętości ale najsmutniejsze jest to że czasem nawet chęci.
Pep miał w świetnej formie i zawsze zdrowego Messiego więc i gole i kreacja były. To Vilanova jako pierwszy musiał grać bez Messiego w formie.
Jeśli jesteś przy piłce a po stracie szybko ją odzyskasz to nie musisz mieć obrony za 100 baniek
Jeśli chodzi o gre z przodu to długie podania do alexisa czy neya to nieporozumienie, a wybijanie piłki przez Valdesa to już dramat.
Zdobywanie terenu krótkimi podaniami, a jeśli przerzut to faktycznie do niepilnowanego gracza a nie na "walke".
Może czas żeby z Cześka zrobić 6stke bo to wbrew opini większości tutaj nie jest jego nominalna pozycja...
0
Tzn wiem za co gra :)
Taki problem wypożyczeń że MArtinez tam pewnie popracuje jeszcze z rok lub dwa a Deul poszedł tam tylko na rok i Martinez nie może po prostu posadzić Mirallasa
0
Nie wiem za co gra Mirallas...
Deulofeu to będzie światowa klasa. Dlatego mając Neymara i Messiego żaden Aguero nam nie potrzebny !!!!
0
Aż dziw że po pierwszej połowie nie ma jeszcze komentarzy żeby zwalniać Tate i dawać MArtineza :)
0
Deulo pewnie w 60 min wejdzie...
0
Też ok :)
0
Czasem cięzko się powstrzymac z obrażaniem kogos :)
Mecz o pietruche w którym straciliśmy AŻ 2 gole...DRAMAT !!!
Widziałeś jakie błedy SIlva w PSG posadził ostatnio ?? Pewnie nie...
Prezentujesz to żenujące podejśce które uważa że jak kupimy 2 obrońców to nie będziemy w ogole tracić goli hehehe
Póki co tracimy 0,6 gola na mecz w lidze !!!
I większość z nich po głupich stratach pomocników jak z Bilbao.
Porto w słabiutkiej lidze ma straconych 8 goli ..jak to kurwa możliwe skoro mają MANGALE, nie powinni przeciez wcale tracić goli...
0
ŁAŁ podziel się z nami tą tajną informacją...
0
Dlatego że to Messi jest naszą 9tką i zjada Lewego na śniadanie jako 9tka !
0
Koke w Atletico gra na pozycji Iniesty a nie Xaviego. Na pozycji Xaviego gra Gabi dużo mniej kreatywny gracz, a mimo to nie mają problemów z golami....
0
Wyniki Liverpoolu powiadasz ?
No to proszę.
2 miejsce w lidze.
pod względem straconych goli tylko 11 drużyn ma straconych więcej goli niz Te Reds W dodatku Sakho częsciej na ławie niż w podstawowym składzie...
0
No dawaj specu Ty nasz...w ilu meczach widziałeś Balante ?
Pewnie w żadnym.
Pomijam już fakt że gość gra w lidze argentyńskiej a Ty go chcesz do Barcy na filara defensywy - gratulacje.
Niektórzy tu mająstraszny ból dupy, a póki co tracmy b. mało goli a remisujemy lub przegrywamy bo nie strzelamy goli, a nie dlatego że tracimy ich dużo...
0
za tyle do w fifie możesz go kupic
0
Ty wciąż nie kumasz że u nas podstawową 9tką jest MEssi ?
JAk ma przyjsc typowa 9tka to tylko na zmiennika...
0
JA bym chciał Dzeko :) Pogra u nas tyle co w City :)
Tello na wypożyczenie bo szkoda jego talentu...
0
To troche poczekasz :)
0
No ja też mam nadzieje że nie dożyjesz czasów jak Barca wydaje 50 baniek na obrońcę.
Zwłaszcza jak ma kilkaset mln długów :)
0
A coz to za młodych mamy w tej WIELKIEJ formie ?
Bartra po którego błedzie gola strzela nam 3ligowiec ?
Czy może S.Roberto który zagrał co najwyżej nieźle, ale na tle 3 ligowca ?
JA wiem że w fifie ważne jest wyłapywanie młodyh talentów ( sam długo męczyłem CM 01/02 ) ale bez przesady.
0
Można gdzies obejrzeć skrót lub bramki z meczu Barcy b ?
0
No co Ty ? Przecież tu wszyscy piszą że jak byśmy trafili na nich to nie było by co zbierać :)
0
kupujemy ?:)
0
9tka 185+ jako gość pogodzony z tym że wchodzi z ławki dla mnie BOMBA.
19 lat !!!
Za 2-3 będzie kuna czapką nakrywać !
0
Bardzo chciałbym 9tke zimą. Ale tylko taką która da alternatywe a nei kolejnego mikrusa.
MAmy najlepszą 9tkę swiata Messiego.
Za rok lub dwa wróci kolejny meeeeeega talent.
Chłopak ma 19 lat i już wkręca obrńców BPL w ziemie.
Aguero do niczego nie potrzebny :)
0
nie mogłem się powstrzymać, sorki chłopaki :)