0

Kryzys to ma M utd a nie my :D

0

Lukaku nie przyjdzie do Barcy grzać ławę....
Pisze o kimś kto będzie pogodzony z tym że będzie głownie wchodził z ławy...

0

o czym Ty piszesz :)
Kłóci się chyba jego brak....Kluivert, Eto'o, Henry, Rivaldo, Maxi Lopez, Ibra...pierwszy raz od X lat nie ma wysokiego napadziora...

0

A ja jestem przeciwnikiem tego transferu :)
Zdecydowanie bardziej wole żeby grali ci co są teraz + Deulofeu.
Jestem za to fanem sprowadzenia napastnika który spełnia kilka warunków.
Wysoki, dobrze gra głową i pogodził by się że nie będzie grał zawsze w podstawie. Oczywiście nogami też musi potrafić grać :)

Taki zawodnik powiedzmy ok 185+ daje głębie. Tzn wciąga przynajmniej jednego środkowego obrońcę w pole karne.
Teraz tego nie ma. W polu karnym nie ma nikogo. Rozciąganie nie ma sensu bo i dośrodkowania nie mają sensu.

Kiedy pomoc przeciwnika gra na 25 metrze a obrona na 16 to szanse na prostopadłą piłkę są po prostu małe.

Kun to kolejny gość do klepy. Dobrym grajkiem jest Dzeko który może chętnie by zamienił ławkę w City na tą w Barcie :)

0

No no gość który przez 5 lat grał w Atletico o niczym innym nie marzy niż grać dla Realu :)
W dodatku fakt że są przyjaciółmi po za boiskiem z Messim nie ma żadnego wpływu na jego prefenrencje ;)
Gratuluje trzeźwości myślenia...

Osobiście nie chciał bym go u nas...ale to inna historia.

0

Wszyscy tu płaczą na Xaviego. Nie da się dłużej tego czytać. Zastanawiało mnie skąd tak duży kredyt zaufania ma iniesta który powtórze po raz 100000 jest najbardziej wysuniętym pomocnikiem i najbardziej odpowiada za kreowanie gry, a nie robi tego wcale, co więcej jego straty kończą się tak jak z Athletic.

Ale już wiem :) Xavi ma 33 lata i w Fifie nie gra sie takimi graczami bo już za stary :) W Fifie zapewne ( niestety nie gram ) szuka sie młodych talentów :)

A teraz serio.
Messi jest skuteczny, Neymar nie.
Sytuacje w meczu były ale niewykorzystaliśmy ich.
Fabregas nigdy więcej na 9tce.
Dla mnie barcelona grała najszybciej i nakreatywniej w meczu gdzie na środku grał duet Iniesta ( na pozycji Xaviego ) i Cesc jako najbardziej wysunięty pomocnik.
Latem musi przyjść koniecznie obrońca z top 5. Czy można takiego wyciągnąć zimą ? chyba nie...
Uważam również że musi przyjść ktoś kto potrafi strzelać gole. Ma cm by walczyć w powietrzu. Nie musi to być gracz klasy mega światowej tylko alternatywa gdy nie gra Messi, lub gdy zajdzie taka potrzeba.


Powtórze jeszcze raz...
Pamiętajcie żę PEP nigdy nie był w takiej sytuacji że nie miał do dyspozycji zdrowego i w formie MEssiego.

0

No Mario, jutro i w niedziele wiele się dowiemy o jego pozycji w drużynie :)
Dwa mega mega spotkania Evertonu w których być może będziemy mogli zobacyć Deulofeu na tle najlepszych w europie :)

0

Zapewne będzie też Miki Messi :D

0

Trzeba było kur** od Xaviego pożyczyć :D

0

Puyol to symbol tej drużyny i jeśli będzie chciał grać będzie grał choćby i do 40stki !
To zkim i w jakim wymiarze czasu to inna kwestia.
I to nie Wy bedziecie decydować czy ma zakończyć kariere czy nie !
Tu nie real Gimby gdzie pozbywamy sie legend takich jak Hierro bo już nie grają tak jak kiedyś albo są kontuzjowani...

0

nie no prosze was....
Rozumiem że pojechał do Amsterdamu bez butów ?:D
Dajcie spokój :)

0

Jebnij się w łeb, najlepiej tak żebyś już nigdy nie wstał

0

niby tak ;) ale to tak naprawdę żadna asysta :)

0

Cartagena to słabszy klub od tych z którymi na codzień grają zawodnicy Barcy B.
Jeśli mają się czegokolwiek nauczyć to tylko wtedy gdy będą grać w towarzystwie graczy podstawowego składu.

