Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Walczą :) Ja mocno z nich trzymam kciuki w starciu z Bayernem
0
Ja nie wiem jak można się tak kompromitować.
Po co ludzie piszą komenty jak nie mają o czymś bladego pojecia....
Nie pełnił pierwszoplanowej roli powiadasz ?
No fakt zawodnik który grał we wszystkich meczach ligowych z czego w 16( na 21) od pierwszej minuty to taka tam zapchaj dziura :)
0
Właśnie widać jak oglądasz City. Z silvy taki skrzydłowy jak z Iniesty. To typowy środkowy ofensywny pomocnik zresztą najbardziej kreatywny gracz całej drużyny. Lewonozny,dlatego gra po prawej bo schodzi do środka i gra prostopadle piłki, zresztą najlepszy asystent w City. Stawiając go po lewej zmusilbys go do gry przy lini gdzie traci wszystko co najlepsze.
0
Zdecydowanie gorsza ławka zdecydowanie gorszy skład. Kun negredo dzeko to w miarę równorzędni gracze. Oczywiście kun w komunikacyjnej grze najlepszy, ale dzEko w powietrzu to ogromne zagrożenie. Dobra obrona Ale popelniajaca błędy tak jak i nasza. Yaya odszedł bo jest po prostu gorszy od busiego. Cesc Iniesta Messi Neymar to po prostu lepsi gracZe. Totalny brak alternatywy dla środka pomocy. Ale każdy ma swoje zdanie
0
Oby na to nie wpadł:)
0
Oczywiście :) Wchodził przy wyniku który dawał 3 pkt :)
Ile razy w ważnym meczu Milner grał od początku ?
Na 19 meczy w 13 wchodził z ławki.
Średnio w 19 meczach grał 38 min. Navas o 20 min więcej.
Biorąc pod uwagę że zagrał chyba 4 pełne mecze to w pozostałych wchodził na ogony....
0
Że co kur** ?
" zostać zaprezentowanym i poznać nazwy klubu, do którego zostanie wypożyczony."
Sami przecież mogliśmy go wypożyczyć.
Z drugiej strony Sanabria trzeźwo ocenił że nie ma szans grać u nas przez najbliższe wiele lat...
Tak ostatnio przeglądając kadrę rezerw itd dochodzę do wniosku że mamy ogrom talentów i nie ma szans wszystkich zatrzymać
Na prawej stronie mamy Alexisa który ma dopiero 25 lat. W kolejce czeka już Deulofeu który moim zdaniem potencjałem zjada Sancheza a w dodatku to gracz który w pojedynke potrafi wygrywać mecze. A ma dopiero 19 lat.
2 lata młodszy jest Adama który jest silny świetnie drybluje i jest jak błyskawica.
Na tej pozycji może również grać Rafinha na takiej samej zasadzie jak D.Silva w City. Genialna asysta w meczu z Valencią,jak dla mnie najlepszy piłkarz meczu Real - Celta.
Tello,Cuenca, Affelay to piłkarze którzy chyba nie będą grać pierwszych skrzypiec w naszej drużynie...
Z drugiej strony jestem przeciwnikiem sprzedawania tych piłkarzy za grosze.
To gracze o b.duzym potencjale. Jednosezonowe wypożyczenie do drużyny gdzie mogliby grać mogło by sprawic że ich wartość zwiększyła by się znacznie....
0
JAk się nie ma co się lubi....
Albo Silva albo Navas będą musieli zagrać na lewej. Innej opcji nie ma.
A Silva to najlepszy gracz City i po lewej stronie stracił by jeszcze więcej niż Navas...
Pomijając osobistą tragedię Nasriego ( dobrze że to "tylko" 8 tyg ) dla City to ogromne osłabienie.
0
Ogarnij się i sprawdź w słowniku co tzn Kolokwializm.
Uważam że dyskutuje z na tyle rozumnymi istotami że załapią iż nie chodziło mi absolutnie o KAZDEGO usera tej strony.
W Twoim przypadku jednak się myliłem, coż życie...
0
Czyli za Nasriego będzie grał Navas. Tyle tylko że na mniej wygodnej dla siebie lewej stronie...
0
Zawsze mu odwalało , ale teraz to już przegiął.
0
Dla mnie najbardziej liczy się głos trenera reprezentacji korei północnej !
A on głosował na LEo ! Tyle w temacie...
0
Ale cham z błaszczykowskiego :D
Brazylia głosowała na Leosia hehe :)
0
Off Topik
Nasri już oficjalnie 8 tyg przerwy, ufff
0
http://allegro.pl/garnitur-smoking-nowy-i3848723012.html
w lomentarzach masz pozytyw od Messiego..
0
ma ktoś filmik z płaczem Cr7 ?
Dobrze że się chłop wzruszył, przynajmniej widać że nie ma na wszystko wyje*** :)
0
Godlo pokazał poziom :D
0
Ale gajer Messiego mistrzostwo świata :D
Przyznam że mnie najbardziej z 3 wygranych puskas award podoba się bramka Neymara :)
0
Takim komentarzem pogrążasz sie i pokazujesz że sam ich nie znasz.
Nie ma żadnych zasad. Głosują często wg sympatii, jak np VDel Bosque który zagłosował na Xaviego i Iniestę...
JAk chcesz się już mundrować to chociaż miej rację...
0
Prawda jak zawsze jest po środku.
Strzelanie bramek to nie jest sztuka dla sztuki.
Pytanie co liczy się bardziej. 4 bramki strzelone np Getafe czy 1 asysta w finale LM...?
Po za tym Ribery to typowy skrzydłowy, a nawet boczny pomocnik.
Rozliczanie go z goli nie do końca jest ok.
Nie piszę że ja bym akurat jemu wręczył ZP , po prostu śmieszą mnie te porównania goli CR7 do francuza...
0
Xavi z żonką najbardziej pozytywni jak dla mnie na tym filmiku :)
0
W połowie zeszłego roku wszyscy chcieli wywalić Bartre a dziś wybierają go najlepszym obrońcą CAŁEGO 2013 roku - śmiech na sali.
Jeśli chodzi o najgorsze wydarzenie to ciężko porównywać przegraną z Bayernem do walki o życie Tito. Troche inny kaliber.
Swoją drogą oglądałem ostatnio powtóre Bayern - Barca i wbrew pozorą to nie był aż tak słaby mecz w naszym wykonaniu.
Czasami remis od klęski dzieli naprawdę niewiele...
0
Czemu redakcja zakrzywa rzeczywistość pisząc o występie Cesca tylko w kontekście pierwszej połowy i jego gry na pozycji fałszywej 9tki ?
Z tego co się orientuję w drugiej połowie zagrał na swojej nominalnej pozycji i równie niewiele pokazał. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
0
Po zawodach :)
0
"ODEJŚCIE GUARDIOLI (konflikt z Rosselem przyp.red.) "
Co za Troll :D Masakra...
0
Wstępnie i bardzo optymistycznie mówi się o 4 tyg Nasriego...
0
orientujesz się gdzie szybko pokaże się jaki s skrót tego meczu ?
0
Kur**:/ 2:2
0
A co ma obrońca do ofensywnego pomocnika ?:D
0
Oczywiście Destro,
To kto godnie zastąpi Yaya gdyby nie mógł zagrać ??
Bo chyba nie Garcia ??