0

tak, a Drumlak będzie nową 10tką :)

0

Zobaczymy ja City zagra z Liverpoolem który ma naprawdę świetnych pomocników i potrafi utrzymywać się przy piłce:)

Już jutro wiele się wyjaśni :)

0

Pamięć może masz i niezła ale chyba średnio sklejasz fakty.
Największym problemem Riquelme był fakt że ówczesny nasz trener LVH miał go za szpiega gościa który miał stać się następcą LVH czyli C. Bianchiego.

Tylko i wyłącznie głupocie Van Haala zawdzięczamy że Riquelme nie rozwinął skrzydeł u nas.
Zbrodnią jest nazywianie go słabym pomocnikiem. Pokazał to zresztą w Villareal które tylko dzięki jego cudownej grze doszło do półfinału LM odpadając z Arsenalem przez niewykorzystany rzut karny bodaj w 90 min o ironio losu samego Riquelme....

Osobiście dałbym Ci dożywotniego bana na internet za nazwanie Riquelme słabym pomocnikiem :)

0

Nie ten typ zawodnika jak dla mnie. To po 1 a po 2 Soriano raczej nie zamieni króla ligi austryjackiej na gościa grającego 20 meczy w sezonie z czego większość z ławki w Barcie...

0

Wesołych świąt :)

0

Szkoda że Tatko nie testuje 4-2-3-1 z Iniestą bądź Cesciem na skrzydle.
Na takiej zasadzie jak np Silva w City...

0

pomoc powiadasz :) A to ciekawe :)

0

bzdetny ranking.
Hazard nr 100.
Pique 39, Kompany 42 :D

0

MAshe to dobry stoper, a Ci którzy piszą że popełnia błedy nie oglądają chyba innych meczy bo każdy obrońca je popełnia.

Niestety nasza pomoc to niziołki i zawsze taka pewnie będzie. A najwięcej goli tracimy po stałych fragmentach gry.

Mashe odejdzie a w jego miejsce powinien przyjść obrońca który będzie filarem tej drużyny.
Szkoda że nie udało się ściągnąc Sakho bo coraz pewniej radzi sobie w the Reds i wygryzł ostatnio ze składu nawet symbol tego klubu czyli Aggera.

0

Destro, kolego
Większych dyrdymałów od Ciebie nie pisze tu chyba nawet troll Miki .
Ciebie oczywiście nie mam za Trolla żeby nie było. Po prostu nie jestem się w stanie z niczym zgodzić co piszesz. Odpisze Ci tu bo w Twoim wątku za dużo już odpowiedzi ;)

Po 1. City silna i fizyczna drużyna ? Błagam Cie Destro, Zaznacze na wstępie że oglądam prawie wszystkie mecze City. Jak wszyscy są zdrowi gra taki zestaw. Pomoc Yaya-Fernandinho 176/66, Silva 173, Nasri 175. Na 4 pomocników 3 to chuchra . Yaya w defensywie popełnia b.dużo prostych błędów. A jeśli chodzi o posiadanie piłk i kreatywność to Xavi Iniesta Busi, Cesc biją każdego z tych grajków ( prócz Silvy ) !!!

JAk możesz pisać że Ney nie powącha piłki skoro każdy kto ma odrobine pojęcia wię że City nie ma najmniejsze szansy wygrać pojedynku w środku pola !!!! To my bedziemy grać piłką . Co oczywiście nie znaczy że wygramy itp..

Jedyne czego tak naprawde możemy się obawiać to stałe fragmenty gry. Wolne w wykonaniu Yaya i rozne kiedy w naszym polu karnym znajdzie się 4 piłkarzy +185. To niestety duży problem.

Weź też pod uwagę że pierwszy mecz nie jest o wszystko. City nie rzuci się do hurra ataku od pierwszej minuty.

City gra otwartą piłkę co nam na ręke. Drugą linie mają znacznie mniej kreatywną od naszej. Bocznych obrońców mają świetnych w ofensywie ale zresztą każdy chyba to pamięta...

0

Masz coś zjebane. Ja mam Nc ale dekoder od Nki i talerz też z Nki.
Kiedyś przy bardzo słabej pogodzie ( śnieg ) traciłem tylko ESPN America.
Teraz bez wzg na pogodę jest wszystko ok. Jeśli masz talerz od Nki i dekoder to wiedz że są bardzo czułe, i nawet minimalne przesunięcie sprawia że jakośc spada do 0.

0

To jak wielką drużyną u siebie jest City i jaki gra atak totalny i jak wiele strzelają goli i jak są cudowni pokazał Bayern w ich pierwszym meczu.
Każdy kto oglądał ten mecz wie że City bez piłki było jak dziecko we mgle.
W zasadzie nawet nie zbliżali się pod bramkę Bayernu.

W dodatku to nie jest druzyna która potrafi grać Catenaccio czy jak to teraz modnie sie określa autobusem w polu karnym.
Mają bardzo dobrych obrońców ale bardzo wysokich i mało zwrotnych. którzy w dodatku lubią popełniać proste błedy.
No i totalnie nie mają drugiej lini ! Jedyny kreatywny piłkarz na poziomie Barcy to Silva. Fernandinho a Xavi to taka sama róznica jak Navas a Cr7.

