Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejna piękna asysta Rafinhy...
http://www.goalsaim.com/granada-vs-celta-vigo-1-2-highlights-2014-spanish-la-liga/
0
Zasłone to się robi na tydzień przed meczem a nie na 3 tyg. I co uważacie że będzie tylko trenował i nie zagra nic do 18 lutego a w meczu z nami wyjdzie jak gdyby nigdy nic i jeszcze będzie w wielkiej formie nie grając 3 tyg ?:)
0
Oldschoolowe ?
Z sankami ćwiczą wszyscy którym zależy na szybkości. Dla Rugbistów czy graczy NFL to jedno zp odstawowych ćwiczeń. Także dla zawodników mma.
0
Sory miało pójść do innego wątku :/
0
Amplituda nastrojów po udanym meczu bądź nieudanym Alexisa jest tutaj wyższa niż temperatur na pustyni.
Ja Alexisa nie rozliczam z goli. Ja go rozliczam z udanych dryblingów na skrzydle, z sytuacji w których robi tam róznicę .
Ciesze się że potrafi strzelić piękną bramkę, że umie dostawić nogę i zdobyć gola i nie płaczę gdy przestrzeli setkę jak w meczu z Levante (1:1).
Ale nie potrafie zdzierżyć jak na 90 min gry nie wychodzi mu nawet jeden sensowny drybling na skrzydle którym stwarza kolegom okazje.
Nawet zwykłe przyśpieszenie po skrzydle i dośrodkowanie, mocne, niskie jest już coś warte.
Ale Alexis często kiwa się sam ze sobą i po 3 próbach zmiany kierunku podaje do tyłu. Strasznie mnie to irytuje.
Neymar podejmuje ryzyko, raz wyjdzie raz nie. A Alexis za rzadko szuka gry 1na1.
Ma mecze świetne i mecze w których ślizga sie jak po lodzie, przewraca, kiwa na skrzydle sam ze sobą i oddaje piłkę. Po takich meczach mam ochotę się go pozbyć.
0
Zobaczymy kto po sezonie odejdzie.
Na tą chwilę uważam że młodych zdolnych to my mamy. Bartra i Bagnack który w następnym sezonie powoli może dostawać szansę.
My potrzebujemy obrońcy który wejdzie do gry od zaraz i będzie prezentował równy wysoki poziom.
Dla mnie nr 1 jest obrońca Romy Benatia. 26 lat, 190 cm świetnie gra głową, bardzo dobry w odbiorze. Oglądałem kilka meczy Romy w tym sezonie i gość jest świetny.
Myślę że więcej jak 25mln by nie kosztował...
0
Drugi po Adriano który potrafi uderzyć zza pola karnego.
Aczkolwiek chyba źle zrobił, bo w Villareal miałby pewny plac co tydzień.
0
Wiele się o nim pisze w kontekscie Barcy więc może kogoś zainteresuje ten art.
http://ekstraklasa.net/eder-alvarez-balanta-kolumbijska-zapora-nie-do-przejscia,artykul.html?material_id=529625b27041026b59dfb70c#zamknij
0
Wie ktoś co z Kunem ? Miało być dziś info a wszędzie cisza...
0
Myślę Destro że niepotrzebnie uzurpujesz sobie prawo do nazywania się obiektywnym bo myślę że właśnie tego Ci brakuje.
Masz swoją perspektywę i masz do niej prawo. Ale nie pisz że każdy kto uważa inaczej jest zapatrzony w Barcelone. Są ludzie którzy również starają się być obiektywni a mają zupełnie inne poglądy...
0
Czy zagrali tak niesamowicie to nie wiem.
0:1 po pierwszej połowie a później prezent od sędziego karny i czerwo...
To samo z The Reds którym nie uznano prawidłowo zdobytego gola.
dodam jeszcze że żadna z powtórek nie rozwiała moich wątpliwości czy przy golu dla Kogutów (nieuznanym) Adebayor dotknął piłke...
0
A jak zagra to nie mamy szans ?:)
0
Nie ma się co czarować, kontuzja Kuna była by nam bardzo na ręke...
0
Drogi LOS Dawidos..
Nie chce być nie miły ale oglądasz mecze czy tylko wyniki sprawdzasz ?
Widziałeś mecz z The Reds ?
City po 20 min powinno 3 w plecy przytulić.
Koguty to żadna rewelacja. Już z łabądkami nie zasłużyli na wygraną...
City ma dużo mniej kreatywny środek pola od nas. Wygra ten kto będzie kontrolował piłkę i lepiej grał presingiem.
0
Czy Eskimos który ma 4 psy jest bogaty czy biedny ? Nie wiesz , bo nie masz porównania.
City z kogutami miało 66% posiadania piłki. Na ich stadionie. To miazga.
Z kolei zgadnijcie jaki procent posiadania piłki miał Bayern na Etihad? 66%.
City w tamtym meczu nie istniało. Bayern grał piłką i od razu po stracie wysoki presing.
Wstrzymajmy się z oceną City do poniedziałku. Chelsea to świetna drużyna i gra większą liczbą graczy w środku.
Jeśli będziemy grać swoje długo klepać i szybko po stracie odbierać piłke to wierze że będzie ok :)
0
czyli granie co 6 dni to nie jest nabieranie rytmu ?:)
0
Widać jakie niektórzy mają pojecie o piłce na tej stronie...
0
Myślę że wstrzymajmy sie z oceną do meczu z Chelsea.
