Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pisze się "o świcie" a nie "na świcie" :)
0
To Arsenal miał te grube lata ? Arsenal to fajny team i życze im w tym roku mistrzostwa, co nie zmienia faktu że przejście z BVB do Arsenalu na tą chwilę to degradacja sportowa. I absolutnie nie daje nadzieji na wygranie LM.
Barca takie nadzieje daje i to z pewnością awans sportowy. Real również.
Dino:
BVB chciało go już wytransferować poza Bundeslige latem i co ? Lewy postanowił poczekać. Nie dość że na ławe go nie posadzili to jeszcze podwyżke dostał mimo że wiedzieli że odejdzie.
Jeśli Lewy teraz nie odejdzie i poczeka do lata to na 100% będzie grał. Bo z nim w składzie BVB ma szanse powtórzyć sukcesy w LM sprzed roku...
0
Dinio jak zwykle trzymasz poziom :)
Weź pod uwagę tylko jeden malutki fakcik który Ci umyka.
LEWY pojdzie tam gdzie ON bedzie chciał grać a nie tam gdzie dadzą więcej Dortmundowi !!! Okno transferowe w styczniu a koniec sezonu w Maju. Więc jak mu sie nie będzie podobać to 4 miechy poczeka...
Totalnie nie jestem w stanie sobie wyobrazić po co miałby iść do Arsenalu ??
Barca, Real oczywiście...ale Arsenal ?? proszę was...z całą sympatią jaką mam do tego klubu...
0
Kun super gracz, ale kolejny 170cm. To już wole Messiego na środku.
0
Jeszcze tak sobie myślę że jak Leo powróci w 100% do formy to wszyscy zapomną o napastniku bo znów będziemy stwarzać mase sytuacji :)
0
Lubie Alexis ale wg mnie brakuje mu powtarzalności, ma tylko przebłyski.
90% piłek które dostaje to podaje najblizej ustawionemu koledze.
Lewy i tak nie mógł by grać w LM. Przy obecenj rotacji i ilości meczy jaką musimy grać Jestem pewien że każdy miał by swoje szanse na gre.
Oczywiście pod warunkiem że nadal jest tylko 5 do gry a nie 6sciu.
Dwa ostatnie ligowce były naprawdę słabe w naszym wykonaniu. Praktycznie brak 100% sytuacji.
0
Kanonierzy to fajny team ale...
Jak nie zepną pośladków to z grupy nie wyjdą bo mają wyjazdy do neapolu i Dortmundu.
Iść do Arsenalu żeby konkurować z Ziru to też średni pomysł. A przede wszystkim to żaden krok do przodu w karierze Lewego. Jak dlam nie transfer do City czy londynu to tylko "zamienił stryjek....."
Barca owsze, duży awanas, Real też...ale aresnal czy City...
0
Donie, jeśli Lewy odejdzie to tylko do lepszego klubu.
Nie wierze że poszedł by do City czy Arsenalu bo po co ?
0
Messi to urodzona 10tka jak dla mnie. Świetny drybling, świetny przegląd pola, ostatnie podanie i najlepsza gra z klepy.
Jako 9 tka strzelał b.dużo bramek ale nie oszukujmy się w meczach z najlepszymi drużynami ostatnio przestaje to działac.
W meczach z autobusami też jest co raz więcej problemów.
Mecz z Osasuną, z Espanyolem każdy kto oglądał te mecze wie że nie mielismy tam wysypu 100% sytuacji. Gdyby nie geniusz Neya to możlwe że kolejny mecz skończył by się 0:0.
Messi nie jest jeszcze w optymalnej formie ale to kwestia czasu.
A co do tego co niektórzy piszą że styl barcy to gra bez klasycznej 9tki to z szacunkiem ale chyba od niedawna kibicują temu klubowi.
Kluivert,Eto'o to były nasze klasyczne 9tki.
Jeśli przyszedł by Lewy to ktoś musi odejsć.
I to jest kolejny plus bo jak dla mnie Tello to gość który powinien zostać jak najszybciej wypożyczony do PD gdzie co tydzień będzie grał.
0
Tyle że lewą stroną ma kto atakować po skrzydle, a prawą już niekoniecznie...
0
Ehh jak ja Cie lubie Destro :)
Alves ma:
-świetny drybling - zart roku ?:). Na prawdę nie pamiętam kiedy postanowił wejść w pojedynek 1na1 z obrońcą, kiwnąć go i dobrze dośrodkować lub oddać sensowny strzał. Zdarzają mu sięod święta akcje jak z realem ale nawet w tak świetnej sytuacji spartolił to....
-niezle uderzenie. Przypomnij kiedy ostatnio strzelił bramkę zza pola karnego ?
niezle uderzenie to ma Adriano.
Dośrodkowania to absolutny dramat. Alves gra strasznie asekuracyjnie.
W samym meczu z Esp miał ze 4 szanse na naprawdę dobre dośrodkowanie iktóre zmarnował.
Podstawą przy autobusach jest umiejętne rozciąganie gry i akcje ze skrzydła.
A Alves w tym aspekcie jest po prostu poprawny i tyle...
Zeby mnie źle nie zrozumiano. Bardzo go lubię i to mimo wszystko b.dobry boczny obrońca, ale w Barcie prawe skrzydło to bardzo newralgiczna pozycja bo nie mamy typowego prawoskrzydłowego. I Messi i Alexis ( przy założeniu że zostają wystawienie na PP) lubią schodzić do środka dlatego tak ważna jest gra offensywna u PO.