W dodatku grają na ogól tylko 2 środkowymi pomocnikami
yaya który jest najbardziej defensywny i jeśli barca będzie grała swoje nie będzie miał wiele okazji żeby się zapędzić w pole karne i wspomniany Fernandinho

Silva z NAsrim którzy na ogół grają "teoretycznie" na bokach , schodzą do środka pozostawiając bocznych obrońców ( dużó lepszych w ataku niz obronie swoją drogą ) samych...

City to fajna drużyna i bardzo ich lubie ale bądźmy szczerzy. Przy obecnym ustawieniu którym gramy ja osobiście zamieniłbym się z nimi na max 2 piłkarzy.
Kompany i od biedy Aguero (za Alexisa).Przy założeniu że wszyscy zdrowi nie widzę miejsca w podstawie dla żadnego innego ich piłkarza !

A co do 2 meczy z Bayernem to oczywiście najwięcej na tej stronie piszą Ci którzy go nie widzieli.
Bayern w 12 min strzelił dwa gole Ribery kilka razy ośmieszył na skrzydle obrońce i Bayern odpuścił.Gdyby grali o życie to City by 4 lekko przytuliło.

0

Ty ogladasz mecze czy tylko wyniki sprawdzasz ? Bo nawet jeśli tylko wyniki sprawdzasz to nawet tego uważnie nie robisz.

0

coutinho kolejny wybitny zawodnik ktorego nie powołuje. Oscar jak dla mnie może mu buty wiązać...

0

chyba jednak troche do Zlatana mu brakuje...

0

Nie miała to być odpowiedz na Twój prześmiewczy tekst Julianku :)

0

Przyznam szczerze że nawet jak przegrywaliśmy 2:0 wierzyłem w nasz zespół, a wiare brałem z gry obronnje Getafe.
Chyba jeszce żadna drużyna nie broniła się z nami tak wysoko !!!
Linie obrony mieli ustawioną na 30 metrze momentami.

Co do Pedro potwierdził to co o nim zawsze pisałem.
Gracz który perfekcyjnie czyta ustawienie lini obronnej przeciwnika i gra na lini spalonego. Piłkarz idealny do prostopadłych piłek i na bank ze świetnym instynktem strzeleckim !!
O ile 3 gol mocno sytuacyjny z bliska i raczej dość prosty o tyle 1 i 2 bramka to wcale nie było takie proste.

Jedyny problem Pedro jest taki że przy ataku pozycyjnym z rywalem cofnietym w 16stkę traci on 50% swoich umiejętności i w zasadzie nie potrafi zrobić przewagi na skrzydle...

0

Albo niektórzy są ślepi albo tak hipokryzja ich zaślepia.
Thiago ma mln x więcej piłkarskiego błysku niż Sergi Roberto. A Cudnowne prostopadłe piły i dalekie crosy ma już w tej chwili na poziomie Cesca, Xaviego i Iniesty. Zreszta kreatywności i wizji nie idzie się nauczyć, z tym trzeba sie urodzić.

Co do Rafinhi to wielu powtarzało że to bardziej utalentowany gracz od Thiago. Nie oglądałem go niestaty w żadnym meczu ale na skrótach które widziałem pokazywał walkę dobrą technikę i tyle...Pięknych prostopadłych pił a'la starszy brat nie widziałem...

To że popełniaj eszcze proste błedy to zupełnie inna sprawa, ale talentu mu odmówić nie wolno !

0

Jak będziesz duży i będziesz miał kiedyś swoją stronę internetową o Barcelonie którą będą odwiedzać tysiące osób to wtedy będziesz mógł zamieszczać tam artykuły które wg Ciebie są potrzebne :)

Na tą chwilę jednak jeśli nie masz ochoty czytać tego arta to może odrób lekcje lub zrób coś równie pożytecznego :)
Pozdrawiam

0

Pamiętam jak czytałem że Barca go chce wtedy jak był do wyrwania z Ajaxu :)

0

Pewnie że tak, tym bardziej że mają tam teraz rewelacyjną ekipę.
Suarez, Coutinho i Sterling wszyscy grają b.dobrze.

0

50 mln ?
Pzy obecnie chorych cenach to byśmy jeszcze Pedro musieli dołożyć :)

0

Jak to prawda co piszą o Valenci to będzie super.
4 b.dobra drużyna w Lidze hiszpańskiej jest b.potrzebna.
Najważniejsze dla nich to zatrudnic dobrego trenera który coś tam zbuduje jak D.S w Atletico.

0

Pedro do zmiany !!!

0

Po co pinto wybija piłkę zamiast podać blisko ?? Zaczeło się od wybicia pinto do nikogo i konczy sie golem !!! Gratulacje !!

Od dawna sie juz zastanawiam po co Pinto/Valdes wybijają piłkę przeciez to pewna strata !!!!!

0

Jaką formę człowieku ?? On nawet w Barcie B nie jest najlepszym strzelcem...

0

kontry ?:D z Getafe ?:D Prosze Cie :D

0

O jakosci obrony nie świadczą nazwiska tylko to ile goli się traci...

0

jeszcze 20 min i Atletico straci punkty ;)

0

Czyżby to V.Kompany za którego chcieliśmy płacić i choćby 40 mln ? Przecież tacy obrońcy nie popełniają żadnych błędów !!

Pewnie był popychany w okolicach lini środkowej co zaważyło na tym kiksie...
Cóż to była by za checa gdyby to zrobił Waka Waka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?