Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kuuuuuuuuuuun !!!! Takiego snajpera szukamy :D
0
Rzadko się z Tobą zgadzam więc zapamiętaj tą chwilę :)
0
Ale z tego sezonu czy zeszłego gdzie strzelił 12 goli w 30 meczach ?:)
0
Licze na rekord w minusach :)
To co Messi na skrzydło czy Kun ?:)
JAk byście to w Fifie ustawili ?:)
0
Aguero to ostatni gracz który jest nam potrzebny na tą chwilę...
0
Suarez też, i Zlatan, kurde ale może by namówić Cr7?, ale z drugiej strony Ribery też jest świetny. A może jednak Reus ?
Wiem, kumpy ich wszytkich !
0
Bo stwarzają sytuacje i są skuteczni !
Zobaczymy jak im będzie szło bez Robbena.
0
nie oto chodzi.
Po prostu niektórzy tu myślą że przeciwnicy Bayernu z połowy swojej nie wychodzą a obrońcy nie dopuszczają do żadnych sytuacji.
Bo to skandal że Bilbao stworzyło sobie 2 sytuacjie w meczu z nami...
0
Włączcie sobie Bayern. Werder już jedna świetna sytuacja zmarnowana...
Jedno tylko musze przyznac...Thiago genialnie rozrzuca piły....
0
MU zacznijmy od tego że w ogóle nie ma pomocy.
Skrzydła też dramat. Valencia i Kim dzong Il to nie są gracze do walki o LM i mistrza Anglii
0
To Ty zrozum że za kreowanie gry odpowiada najwyżej wysunięty pomocnik a nie 6stka. To ile asyst ma Iniesta ?
CESC nigdy nie grał w Arsenalu na pozycji Xaviego tylko Iniesty !!!
0
Wróc do Fify :) Albo wydawaj swoje pieniażki na kota w worku...
Ich forma w większości meczów sprawa że tracimy najmniej goli w lidze.
Ale oczywiście specjaliści rodem z Fify myslą że jak kupimy obrońców to przeciwnik nie będzie stwarzał ŻADNYCH sytuacji :)
Wkleić Ci jeszcze raz jak w lidze ostatnio zagrał Silva z Marquinhosem za których chieliśmy dać 70 baniek ?
Ludzie tutaj nie oglądają meczy i sugerują się tylko wynikami.
Np BVB - Bayern 0-3, a ten kto oglądał wie że BVB powinno do przerwy lekko 2 bramy walnąc bo tyle sytuacji 100% miało.
Kupmy 20 latka z ligi argentyńskiej bo w Fifie jest dobry :)
Pozdro
0
Warto dodać że znajdowały na nas sposób pomimo posiadania w składzie zdrowego i w formie Messiego...
0
Każdy kolejny mecz z dwoma DM na środku przekonuje mnie że kluczem nie tracenia goli i wygrywania nie jest siła fizyczna i umiejętność odbioru a posiadanie piłki i wysoki presing po jej stracie.
Żaden pomocnik nam nie potrzebny.
Jedyne co potrzebujemy to zdrowy Alves i Alba na skrzydłach + Iniesta w formie + Cesc na środku + Messi w formie...
Jeśli chodzi o transfery to tylko 9tka, o bez Leo po prostu nie ma kto strzelać goli.
Niestety żyjemy w czasach w których wielu rzeczy się nie da, jedną z nich jest przekonanie się jak Boski PEP poradził by sobie w obliczu kontuzji LEO...
JA stawiam że nawet połowy tego co wygrał by..nie wygrał.
5 obrońca nam nie potrzebny, zwłaszcza kot w worku.
Latem podziękować Mashe i kupić obrońce od którego trener bedzie zaczynał ustalanie 11...
0
Widzę że całkiem żywa dyskusja o Pedro więc chętnie dorzucę swoje 3 grosze :)
Pedro to zawodnik który idealnie gra w lini z obrońcami i świetnie wychodzi i pokazuje się do prostopadłych zagrań. Co więcej potrafi strzelać ważne gole.
Szkoda że już wcześniej przy sam na sam gral do Songa zamiast strzelać.
Problem dla mnie jest taki że da się tak grać albo głownie z drużynami które gonią wynik albo zostawiają miejsce bo grają otwartą gre, lub są mocno zmęczone.
Jego największą wadą jest fakt ze w zasadzie nie potrafi zrobić "różnicy" na skrzydle. Jego wygrane pojedynki 1na1 z obrońcą na skrzydle to można na placach jednej ręki policzyć.
Widzieliście faul na nim na 16stce ? on już nurkował zanim zawodnik Cartageny go dotknął. A chwilę później wykonał tak żałosnego nura że to masakra.
Ch** z jeo golami, gdyby potrafił w meczu robić kilka akcji takich jak na skrzydle w końcówce ( wkręcił w ziemie obrońcę i łądnie dograł ) to bym złego słowa nie powiedział.