Zupełnie inny temat to czy można kogoś lepszego od niego kupić czy nie...
0
Ja kibicuje temu klubowi od nastu lat, i pamiętam też czasy jak walczyło się o 6 miejsce żeby grać w pucharze Uefa i z pewnością nie poprzewracało mi się...ale każdy widzi że gramy na stojąco, bez zaangażowania i totalnie bez polotu...
0
a Lewy kolejny dobry strzał z niczego...i on by się nie nadawał heh...
0
Marszczerano wróci na swoją nominalną pozycję. Zaspokoiłem Twoją Ciekawość ?
0
nie..
0
Po prostu są różni mężczyźni, jedni od wygrywania złotej piłki inni od reklamowania gatek :) Każdy powinien robić to co umie najlepiej :)
0
ajep
Nazywasz kogoś debilem kto nikogo nie obraził i w tym samym zdaniu piszesz o szacunku :)
Większego debila od Ciebie na tej stronie nie ma :) a co do klękania to widać że za dużo z księdzem gilem przebywasz :)
0
Smutna prawda ale MadridPOL 100% racji...i lepiej już olej ten wątek Donie bo to czysta kompromitacja...
0
Ogarnij się, Valencia czy Deportivo nie sięgneło dna przez podział praw...Mamy w tej chwili 3 topowe drużyny w PD. Ile masz takich w Niemczech czy we Włoszech ? Tylko w BPL jest lepiej ale nie ze wzgl na podział praw.
0
Lewy w Borussi nie zostaniea. W bayernie ? To Pep zaczął grać bez typowego śwodkowego napastnika, w monachium stawia na środku T.M, a ma jeszcze Mandzukicia. Nie sądze żeby przeszedł tam.
Real ? Celują raczej w suareza. Włochy odpadają, w Anglii niby gdzie ?
Może się okazać że wcale tak dużo opcji nie ma.
0
No Destro, wkońcu masz kompana na stronie o podobnym ilorazie inteligencji :) Ty i Titek to atak marzeń :)
0
Biorąc pod uwagę cena/jakość to absolutnie najlepszy na świecie :)
0
Oczywiste jest że jeśli miałby przyjść to Pedro/Tello out...
0
Generalnie powstrzymuje się od obrażania innych ale Ty chyba naprawdę jesteś debilem.
Art jest o tym czy przydałby się lewy i ogólnie 9tka a nie o tym czy Lewy zamiast obrońcy. Kminisz to ??
Zachowujesz się conajmniej jak by Zubi wydał oświadczenie że za rok kupimy tylko napastnika...
A śmiałem się z egzaminów na których sprawadzają umiejętność czytania ze zrozumieniem...
0
Czytałem i dokładnie do tego pije. Taki sam news jak ten. Więc tak naprawdę gówno wiemy czego Tata chce. Może prawdą jest że szuka kogoś a'la henrik L. a może kogoś do podstawowej 11....
Wiemy tyl;e co nic....
0
Po za tym mądrusiu przeczytaj końcówkę arta. Proste pytanie czy wg kibiców by pasował i czy dałby sobie rade. A nie czy Tata szuka napastnika na ławkę czy do pierwszej 11.
Kolejna bzdura to taka że jeśli to nie jest Kaczka dziennikarska i Barca faktycznie by złozyła propozycję to chyba Tatko zdaje sobie sprawę że to nie gośc żeby grać 30% meczy w sezonie. Czy może jest taki tępy i nie wie ??
0
Uuu Pani "mądralo" rozumiem że to Tata powiedział Ci że szuka 9tki tylko na rezerwe ??
Bo jeśli chcesz napisać że czytałeś o tym to zamilcz i nie ośmieszaj się....
0
Brakuje nam od dawna możliowści dośrodkowań i gry głową w polu karnym.
Lewy to z pewnością świetny napastnik.
Czy drużyna zyska czy straci z Messim na skrzydla ? To temat na co najmniej prace mgr.
W sezonie 09/10 gdy był Zlatan Messi strzelił 34 gole.
Chyba nie ma co się czarować że Lewy zabrał by Messiemu kilka goli, z drugiej strony Messi na skrzydle ma więcej miejsca i z naprawdę trudnym przeciwnikiem myślę że takie ustawienie dało by więcej drużynie.
Kolejna kwestia to rotacja Martino, i z pewnością w sezonie na 38 meczy (liga) myślę że Messi spokojnie w 13 meczach mógłby grać na środku ataku, a Lewy zaczynać mecz na ławce.
25 meczy w pierwszej 11 i kolejnych powiedzmy 7 wchodząc na ostatnie 30 min z pewnością nie było by powodem do narzekań dla Lewego.
Nie wspominając o tym że w tych 25 meczach w przynajmniej kilku Lewy by schodził i wtedy Messi mógłby wedrować na środek.
Summa sumarum Messi wciąż bez problemu rywlizował by z CR7 w ilości goli. A nie oszukujmy się, Jeśli między nimi jest różnica kilku goli, ba myślę że nawet 10 to i tak decydują osiągnięcia klubowe....
0
Nie wróci bo po co? rywalizowac z Cechem. Sory ale za dobry bramkarz by siedzieć na ławie czy grać z kims na zmiane.
Za rok odejdzie tak czy siak i Mou nie będzie miał wiele do gadania.
A to gdzie odejdzie to zupełnie inna sprawa.
0
Celta gra bardzo dobrze, ale to nie drużyna z autobusem w tle:)