Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kwestia siły jeszcze i trzymania się na nogach...Niski i silny
0
Oscar nie jest rezerwowym. Dziś nie gra Ramirez na skrzydle a na ogół gra w środku jako def pomocnik.
0
Tylko, powtarzam TYLKO dzięki ogromnej nieskuteczności Chelsea jest co oglądać jeszcze w drugiej połowie...
No i ile opcji daje City wysoki napastnik ? Ile setek miało City ?
Do pierwszej bramki City grało atak pozycyjny i ile tych sytuacji sobie stworzyli ? 1 ...
0
to jak Panowie, stawiacie dzis na city ?:)
0
Poziom większości ludzi na tej stronie jest tak załamujący że nie da się nawet dyskutować.
Sympatyczny kolego jak chcesz Draxlerem xaviego zastąpić to powodzenia :)
0
DO DESTRO
Xavi wczoraj nakrył czapką Cesca.
W dodatku Cesc pokazał po raz kolejny że nie idzie mu z lepszymi drużynami.
Cesc ma swietną wizję i świetne ostatnie podanie. Jak mało kto potrafi posłać prostopadłą piłkę.
Ale grając za napastnikami to przydało by się mieć prócz podania coś jeszcze.
Iniesta na tej pozycji był przez wiele lat mistrzem, bo oprócz świetnych podań potrafił też przyjąc piłkę ze zwodem czy wziąść na plecy przeciwnika i stworzyć miejsce balansem, dryblingiem. Cesc tego nie potrafi. W dodatku z dystansu też nie strzela goli.
Zakładając w dużym zaokrągleniu że trudne drużyny to - Valencia, Bilbao, Villareal, Sociedad, Real, Atletico, Sevilla to z tymi drużynami Cesc ma łącznie....2 asysty ( pierwszy mecz z Valencia ). A goli - 0 !
A łącznie w meczach z tymi drużynami strzeliliśmy 16 goli..
0
Song i Alves powinni odejść.
Song to prawdziwy dramat jak dla mnie.
Busi jest podstawowym DMem, a jego zmiennikiem spokojnie może być MAshe. Potrzebny środkowy obrońca z prawdziwego zdarzenia. Ja bym chciał Benatie.
Chciałbym żeby wrócił Rafinha, ale Deulo został jeszcze sezon w Evertonie.
To nie jest gracz do rotacji. To piłkarz o mega potencjale.
S.Roberto ma talent i to jakie piłki rzucał w reprezentacji Katalnii, to aż nie mogłem uwierzyć. Nie przekłada tego jednak na klub. Nie każdy pełnie swoich umiejętności osiąga w wieku 22 lat. Uważam że mozna go wypożyczyć. Ale nie do klubu typu Celta w której nie miałby z kim grać jak teraz Rafinha. Tylko do mocnej drużyny. PD lub PL. Myślę że w Villareal chętnie by go przyjeli.
Tello ma potencjał ale wypożyczanie go nie ma sensu. Za duża kolejka kolejnych młodych zdolnych.
Jedyne co mi się w Tatku nie podoba to fakt że chce mieć bardzo szeroką kadre. Marnując przy tym pewnych graczy.
Sory ale JDS czy Tello spokojnie bez szkody dla drużyny mogli zostać wypożyczeni. Nie wspomne o Cuence czy Affim który do końca sezonu zagra pewnie z 500 min.
Nie wyobrażam sobie że w następnym sezonie przyjdzie Deulo i będzie grał tyle co Tello.
Z graczy którzy mogą grać na 3 ofensywnych pozycjach będzie: Tello,Pedro,Alexis, Messi, Neymar, Deulo, jak również Rafinha ( często grywa tak w Celcie ) i Cesc. 8 piłkarzy na 3 pozycje to zdecydowanie za dużo.
0
Tak to się możesz śmieciu to ojca odzywać
Widać od razu że cfaniak w internecie a frajer w realu.
Dostał byś frajerze z liścia w pysk to byś sie 3 razy obrócił.
0
Za pierwszego gola Alba powinien być za jaja powieszony.
Na 35 metrze od bramki Valdesa zawodnicy walczą o piłkę a Alba czeka na środku boiska jak kołek.
Gramy tylko jednym defensywnym pomocnikiem więc boczni obrońcy muszą grać bardzo odpowiedzialnie !
Uważam że na stałe powinniśmy grać tak jak z Milanem w rewanżu. Tylko 1 boczny obrońca angażuje się w ofensywe. I to też dopiero wtedy gdy piłka jest w strefie oronnej przeciwnika !