0
Pamiętacie kolesia ?
http://www.seriea.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=270224
0
Jeśli zagra Cesc w tym meczu a usiądzie Messi to moge wam zdradzić środek pola na Valencie :)
Busi-Xavi-Iniest ;))))))))))))))))))
0
NIE :)
0
W MAdrycie nazywają tak kompleks ( rzekomy ) Barcy wobec Realu...
0
Jasne, dlatego nie twierdze że to słaby czy średni zespół.
Ale ciężko mówić że ktoś dominuje jak na 3 finały LM 2 przegrywa...
0
Tello po sezonie odejdzie albo zostanie wypożyczony( o ile się na to zgodzi ).
Moim zdaniem nie ma mniej talentu od Pedro i gdyby grał regularnie nie grał by gorzej. Kto wie jeśli pojawi się jakaś ciekawa propozycja finansowa za Pedro lub Alexisa to może któryś zdecyduje sie odejść.
Suarez musi zostać wypożyczony. Deulo talentem zjada Alexisa. To gość który potrafi zrobić przewagę. Jest b.szybki, ma świetny drybling i potrafi uderzyć zza pola karnego. W dodatku najlepiej czuje sie na prawej stronie.
A spokojnie może też zagrać jako 9tka.
Rafinha to wielki talent i wg wielu sporo większy od brata.
Wg mnie powinien zostać wypożyczony na jeszcze jeden sezon ale do dużo lepszej drużyny niż Celta. Bo tam po prostu nie ma z kim grać....
0
Do Rafinhy to mu daleko w tej chwili.
Zupełnie inna półka.
Talent ma przeogromny ale co z tego. Trener mu nie daje praktycznie w ogóle szansy na gre. A jak już dostaje to zawodzi i schodzi po 1 połowie tak jak z Malagą która ponoć nie potrafi się bronić hehe. Malaga w tamtym meczu broniła się bardzo głeboko a mimo to O.torres był totalnie bezproduktywny.
Porównywanie go do Rafinhy który w meczu z Realem był najlepszy na boisku i w praktycznie każdym meczu ciągnie gre tego zespołu to nieporozumienie.
Tylko nie pisz mi że D.S nie dostrzega jego talentu bo przeciez wszyscy tu wpadacie w zachwyt nad trenerem Atletico( i pewnie słusznie :))
0
Ja oglądałem 4 mecze w tym sezonie Rafinhy. W każdym zaliczał asyste albo był najlepszy na boisku a brak asyst wynikał tylko z faktu że na 9tce gra tam nijaki Charles który np w meczu z Realem dostał od Rafy 2 piły na sam na sam i przestrzelił.
Z Valencia zagrał świetny mecz. A asysta palce lizać.
Ale skoro piszesz że podniecamy się po 1 asyscie to rozumiem że oglądasz mecze Celty i masz coś ciekawego do powiedzenia ?
Gorzej jeśli nie oglądasz i z góry zakładasz że inni też nie oglądają a zdanie wyrobili sobie bo zaliczył w pt asyste.
0
Kolejna ładna asysta Rafinhy.
Wie ktoś kiedy Deulo wraca na Boisko ?
0
Śmieszą mnie Ci pseudo szpece rodem z niemiec.
Barcelona od x lat trzyma równy poziom a Bayern rok temu wygrywa w ładnym stylu i już dominuje w europie.
Jest w tym sezonie kilka ekip które spokojnie mogą powstrzymać Bayern.
Chelsea ma świetny zespół i dla każdego będzie mega groźna.
Atletico jak zagra swoje catenaccio to cholernie cięzko im gola strzelić a rewelacyjnie grają z kontry.
Jest PSG które każdemu może zrobić krzywdę.
Arsenal to dziwna drużyna. Potrafią zagrać świetny mecz i totalne dno.
Zobaczymy jak zagrają z Bayernem.
0
Messi to urodzona 10tka. Zagrywa genialne prostopadłe piłki. Cesc również ma ten "dar" tyle że Messi potrafi sobie zrobić mnóstwo miejsca dryblingiem.
Kiwa jednego zawodnika w środku i otwiera się przestrzeń do zagrania do któregoś skrzydłowego schodzącego do środka.
Jeśli ktoś uważa że Malaga się słabo broniła to niech obejrzy mecz tej drużyny z Atletico, które w zasadzie było bezbronne w ataku pozycyjnym. A przecież mają wysoką silną 9tkę.
Śmieszy mnie gadanie o tym że rozpracowano nasz system.
Skoro gramy nim tylko my i ostatnio Bayern to jak rozpracowany musi być 4-2-3-1 którym gra pół europy.
To czy nasza tiki taka przekłada się na sytuacje zależy tylko i wyłącznie od jakości naszych piłkarzy.
Wczoraj widziałem najlepszy mecz Alvesa od kiedy pamiętam. Grał wysoko, podłączał się do każdej akcji i co najważniejsze potrafił stworzyć przewage.
To samo Alexis. Dawno nie pamiętam jego dryblingów na skrzydle które coś dawały. Zawsze grał asekuracyjnie do tyłu zamiast próbować pojść w pojedynek 1na1.
Wczoraj to mu się udało i gdyby podał do środka do Pedro to meczy byśmy mieli z głowy już po 10 minutach.
Po to kupiliśmy Neymara, żeby dryblingami na skrzydle robił dziury w obronie przeciwnika.
Jeśli w drużynie jest odpowiednia jakość to nie ma mocnych na tiki take.
Gorzej jak alves, alexis czy pedro grają jedynie do tyłu, wtedy jest bezproduktywne klepanie i szukanie gry środkiem.
Takie moje zdanie :)
0
Judasz to zwykłe prześcieradełchu z rm.pl więc po co w ogóle z nim dyskutujecie...