0

Walczą :) Ja mocno z nich trzymam kciuki w starciu z Bayernem

0

Ja nie wiem jak można się tak kompromitować.
Po co ludzie piszą komenty jak nie mają o czymś bladego pojecia....
Nie pełnił pierwszoplanowej roli powiadasz ?
No fakt zawodnik który grał we wszystkich meczach ligowych z czego w 16( na 21) od pierwszej minuty to taka tam zapchaj dziura :)

0

Właśnie widać jak oglądasz City. Z silvy taki skrzydłowy jak z Iniesty. To typowy środkowy ofensywny pomocnik zresztą najbardziej kreatywny gracz całej drużyny. Lewonozny,dlatego gra po prawej bo schodzi do środka i gra prostopadle piłki, zresztą najlepszy asystent w City. Stawiając go po lewej zmusilbys go do gry przy lini gdzie traci wszystko co najlepsze.

0

Zdecydowanie gorsza ławka zdecydowanie gorszy skład. Kun negredo dzeko to w miarę równorzędni gracze. Oczywiście kun w komunikacyjnej grze najlepszy, ale dzEko w powietrzu to ogromne zagrożenie. Dobra obrona Ale popelniajaca błędy tak jak i nasza. Yaya odszedł bo jest po prostu gorszy od busiego. Cesc Iniesta Messi Neymar to po prostu lepsi gracZe. Totalny brak alternatywy dla środka pomocy. Ale każdy ma swoje zdanie

0

Oby na to nie wpadł:)

0

Oczywiście :) Wchodził przy wyniku który dawał 3 pkt :)
Ile razy w ważnym meczu Milner grał od początku ?
Na 19 meczy w 13 wchodził z ławki.
Średnio w 19 meczach grał 38 min. Navas o 20 min więcej.
Biorąc pod uwagę że zagrał chyba 4 pełne mecze to w pozostałych wchodził na ogony....

0

Że co kur** ?
" zostać zaprezentowanym i poznać nazwy klubu, do którego zostanie wypożyczony."
Sami przecież mogliśmy go wypożyczyć.

Z drugiej strony Sanabria trzeźwo ocenił że nie ma szans grać u nas przez najbliższe wiele lat...

Tak ostatnio przeglądając kadrę rezerw itd dochodzę do wniosku że mamy ogrom talentów i nie ma szans wszystkich zatrzymać

Na prawej stronie mamy Alexisa który ma dopiero 25 lat. W kolejce czeka już Deulofeu który moim zdaniem potencjałem zjada Sancheza a w dodatku to gracz który w pojedynke potrafi wygrywać mecze. A ma dopiero 19 lat.
2 lata młodszy jest Adama który jest silny świetnie drybluje i jest jak błyskawica.
Na tej pozycji może również grać Rafinha na takiej samej zasadzie jak D.Silva w City. Genialna asysta w meczu z Valencią,jak dla mnie najlepszy piłkarz meczu Real - Celta.

Tello,Cuenca, Affelay to piłkarze którzy chyba nie będą grać pierwszych skrzypiec w naszej drużynie...
Z drugiej strony jestem przeciwnikiem sprzedawania tych piłkarzy za grosze.
To gracze o b.duzym potencjale. Jednosezonowe wypożyczenie do drużyny gdzie mogliby grać mogło by sprawic że ich wartość zwiększyła by się znacznie....

0

JAk się nie ma co się lubi....
Albo Silva albo Navas będą musieli zagrać na lewej. Innej opcji nie ma.
A Silva to najlepszy gracz City i po lewej stronie stracił by jeszcze więcej niż Navas...

Pomijając osobistą tragedię Nasriego ( dobrze że to "tylko" 8 tyg ) dla City to ogromne osłabienie.

0

Ogarnij się i sprawdź w słowniku co tzn Kolokwializm.
Uważam że dyskutuje z na tyle rozumnymi istotami że załapią iż nie chodziło mi absolutnie o KAZDEGO usera tej strony.

W Twoim przypadku jednak się myliłem, coż życie...

0

Czyli za Nasriego będzie grał Navas. Tyle tylko że na mniej wygodnej dla siebie lewej stronie...

0

Zawsze mu odwalało , ale teraz to już przegiął.

0

Dla mnie najbardziej liczy się głos trenera reprezentacji korei północnej !
A on głosował na LEo ! Tyle w temacie...

0

Ale cham z błaszczykowskiego :D
Brazylia głosowała na Leosia hehe :)

0

Off Topik
Nasri już oficjalnie 8 tyg przerwy, ufff

0

http://allegro.pl/garnitur-smoking-nowy-i3848723012.html

w lomentarzach masz pozytyw od Messiego..

0

ma ktoś filmik z płaczem Cr7 ?
Dobrze że się chłop wzruszył, przynajmniej widać że nie ma na wszystko wyje*** :)

0

Godlo pokazał poziom :D

0

Ale gajer Messiego mistrzostwo świata :D

Przyznam że mnie najbardziej z 3 wygranych puskas award podoba się bramka Neymara :)

0

Takim komentarzem pogrążasz sie i pokazujesz że sam ich nie znasz.
Nie ma żadnych zasad. Głosują często wg sympatii, jak np VDel Bosque który zagłosował na Xaviego i Iniestę...

JAk chcesz się już mundrować to chociaż miej rację...

0

Prawda jak zawsze jest po środku.
Strzelanie bramek to nie jest sztuka dla sztuki.
Pytanie co liczy się bardziej. 4 bramki strzelone np Getafe czy 1 asysta w finale LM...?

Po za tym Ribery to typowy skrzydłowy, a nawet boczny pomocnik.
Rozliczanie go z goli nie do końca jest ok.
Nie piszę że ja bym akurat jemu wręczył ZP , po prostu śmieszą mnie te porównania goli CR7 do francuza...

0

Xavi z żonką najbardziej pozytywni jak dla mnie na tym filmiku :)

0

W połowie zeszłego roku wszyscy chcieli wywalić Bartre a dziś wybierają go najlepszym obrońcą CAŁEGO 2013 roku - śmiech na sali.

Jeśli chodzi o najgorsze wydarzenie to ciężko porównywać przegraną z Bayernem do walki o życie Tito. Troche inny kaliber.

Swoją drogą oglądałem ostatnio powtóre Bayern - Barca i wbrew pozorą to nie był aż tak słaby mecz w naszym wykonaniu.
Czasami remis od klęski dzieli naprawdę niewiele...

0

Czemu redakcja zakrzywa rzeczywistość pisząc o występie Cesca tylko w kontekście pierwszej połowy i jego gry na pozycji fałszywej 9tki ?

Z tego co się orientuję w drugiej połowie zagrał na swojej nominalnej pozycji i równie niewiele pokazał. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

0

Po zawodach :)

0

"ODEJŚCIE GUARDIOLI (konflikt z Rosselem przyp.red.) "

Co za Troll :D Masakra...

0

Wstępnie i bardzo optymistycznie mówi się o 4 tyg Nasriego...

0

orientujesz się gdzie szybko pokaże się jaki s skrót tego meczu ?

0

Kur**:/ 2:2

0

A co ma obrońca do ofensywnego pomocnika ?:D

0

Oczywiście Destro,
To kto godnie zastąpi Yaya gdyby nie mógł zagrać ??
Bo chyba nie Garcia ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?