0
Uderzył w twarz i słuszne czerwo ! Nie ma sznas żeby to cofneli !
0
Za tydzień Real gra Villareal :) Bez Krysi :) Zobaczymy jak sobie poradzą :D
0
Słuszne Czerwo. Uderzył reką Gurpegiego...
0
ja uważam że powinna...
0
Nie ośmieszaj się, zobacz ile mają straconych bramek w tym sezonie
0
Zobaczcie jak grał dziś Adama...
0
Porównajcie nasz mecz na San Mames i mecz realu...
62 % posiadania piłki i w pierwszej połowie Bilbao jedna sytuacja po rykoszecie. A graliśmy bez Messiego.
Real...z połowy własnej nie potrafi wyjsć...
0
a konkretniej Cesca sprowadził Pep żeby grać nim na fałszywej 9tce - po to został kupiony....Nigdy Pep nie wystawił Cesca na pozycji Xaviego...
0
Mało jest na miescie piłkarzy którzy mogliby zastąpić Xaviego.
Xavi się starzeje i to fakt :D Ale z wiekiem nie traci się kreatywności i dokładności podań. Traci się kondycję...
I to widać u naszego Generała.
Obejrzyjcie powtórkę bramki na 1:1 dla Valenci. Busi stracił piłkę ( powinien faulować żeby nie poszła kontra !! ) na 35 metrze. Za linią piłki zostało 3 graczy. MAshe, Pique i Alves, Valencia miała 5 graczy. Gdzie był Alba ? We własnej strefie obronnej wychodzi wyżej niż Busi, masakra. Gdzie był Xavi ? Stał góra 2 metry dalej od bramki niż Busi stracił piłkę. I co zrobił ? Nic...truchtem sobie wracał....
Kiedyś Xavi był graczem który najwięcej biegał w drużynie. Pamiętam że gdy na koniec pokazywano kto najwięcej przebiegł to notorycznie był to Xavi. Kreował ale i bronił. Grał pressingiem i wracał za każdą akcją....
Silva to ofensywny pomocnik więc cały ten art o kant dupy...
Cesc, kto wie może mógłby wrócić do tej pozycji...bo nie grał na niej od kilku łądnych lat (z 4-5).
Koke gra w Atleti wyżej, ale to waleczny i silny grajek i może by pasował.
Ideał to zawodnik który potrafi od tyłu rozegrać ale jednocześnie walczy i pilnuje tyłów....
0
Nie pisz o rzeczach o których nie masz najmniejszego pojęcia !!
0
zrób sobie i nam przysługe i nie ogldaj,nie komentuj:)
0
Skorzysta niewątpliwie na kontuzji Lukaku.
Mirallas w formie więc tak by wiele nie pograł.
0
Dzwonił właśnie do mnie Dani, czytał to, i chciał przeprosić :)
0
pomocnik - Rafinha , napastnik - Deulofeu :)
+ Obrońca :)
0
Miki Messi powraca ...
0
hahaha nawet nędze w wykonaniu Cesca próbujesz tłumaczyć Xavim :)
0
Daj spokój :) chcesz dyskutowac z nastoletnimi menadzerami z Fify :)
0
Kto sprzedal Wille ? Ile pokoi ?
0
Beke mam musze przyznać :D
W większości tematów w tyg na tej stronie wypowiada się grono 15-30 osób które potrafią jakoś sensownie dyskutować.
Gdy tylko jest mecz na strone wbija się kolejne 150 osób i się zaczyna akcja :D w zależności od wyniku oczywiście :D
Co do samego meczu.Valencia stworzyła 4 okazje i strzeliła 3 gole. z Czego 2 okazje i 1 gol po ewidentnym błedzie Valdesa.
B.słaby mecz Cesca i Busiego. Znowu boczni obrońcy zapędzają się razem i jak idzie kontra to nagle okazuje się że Valencia większą liczbą graczy atakuje , niż my się bronimy. PRzy pierwszej bramce Valencia atakowała 5 na 3.
Myślę że warto spróbować wrócić do ustawienia z meczu z Realem.
0
Tylko w madrycie potrafią jeszcze po tygodniu podniecać się przewrotką CR7 po której nie padła bramka :D
Może za tydzień będziemy czytać o tym żę CR7 cudownie uderzył z 35 metrów i gdyby nie fakt że piłka mineła bramkę o 15metrów to byłby to jeen z piękniejszych goli :)
0
athletico ? a co to a drużyna ?