No i ładny strzał zza pola karnego po którym Bambo strzelił na 4:1.
Zeby nie było. Uważam że Alexis też bardzo rzadko potrafi robić taką róźnicę na skrzydle jak choćby Neymar.
dla przykłady Robben i Ribery na skrzydlach robią znacznie więcej niż Alexis i Pedro...
0
Może wtedy jak zacznie coś strzelać w Barcie B .
0
Do znudzenia będe powtarzał że w meczach w których traciliśmy pkt ( Osasuna, Bilbao, Milan i Ajax ) traciliśmy średnio 1 gola na mecz, a strzelaliśmy 0.5.
Co do obrońcy to jeśli miałby przyjść to ktoś kto będzie filarem tej obrony na kilka łądnych lat.
I będzie słusznego wzrostu. Toquero ma 182 cm, a wszyscy widzieli jak kończyło się indywidualne go krycie przez MAsherano(175cm).
0
Anonimem może i nie jest, ale kotem w worku jak najbardziej.
Zupełnie inna historia to to czy Balanta będzie dostawał odpowiednią ilość szans...
0
Jesli ma dojść obrońca to raz że jednego trzeba sprzedać a dwa że tylko ktoś kto Gwarantuje pewien poziom.
My nie Porto, tu nie ma miejsca na eksperymenty...
0
dwóch to mało, co najmniej 4 orońców trzeba kupic !
0
Bo wkur** mnie juz tacy ludzie jak Ty ktorzy kibicują temu klubowi pewnie od 4-5 lat i piszą same bzdury w stylu obrona do dupy a to że mało goli tracimy to " przypadek" . W meczy z athletic obrona zagrała dobrze a sytuacje jakie miała ta drużyna były po błedzie Iniesty. Ale co Tam, Twoje doświadczenia z Fify pozwalają Ci krytykować klub i trenera mimo żeś gówno osiągnął.
Oglądałeś ostatni mecz PSG z Silvą na środku ? widziałeś co gracz za którego chcieliśmy dać 40 baniek pokazał ? Pewnie nie.
Napisze Ci jeszcze raz. Twoje teksty w stylu cytuje " pinoqio wypierda*** pokazują jakim FACETEM jesteś.
Kim Ty kurw jesteś żeby tak pisać do/o kimś kto osiągnął w zyciu coś czego Ty nigdy nie osiągniesz ?
Kibic Barcelony hahah i Ty mnie będziesz pouczał o obrażaniu kogoś ??
0
Podziwiam kulturę osobistą niektórych :)
JA bym chyba tak nie potrafił :)
Pozdrawiam i powodzonka w plebiscycie :)
0
Przerwa na reklamę :)
Coś dla hejtujących naszą obronę ;)
Na środku Thiago Silva i Marquinhos...
0
Ktoś Ci już to pisał jaki z Ciebie prawdziwy " Polaco " hehe :)
A co do tego Faceta to jak widać masz strasznie kiepskie wzorce w rodzinie, dlatego masz problem z rozróżnianiem płci.
Pewnie Mama Andrzej ma na imie :) Pozdro
0
100%racji, chciałbym drugie City lub psg w valenci
0
Jak się nie strzela goli to się nie wygrywa. We wszystkich meczach w których straciliśmy pkt w tym sezonie tracimy średnio bramkę na mecz, a strzelamy 0.5 gola na mecz. Aż tak tępy jesteś ze prostego wniosku nie potrafisz wyciągnąć na podstawie tych danych? Przykro Ale chyba tak
0
Ty posiadasz mózg czy sznurek podtrzymujące uszy? 3,4,5 bramek dzieciaku? Ty oglądasz jakieś mecze w ogóle? Myślisz ze jak przyjdzie jakiś obrońca to przeciwnicy nie będą mieć okazji? Ile okazji miała Osasuna? Ile miało Bilbao do 70 min? Poziom wyciągania wniosków poniżej zera...
0
Czy naprawdę aż takich wyrzeczeń wymaga myślenie? Wszyscy płaczą tu na obronę a ja totalnie tego nie kumam. Najmniej straconych goli w lidze a stracone punkty? W dwóch meczach w których straciliśmy 5 pkt ( Osasuna i athletic) tracimy łącznie... 1 bramkę, a ile strzelilismy? 0 goli więc gdzie leży problem się pytam?
0
żeby sens wrzutek alvesa był to Koller musiałby wrócić do piłki...
0
Pamiętam jak Suarez grał w Ajaxie i łączono go wtedy z Barcą :)
Stream mi się zawiesił powie ktoś czy Deulofeu przeprowadził jeszcze jakąś fajną akcję prócz tego wejscia w obrone Man Utd które poprzedziło gola ?