Jaki jest sens wystawiać S.Roberto i Bartre na 3 ligowy zespół w towarzystwie graczy Barcy B ?:D:D

Myślenie czasem nie boli...

0

No no , Roberto zagra dobry mecz przeciwko 3ligowej drużynie i znów będzie że powinien grać za Xaviego :)

0

Nie był transferową bombą bo takowej po prostu nie ma.
Ja znam tylko 2 trenerów którzy są "jako taką" gwarancją sukcesu. Jeden odszedł 2 lata temu a drugi raczej nigdy u nas nie potrenuje.

Inne "wielkie" nazwiska osiągały większe lub mniejsze sukcesy.
Ilu tu było fanów Bielsy...a co on wygrał ? jakie ma sukcesy ? Zagrał kilka dobrych meczy w pucharze europy ?? Bitch pliiiiz.

Akurat nasze nawiększe sukcesy w nowożtyniej historii klubu osiągaliśmy z średnim trenerem Ryjkiem i totalnie niedoświadczonym Pepem.
Real w tym czasie miał plejadę najlepszych "nazwisk" na ławce i nie wygrał nic.

Nie wierze że Tata to opcja tymczasowa z założenia - czyli co nie ugra i tak odejdzie...

0

ktoś kto was zastrzeli...jedyny ratunek dla świata...

0

I jeszcze jedno.
Tello już nie jest taki młody. Neymar, Messi to piłkarze którzy w wieku 21 lat są/byli już gwiazdami.
Barcelona to nie miejsca dla dobrych piłkarzy, tylko dla najlepszych...

0

Tello ma potencjał i pewnego dnia może wystrzelić z formą jak w tym sezonie Barta. Ale musi grać. Równie dobrze może być zawsze "tylko" dobrym skrzydłowym.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Na tą chwilę mamy Neymara, Alexisa, Pedro, Messiego. Deulofeu zaczyna grać w Evertonie i na tą chwilę jest lepszy ( a i talentu ma chyba ciut więcej ), jest jeszcze Adama który ma budowe atlety, jest mega szybki i widać że potrafi dryblować a ma dopiero 17 lat.

Szkoda że złapał kontuzje bo przynajmniej teraz by trochę pograł....

0

podaj minuty tych podań...

0

niby jak ma wskoczyc za Pedro który prawie nie gra ?:D

0

To Ty obejrzyj najpierw mecz.
Gola tracimy po indywidualnym błędzie Iniesty, a z przodu totalnie bezproduktywny....

0

Najebali chłopakowi bzdur do głowy a jego agent widzi w nim tylko monety, smutna prawda. Chłopak ma 17 lat, gra w Barcy B i mu mało. Idzie za kasą ewidentnie i myśli że może w tym wieku być ważnym ogniwem pierwszej drużyny.
Moim zdaniem się przeliczy...
Zresztą, w Barcie B ma 1 gola na 7 meczy w reprezentacji ma 6 goli u17 i zero bramek u20 i w dorosłej.
Więc o co to halo w ogóle...

0

Przyznać sie który Gimbus dał mi minusa mimo że Juan Cuadrado to nie stoper :D Szybciut...:D

0

Weż wytłumacz mi jak to możliwe, na logikę że najlepszy strzelec i najlepszy napastnik nie jest MVP ligi ?:D Widze tylko jedno wytłumaczeni. Ze zostaje nim najlepszy ofensywny pomocnik, ale ti też Zonk bo został nim Iniesta :D

Krycha dostała jakąś nagrodę żeby nie płakał. Statystyki w lidze nie kłamią..
46 goli w 32 Messiego vs 34 gole w 34 meczach cR7...ale ok niech ma :)
Złota piłka Messiego zaduśćuczyni nam ten przekręt ;)

0

Serio nie wiem o co chodzi....Looknijcie link...

0

Juan Cuadrado to stoper ?:D

0

Co nie zmienia faktu że bardziej oczywistej sytuacji na czerwoną kartkę jak ta po faulu na Neymarze to już chyba nie może być....

Czy zagraliśmy dobry szpil ? Kojarzysz jakąś sytuacje Bilbao w ciągu tych 70 min ? Ja kojarze tylko przypadkowe zagranie Iniesty który stworzył setke zawodnikowi Athletic. Sami nie wypracowali sobie żadnej sytuacji...

Czy my mieliśmy setke ? Mieliśmy ich kilka...
Nie wykorzystaliśmy żadnej, i przegraliśmy, zdarza się.

0

no no :) i frytki do tego :D

0

Nie macie wrażenia że czym więcej o tym trąbicie tym więcej osób głosuje na Londyn ?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?